Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy :)
postanowiłam załozyć watek który bedzie dla nas jako czat :)
Bedziemy mogli rozmawiać sobie tutaj na dowolne tematy, pisac co u nas, jak mija nam dzien, jak humor. Mam nadzieje ze spodoba Wam się wątek, fajnie by było sie blizej poznac, poznajemy sie po tym jakie mamy stanowisko w roznych kwestiach jesli chodzi o watki ale tutaj bedziemy mogli sie poznac "od kuchni", a skoro jestesmy w kuchni, to ja zaczne :)

Jest zimno i w ogóle nie mogłam sie rano zebrac zeby wyjsc z domu, a musialam, zapisac sie do lekarza bo musze odebrac wyniki. Jestem strasznie spiaca ale nie chce sie klasc bo przespie caly dzien. posiedze troche poklikam i zrobie cos na obiad a potem moze przejrze joya ktorego kupilam bo jest wywiad z sylwią grzeszczak (((:

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Ja też mam ten numer :) I lubię tę artystkę, ma swój styl i ma coś w sobie. Jeśli już rozmawiamy o wszystkim i o niczym, to mogę Wam powiedzieć, że lubie, kiedy wstaje rano i widzę na oknie jak mróz pomalował mi szyby. Zawsze jak byłam mała to się zastanawiałam czy ten Pan Mróz robi to specjalnie (maluje na szybie) czy może dmucha mrozem i to samo tak wychodzi :))
Zima jest piękna, ma swoje uroki gdy się siedzi w domu z książką, albo robi zdjecia na spacerze. No i wywiesiłam sikorkom słoninę, rano słyszalam jak ich dziubki stukają o parapet :)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

dziś zauważyłam jedną śmieszną zlaeżność jadąc autobusem. Byłam świadkiem takiej oto sytuacji: Wsiadam do autobusu tylnumi drzwiami i patrzę wolne miejsce jest na tyle. Już chcę sobie siąść a tu nagle pojawia się Bóg wie skąd siatka a potem pani w moherkowym berecie i z błyskiem triumfu mówi zajęte... Może nie było by nic dziwnego jakby to było jedyne wolne miejsce, ale nie było ich całkiem sporo tylko to było pojedyncze... I tak siadłam sobie z boku i patrząc na tę moherrkę pomyślałam : ,,zbyt słaba żeby stać wystarczająco szybka i zwinna aby przelecieć z początku autobusu z siatkami by zająć miejsce....."

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

a ja na to zlewam, jak jest tylko jakieś wolne miejsce w autobusie ( oprócz tego na którym siedzę) to nie wstaję. Zakładam słuchawki i mam to gdzieś że jakieś komentarze idą. Ja rozumiem idzie babuszka o laseczce, czy ktoś chory albo o kulach albo kobieta w ciąży ok to rozumiem. Ale jak widze babkę upindrzoną, z pretensjami od ucha do ucha to mnie cholera jasna trafia. jestem strasznie cięta na takie kobitki...

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

nie używam :) jakoś zraziłam się do naszej klasy... zaczełó mnie wkurzać to że dostaje jakieś zaproszenia do najfajniejsze laski albo zespół muzyki weselnej .... Na początku rzeczywiście to mialo sens bo rzeczywiście odnowiłam kontakt z kilkoma osobami a tak teraz... szkoda gadać

Odnośnik do komentarza

ja kiedys miałam profil jak była jeszcze nasza klasa potem sie pozmieniało, duzo osob zrezygnowalo, ja rzadko kiedy zaglądalam, jakos nie wczułam sie w ten portal. Teraz to wole na forum pogadac, teraz np pije cappuccino waniliowe z mleczkiem i przeglądam i szukam i kopie po wątkach i smaczków szukam hehehe, to nawet takie ciekawe mozna z kims pogadac. I fajny Daria ten watek zalozylas zeby sobie tak pogadać jak na czacie, mozna sie bardziej poznać tak po babsku pogadać bo chyba wiekszosc kobiet jest na forum. Ale może dołączy sie do nas jakiś rodzynek :)) hihihii
a jak Wam mija wieczór? Poradźcie mi co robić żeby mi sie chcialo rano wstawac bo jak sie budze i widze ten mroz to najchetniej bym sie nakryla koldrą i go przespała!!

Odnośnik do komentarza

ooo brakowało mi takiego wątku, no wiec witam Wam Kobitki i cieszę się, że mogę z Wami poklikać. Ja jestem Sylwia i miło mi byc tu z Wami, pomimo, że wirtualnie, ale fajnie wiedzieć, że jesteście.

U mnie zimno, a ja przed komputerkiem co prawda nie z cappuccino tylko z herbatą ale jest równie miło. Nie moge sie doczekac wiosny chociaz przydałoby mi sie ruszyc na fitness po tej kalorycznej zimie!

Odnośnik do komentarza

nom, mnie też :( ale co zrobic :( trzeba sie dolaczac do akcji pomocy schroniskom itp
wczoraj w uwadze bylo ze babka znalazla szczeniaki, wziela je do siebie, bo chciala im pomoc i zadzwonila gdzies do gminy czy do jakiegos urzedu co z nimi zrobic to jakis madry pan powiedzial, ze nic, zeby pogonic je z podworka... straszne... ludzie nie maja serca, co za znieczulica :((

Odnośnik do komentarza

zatoki to okropnosc nie dosc ze sie ciagna to jeszcze ciezko sie nachylic i cokolwiek z nimi zrobic. Ja dlatego zawsze w grubej czapce chodze, boje sie przeziebic zatoki.

A co do Hydeparku, to dodam cos od siebie, ze smiac mi sie chce jak moj pies podnosi łape i kustyka do klatki jak mu zimno, smiesznie to wyglada musze mu zaczac smarowac łapcie wazeliną

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...