Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie z powodu zaniedbywania rodziny


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingas.s

długooo mnie nie było,a tu zmiany! :)
lalado w koncu wymarudziłeś i zaczyna być dobrze :) chyba już jestes szczęśliwy, tak ?
:)
białaróża widzę nie bardzo, chyba zawiedziona ;) Kolce na Ciebie ostrzyła czy co???
;)))))))

Odnośnik do komentarza

Róza. Nie powiedziała, że chce wrócić. Przynajmniej do dzisiaj. Z braku laku. może to racja.

Kinga. Człowiek jest szczęśliwy, kiedy jego marzenie się spełni. Jak na razie mój status wyrzutka jest bez zmian. Jestem tam, gdzie jestem. Jedynie Jej nastawienie się zmienia. Cieszy, ale nie wyciska wzruszeń. Czas pokaże, czy dojdzie do sukcesu, czy do porażki. Wszak kobieta zmienną jest :)

Odnośnik do komentarza

To sobie chłopak lipy narobił:)
Prezent dla małej - wypasiony. Na pewno się spodoba, ogółem takie gadżety dzieciakom się podobają. Będzie mogła się pochwalić koleżankom z przedszkola:D Trza też coś ogarnąć dla moich milusińskich. Co jest spoko dla 5 letniej dziewczynki? Bo ja za cholere niewiem ;p
Kinga, heheh, taa, Roza baaaardzo zawiedziona;))) Co nie?
Lalado, wszystko idzie w dobrą stronę. Chłopak, ciesz się. Jak sam pisałeś, "Jej nastawienie się zmienia". I nie "jedynie" ale AŻ!

Odnośnik do komentarza

~kingas.s

białaróża widzę nie bardzo, chyba zawiedziona ;) Kolce na Ciebie ostrzyła czy co???
;)))))))

buahahahahaha ja no bardzo :D nie mogę spać po nocach normalnie hahaha
A Ty co siostra Kaśki Lalado ? :P
Pięknie jak w filmie , zwracam tylko uwagę na to że dziewczyna zmiękła po tym jak się okazało że gość okazał się dupkiem i nie miał kasy a Lalado starał się mimo wszystko:).

Odnośnik do komentarza

bialarozyczka

Pięknie jak w filmie , zwracam tylko uwagę na to że dziewczyna zmiękła po tym jak się okazało że gość okazał się dupkiem i nie miał kasy a Lalado starał się mimo wszystko:).

Buuuuuu...:( Naprawdę myslisz, że tak było? Z braku laku? Ale jesli tak, to nie jest to takie piekne i romantyczne, jak na filmie...:(((

Odnośnik do komentarza

franca
bialarozyczka

Pięknie jak w filmie , zwracam tylko uwagę na to że dziewczyna zmiękła po tym jak się okazało że gość okazał się dupkiem i nie miał kasy a Lalado starał się mimo wszystko:).

Buuuuuu...:( Naprawdę myslisz, że tak było? Z braku laku? Ale jesli tak, to nie jest to takie piekne i romantyczne, jak na filmie...:(((


nie nie kochana nie w sensie takim że z braku laku ( nie że Lalado jest bylejaki i on jest jakimś tam zapchaj lukę ) . Poznała faceta w ktorym się zabujała ale tego nikt się już nie dowie bo okazał się złamasem , a Lalado na tyle miał dużo samozaparcia że mimo tego że nawet być może go zdradziła i wzięła kredyt na gościa którego ledwo co znała , nie myślała o Lalado że to ojciec dziecka , że chłopak nie niewiadomo czy ma gdzie mieszkać co jeść. Nie myślałam o dziecku że lepiej tą kasę przeznaczyć na dziecko. Bawiła się świetnie na działce. A jak się okazalo że to zwykly złamas to się okazało że to Lalado jest cudny boski i najlepszy. ;) bo faktem jest że zly chłopak nie jest ;) oby takich więcej ;)

Odnośnik do komentarza

bialarozyczka
bo faktem jest że zly chłopak nie jest ;) oby takich więcej ;)

Z tym się w pełni zgadzam.:)
Jeśli chodzi o to, co napisałaś tutaj:

bialarozyczka

nie nie kochana nie w sensie takim że z braku laku ( nie że Lalado jest bylejaki i on jest jakimś tam zapchaj lukę ) . Poznała faceta w ktorym się zabujała ale tego nikt się już nie dowie bo okazał się złamasem , a Lalado na tyle miał dużo samozaparcia że mimo tego że nawet być może go zdradziła i wzięła kredyt na gościa którego ledwo co znała , nie myślała o Lalado że to ojciec dziecka , że chłopak nie niewiadomo czy ma gdzie mieszkać co jeść. Nie myślałam o dziecku że lepiej tą kasę przeznaczyć na dziecko. Bawiła się świetnie na działce. A jak się okazalo że to zwykly złamas to się okazało że to Lalado jest cudny boski i najlepszy. ;)

to byłoby okropne, gdyby to było prawdą. Jedna wielka szopka...:((( Wolę zakładać, że tak nie było. Z drugiej strony, sensownie piszesz... DLACZEGO miałaby brać kredyt na obcego faceta? Żeby pomóc blliźniemu? Tak czy siak, uważam, że powinna to laladowi wyjaśnic. To, że popełniał błędy, nie oznacza wcale, że nie zasługuje na to, żeby znać prawdę. Ba! Nawet powinien ją znać.

Odnośnik do komentarza

Oliwa zawsze na wierzch wypływa. Tak mówiła mi babcia. Z przesłanek wiem, że do niczego fizycznego nie doszło. Tak bynajmniej powiedziała w zaufaniu koleżance, że nie zrobiła głupstwa.

Dziś powiedziała mi przez telefon, że nie może doczekać się środy, kiedy razem wyjedziemy na działkę. Ma niecny plan :]
Czyżby miałbym się bać ? :] neee

Byłem zły do czasu kopniaka w dupę.

Odnośnik do komentarza

franca
Z drugiej strony, sensownie piszesz... DLACZEGO miałaby brać kredyt na obcego faceta? Żeby pomóc blliźniemu? Tak czy siak, uważam, że powinna to laladowi wyjaśnic. To, że popełniał błędy, nie oznacza wcale, że nie zasługuje na to, żeby znać prawdę. Ba! Nawet powinien ją znać.

skoro tak chciała pomóc bliźniemu toć mogła na mnie wziąć ten kredyt czyż nie ? ;) myślę że ludzie inteligentni i mądrzy wiedzą o czym piszę ;)
A Lalado cieszy się z każdego jej smsa bo jest przekonany że do zdrady cielesnej nie doszło i mu to wystarczy. Mi by nie wystarczyło :)

Odnośnik do komentarza

bialarozyczka
franca
bialarozyczka

Pięknie jak w filmie , zwracam tylko uwagę na to że dziewczyna zmiękła po tym jak się okazało że gość okazał się dupkiem i nie miał kasy a Lalado starał się mimo wszystko:).

Buuuuuu...:( Naprawdę myslisz, że tak było? Z braku laku? Ale jesli tak, to nie jest to takie piekne i romantyczne, jak na filmie...:(((


nie nie kochana nie w sensie takim że z braku laku ( nie że Lalado jest bylejaki i on jest jakimś tam zapchaj lukę ) . Poznała faceta w ktorym się zabujała ale tego nikt się już nie dowie bo okazał się złamasem , a Lalado na tyle miał dużo samozaparcia że mimo tego że nawet być może go zdradziła i wzięła kredyt na gościa którego ledwo co znała , nie myślała o Lalado że to ojciec dziecka , że chłopak nie niewiadomo czy ma gdzie mieszkać co jeść. Nie myślałam o dziecku że lepiej tą kasę przeznaczyć na dziecko. Bawiła się świetnie na działce. A jak się okazalo że to zwykly złamas to się okazało że to Lalado jest cudny boski i najlepszy. ;) bo faktem jest że zly chłopak nie jest ;) oby takich więcej ;)

zgadzam się i podejrzewam, że tak właśnie było...

Odnośnik do komentarza
Gość kingas.s

rozoblada,ale jątrzysz :) pewnego dnia,nieszczesny lalado, sam nie wiedzac,nadepnąl ci na kolce...( przyznam,że jak czytałam, to nie zrozumiałam o co mialaś do niego wąty ,ale może to wasze jakieś prywatne sprawy [kto wieee] ;)
a teraz tak wiercisz i wiercisz [siejesz wątpliwości co do tego co mogła zrobić jego ex] ,że mu niebawem przewiercisz dziure w plecach ;0)) zalagodzić i przysłodzić też umiesz, chwaląc jaki to nie jest wspaniały , masz łeb na karku;))) może ulegnie? duś go, duś go i podkopuj jego wiare ;)

Odnośnik do komentarza

sie dzieje ..... :)

z tym wyjazdem i niecnymi planami - na moje oko powie, że chce żebyście spróbowali jeszcze raz, no i być może będzie chciała Cię uwieść ;)

kredyt dla typa - hmmm, siejecie wątpliwości dziewczyny, może i jest ziarnko prawdy w tym co piszecie a może i nie ma.
Na świecie są jeszcze ludzie, którzy chociaż czasami zdarzają się być altruistami, tak po prostu.
Ona była wtedy w stanie zawieszenia, na rozdrożu, może bardziej emocjonalnie i pochopnie podjęła tą decyzję niż gdyby to działo się w innych okolicznościach. Z jednej strony jej facet się wyprowadził, pewnie też poniekąd szukała wtedy winy w sobie, różne myśli przychodzą do głowy w takich momentach, z drugiej strony pojawił się ktoś kto potrzebował pomocy. Być może zadziałało sumienie, które mimo wszystko podświadomie chcąc być choć trochę usprawiedliwione, oczyszczone z wyrzutów postanowiło, że zrobi dobry uczynek dla innej osoby, poniekąd uspokajając te wyrzuty.

- wiem, chyba za daleko wybiegam z tym usprawiedliwianiem jej decyzji i obrazowaniem powodów takiej a nie innej pochopnej decyzji, jednak pamiętajmy, że znamy tylko jedną stronę medalu a nie wiemy co jest na drugiej....

Odnośnik do komentarza

~kingas.s
rozoblada,ale jątrzysz :) pewnego dnia,nieszczesny lalado, sam nie wiedzac,nadepnąl ci na kolce...( przyznam,że jak czytałam, to nie zrozumiałam o co mialaś do niego wąty ,ale może to wasze jakieś prywatne sprawy [kto wieee] ;)
a teraz tak wiercisz i wiercisz [siejesz wątpliwości co do tego co mogła zrobić jego ex] ,że mu niebawem przewiercisz dziure w plecach ;0)) zalagodzić i przysłodzić też umiesz, chwaląc jaki to nie jest wspaniały , masz łeb na karku;))) może ulegnie? duś go, duś go i podkopuj jego wiare ;)

O rety... Mówisz tak, jakby Białaróżyczka nie wiadomo co na tym forum wyprawiała...;))) A pisze tylko, jakie ma zdanie na ten temat, i moim zdaniem zupełnie logicznie to uzasadnia. Nie widzę w tym nic dziwnego.

bialarozyczka

A Lalado cieszy się z każdego jej smsa bo jest przekonany że do zdrady cielesnej nie doszło i mu to wystarczy. Mi by nie wystarczyło :)

No... Mi pewnie też...

lalado
Dowiem się w swoim czasie. Będziemy znać genezę owego kredytu. Do oceny dojdzie.

No i w porządku. To chyba najważniejsze w tej sprawie...

Odnośnik do komentarza
Gość kingas.s

franca

O rety... Mówisz tak, jakby Białaróżyczka nie wiadomo co na tym forum wyprawiała...;))) A pisze tylko, jakie ma zdanie na ten temat, i moim zdaniem zupełnie logicznie to uzasadnia. Nie widzę w tym nic dziwnego.


nie zgadzam sie. wystarczy poczytac.
od pewnego czasu zachowuje sie jak zawiedziona [jego decyzjami] i z fochem ;)))
z innej beczki ----- wczesnej wszystkie udawaly pomocne i taaakie tolerancyjne, chcialy dobrze dla lalado, a jak zaczyna sie układac coraz im blizej do siebie, to nagle wszystkie watpia -------
tak to jest z babami !!!
;)))))

Odnośnik do komentarza
Gość manuela48

Super doświadczenie :) musiałeś coś stracić żeby dowiedzieć się że tracisz !
Myślę , że wszystko ułoży się dobrze i będziecie żyli długo i szczęśliwie a przy okazji aż się prosi siostrzyczka albo braciszek dla córci :)
Wina waszego rozstania leży po obu stronach, zwróć uwagę że zabrakło jej sił bycia drugą ( mam na myśli wasz początek znajomości, takie rzeczy kobiety pamiętają bardzo długo, niestety ale teraz jej udowodniłeś czynami jak bardzo Ci zależy na jej miłości i na waszym związku ) Jak dla Mnie nie trzeba teraz żadnych słow i wyjaśnień zoatawiłam bym to na potem , długo na potem wystarczy jedno słowo KOCHAM CIĘ , i nic więcej , no i bym może się pokusiła na pierścionek jakoby to miałoby znaczyć zaczynamy od nowa bogatsi w doświadczenia , o tym portalu nie wspominaj a jedynie dałabym go dopiero jak już by było wszystko dobrze jako prezent urodzinowy :) za dużo słów dobrych czy złych na tą chwilę jest niepotrzebnych , bo kobieta przewrotną jest :))

Odnośnik do komentarza

~kingas.s
rozoblada,ale jątrzysz :) pewnego dnia,nieszczesny lalado, sam nie wiedzac,nadepnąl ci na kolce...( przyznam,że jak czytałam, to nie zrozumiałam o co mialaś do niego wąty ,ale może to wasze jakieś prywatne sprawy [kto wieee] ;)
a teraz tak wiercisz i wiercisz [siejesz wątpliwości co do tego co mogła zrobić jego ex] ,że mu niebawem przewiercisz dziure w plecach ;0)) zalagodzić i przysłodzić też umiesz, chwaląc jaki to nie jest wspaniały , masz łeb na karku;))) może ulegnie? duś go, duś go i podkopuj jego wiare ;)

Łeb to ma koń :P
Lecz się dziewczyno bo masz duży problem z głową i to bardzo duży więc radzę iść do specjalisty. Twoje wypowiedzi za to są tak puste i płytkie że nie wspomnę że durne. Mam Ci przypomnieć co Ty pisałaś ? Czytaj ze zrozumieniem i większym poczuciem humoru :P. Masz zbyt mały mózg na zrozumienie więc nie czytaj wcale moich wypowiedzi a jak już to od samego początku :P. Chcesz mu dać wiary ,jak dla mnie to nie tylko możesz go poklepać po plecach ale i po innych częściach ciała :P.

Odnośnik do komentarza

~kingas.s

od pewnego czasu zachowuje sie jak zawiedziona [jego decyzjami] i z fochem ;)))

Ona po prostu mówi co myśli. Również sądzę, że to wszystko mimo wszystko jest jakimiś grubymi nićmi szyte, ale to nie oznacza, że życzę mu źle. Róża też nikomu źle nie życzy. A to chyba dobrze, że się komuś zwróci na coś uwagę w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...