Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałam w internecie o tym "postów" ale nie mogłam znaleźć. To tak, uprawiałam z chłopakiem "tak jakby" petting... Jego penis był mokry i trochę się ocierał o moją cipke... ale nie wkładał go... potem mi zrobił palcówe... ale mój chłopak się tam nie dotykał wiec chyba nie miał na palcach spermy, tak więc mogło dojść do zapłodnienia? mógł w jakiś sposób mnie zapłodnić?? Bo gdy ocierał penisa o moją cipke mogło na niej zostać troche jego spermy itp a potem jeszcze palcówa ;/ ja miałam na sobie po części majtki (też były wilgotne) ale nie uprawialiśmy sexu tylko to. Po tym, od razu poszłam do łazienki, zmienić majtki itp... MOGŁAM ZAJŚĆ W CIĄŻE OD TAKIEGO CZEGOŚ ??

Odnośnik do komentarza

Około 7 dnia cyklu uprawiłam z chłopakiem petting, byłam w bieliźnie, ale została ona poplamiona spermą.Około 14 dnia cyklu zaczęłam odczuwać ból w lewym podbrzuszu, moje piersi urosły, zaczęły boleć, i co mnie najbardziej martwi pojawily sie na nich widoczne żyły, czy muszą to byc obajwy ciąży czy mogą być to objawy owulacji?dodatkowo zrobiłam test ciążowy i wynik był negatywny.Gdy przesiaduje na forach moje panika rośnie, pomocy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli miałaś na zewnątrz pochwy spermę, a potem chłopak włożył Ci do pochwy palec to mógł ta spermą wnieść do środka i wtedy mogło dojść do zapłodnienia. A czy miałaś wtedy dni płodne czy nie? Który to był dzień cyklu i ile zazwyczaj trwa Twój cykl?

Odnośnik do komentarza
Gość Biedrusia

Witam.Mam 20 lat.Mam podobny problem jak koleżanka wyżej.Uprawiałam z chłopakiem petting. Doszło do wytrysku w ustach, a potem partner pocierał członkiem o pochwę(z wierzchu). Muszę zaznaczyć,że to były dni niepłodne.Jakie jest prawdopodobieństwo zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Połknięcie spermy nie może doprowadzić do zapłodnienia. Plemniki muszą zostać wprowadzone do pochwy. Jeśli podczas tego pocierania mogło się to zdarzyć, bądź też później pozostawiona sperma mogła zostać wprowadzona do środka pochwy palcami to istnieje ryzyko, jednak niewielkie ze względu na fakt, że to były dni niepłodne. Jeszcze zależy ile dni brakowało do płodnych, ponieważ plemniki mogą przetrwać nawet tydzień w śluzie kobiety...

Odnośnik do komentarza

Witam. Uprawiałam seks z moim chłopakiem Kochaliśmy się bez zabezpieczenia . Gdy mój chłopak poczuł że zaraz dochodzi wyjął człona i poczułam jak "dostałam" spermą w majtki w okolice pochwy. Seks Uprawaliśmy w nocy a w ten sam dzień wieczorem dostałam okres. Czy jest to możliwe żebym była wciąży ?? Prosze Od Odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli był to pierwszy dzień miesiączki to istnieje minimalne ryzyko, że mogło dojść do zapłodnienia. Jednak, gdybyś miała wtedy dzień płodny lub byłabyś gdzieś w okolicach dnia płodnego to mogłoby być już nieciekawie. Stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcyjna. Zawsze wtedy istnieje ryzyko zajścia w ciążę. Nawet jak uda się w czasie wyciągnąć członka z pochwy (co jak sama zauważyłaś nie zawsze się udaje) to i tak płyn preejakulacyjny może zawierać plemniki, a taki płyn pojawia się przed wytryskiem.

Odnośnik do komentarza
Gość przylepa32

mam 17 lat, od 4 lat miesiączkuję niereguralnie. w ostatnich 4 miesiącach mój cykl był reguralny co 26 dni- myślałam że już się uregulował. poczatkiem lutego kochalam sie z moim chlopakiem poprzez petting. nie miałam kontaktu z wytryskiem. miałam dostać miesiączkę 15.2 jednak nic nie dostałam, w kolejnych dniach miałam lekkie skurcze symbolizujące "przyjście" okresu. 18.2 pojawil się brązowy śluz. nie wiem dlaczego tak jest. przed okresem miałam 7 dniową grypę żołądkową a także stres przed występem, byłam także bardzo nerwowa. czy to może być spowodowane tymi czynnikami czy może to ciąża lub zmiany hormonalne? z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość jajcarz28

Od ostatniego czwartku bardzo che mi sie spac i ciagle bym mogla spac. I w zeszlym tyg kochalam sie z chlopakiem i mial wytrysk na moj brzuch ale oczywiscie moglo cos nie duzego zleciec na moje narzady czy moglo dojsc do zaplodnienia?

Odnośnik do komentarza
Gość panqwerty

Wczoraj spotkałem sie z dziewczyną i tak delikatnie uprawialismy petting.nie miałem wytrysku ani nic. tylko boje sie o płyn nasienny dotykałem swojego członka a pozniej włozyłem palec do jej pochwy...jest ona dziewica...i martwi mnie ze mogło dojsc do zapłodnienia...;/ błona znajduje sie na 8 cm a ja włozyłem jej palca na 5 cm...i nie mam pewnosci czy był na palcu płyn...Pisąłem na innym forum i odpisali mi ze nie bedzie w ciazy...? potwierdzi to ktos? POMOCY:/

Odnośnik do komentarza
Gość Aśka8406

mam małe doświadczenie dlatego pytam czy można przytulając się z chłopakiem i będąc w ubraniu zajść w ciążę ja miałam dzinsy na sobie on też ale nie wiem czy nie miał wytrysku było to ok 6 tyg temu miałam ok 3,5 tyg temu okres ale był krótki ok 3 dni po tym jak przytulałam się z chłopakiem ale ostatnio boje się bo mi brzuch trochę urósł wydaje mi się że z dnia na dzień mam większy ale nie wiem czy to nie są moje urojenia tylko bo się stresuje, kolejny okres mam mieć jutro wg poprzedniego miesiąca albo dziś według innego miesiąca przeważnie mam od 26 do 28 dni cykl ale nic na to nie wsakzuje to już trzeci dzień jak mam przerwe w zazywaniu tabletek zazywam yasmin ale czasami nie brałam ich o tej samej porze

Odnośnik do komentarza

Witam, 2 miesciace temu bawilismy sie z dziewczyna to nie byl petting tylko ty byly takie pieszczoty ze ona dotykyla mnie tam a ja ja. Mam pytanie od tamtego czasu moja dziewczyna ma okres normlany dokladnie tego dnia co trzeba i zawsze jest taki jak powinien od kiedy pamieta a dnia wczorajszego wiedziala ze zbliza jej sie okres i miala lekkie krwawienia a dzis juz ma go normlanie i jest obfity jak zawsze tylko ja brzuch nie boli a wczesniej ja zawsze bolal. prosze o pomoc to jest bardzo wazne i bardzi stresujace:(. Moim zdaniem to ze jej nie boli brzuch ale czuje to i jest taki jak zawsze ten okres to nie ma zadnego zwiazku z ciazy. A i gdy sie tak jak by bawilismy to nie bylo spermy i co chwile byly rece myte.

Odnośnik do komentarza
Gość julka4321

Witam :) Ostatnio z moim chłopakiem całowaliśmy się (on na mnie leżał), akcja potoczyła się dosyć szybko i doszło do czegoś, co przypominało seks (podobne ruchy). Jednak oboje byliśmy w spodniach, tyle, że ja poczułam, że moje majtki i spodnie były wilgotne od śluzu (miałam dni płodne). Czy istnieje możliwość zajścia w ciążę ? Serdecznie proszę o odpowiedź, ponieważ bardzo się denerwuję. Dziękuję i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Witam, Wczoraj z moim chlopakiem po raz pierwszy odwazylismy sie na cos wiecej a wiec petting. Jestem jeszcze dziewica wiec pewnie stąd moje leki wiec prosze o wyrozumialosc. Zadaje to pytanie dla pewnosci, poniewaz sa chwile, w ktorych jestem pewna po przeczytaniu niektorych informacji ze do niczego (ciazy) nie doszlo ale czasem nachodza mnie pewne mysli. A wiec on wlozyl mi palce do pochwy i dosc dlugo sie mna zajmowal, ja dotyklalam jego czlonka. Z tego co mi wiadomo nie doszlo do zadnego wytrysku, poniewaz nic na dloniach nie czulam (spermy na pewno nie bylo ale co do tego innego plynu to nie mam pewnosci). Wydaje mi sie że podczas tego wszystkiego on nie dotykal ani nie poprawial swojego czlonka. Przez jakis czas jeszcze sobie sami spokojnie lezelismy wiec jesli jakies plemniki pozostaly by na rekach na pewno by juz nie przezyly chyba? Dodam jeszcze że najprwdopodobniej byly to moje dni plodne. Poszlam do lazienki najpierw dla pewnosci umylam rece (wiem jestem bardzo przewrazliwiona), zeby podczas korzystania z toalety nie doszlo do przeniesienia plemnika z moich rak... Zauwazylam ze mialam kremowy sluz ale zapewne to poprzez podniecenie... Dzis rano znowu zauwazylam troche sluzu. Wiem ze mozecie myslec ze to beznadziejna sytuacja ale gdy czlowiek nie jest doswiadczony to przychodza mu glupie mysli do glowy. Tak wiec prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pieściłam się chłopakiem. On był w ubraniu (bielizna) a ja w (spodniach,bieliżnie)...pocieraliśmy się o siebie w ubraniu ,masowałam go ręką przez majtki,nie doszło do wytrysku...potem włożyłam swojego palca do pochwy,dodam że moja ręka była sucha ....czy mogłam zajść w ciąże? Proszę o szybką i szczegółową odpowiedz..

Odnośnik do komentarza
Gość dawcio20

miesiac temu bawilem sie zdiewczyna czyli piescilem , ona dotykala mojego czlonka zemna i bylo na nim sluz lecz ja go raczej nie dotykalem tylko tarlem go z dziewczyna trzymajac reke na jej pozniej go dotknolem i potem wkladalem jej palce do pochwy , i nie dostala okresu po miesiacu od pieszcot , czy to mozliwe ze jest w ciazy ???????????? mowila mi ze ma wieksza ochote na slodycze , przez ostatnie dni byla senna tez i pila wiecej kawy niz zwykle i odawala wiecej moczu i tak o 2 dni miala , na trzeci dzien czyje sie normalnie ale ma ochote na wieksza ilosc slodyczy i zpoznia sie okres jej , nie wiem co dalej bedzie sie dziac ;/ a moze to ze stresu wszystko jest ze ma takie objawy?????????? prosil bym o odp

Odnośnik do komentarza

zdaję sobie sprawę, że moje pytanie jest podobne do wielu poprzednich, ale chciałabym wiedzieć konkretnie, czy istnieje realna możliwość żeby doszło do zapłodnienia bez stosunku i jak często zdarzają się takie przypadki? W mojej sytuacji chodzi o to ,że nie było żadnego kontaktu narządów płciowych ze sobą, była jedynie penetracja palcami partnera mojej pochwy, a następnie oralne zaspokojenie z wytryskiem w moje usta. Był to 19 dzień cyklu, nie wiem czy jest w ogóle o co się martwić ale sytuacja ta nie daje mi spokoju, bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Stres może opóźniać miesiączkę. Jednak można tez doprowadzić do zapłodnienia, jeśli przeniesie się plemniki na palcach do pochwy. Nawet jeśli nie było wytrysku to płyn, który się pojawił (tzw. preejakulat) mógł zawierać aktywne plemniki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...