Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 24 lata i cierpię na autyzm i szukam kolegi na swoim poziomie funkcjonowania .Jestem wykluczony przez swoje środowisko ,oraz spoleczenstwo.

Nie szukam osoby co skończyły studia ,bo nie jestem intelektualista.Slabo myślę logicznie .

Mój mail. seba199684@gmail.com

Odnośnik do komentarza

Hej!! Mam pytanie. Dwa cykle z rzędu mam skąpy okres, nie jest to plamienie, ale krwawienie, tyle ze skapsze niż wcześniej. w marcu 26 dostałam okres, a wcześniej w dni płodne uprawiałam jedynie petting z chłopakiem, zanim zaczął mnie dotykać to mył ręce po wytrysku, wiec chyba w ciąże zajść nie mogłam (chociaż już sama nie wiem) i ten okres był bardzo skapy, nie potrzebowałam nawet wkładki bo krew miałam tylko podczas korzystania z wc. teraz dostałam okres 22.04 i był trochę bardziej obfity niż w poprzednim cyklu ale nadal krew leciała tylko kiedy się śmiałam albo kichalam, może raz samo z siebie coś poleciało. krwi było więcej bo musiałam już mieć podpaski i je wymieniać, ale no nie leciało samoistnie. i nadal był mniej obfity niż kiedyś. czy to jest normalne? czy mimo tego ze mam te okresy to mogę być w ciąży? dodam ze robiłam jakoś miesiąc temu dwa testy i były negatywne, a te okresy przychodzą raczej regularnie po ostatnio cykl trwał 30 dni a teraz 27.. tylko są trochę skąpsze niż zwykle. czy stres może mieć wpływ na obfitość miesiączki? błagam już nie wiem co myśleć. czy mogę w ogóle wykluczyć ciąże w tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Po pettingu z pewnością nie jesteś w ciąży, jedynie możesz się zarazić jakąś bakterią lub wirusem, ale miej świadomość że każde zachowanie seksualne może doprowadzić do niemiłej niespodzianki. Po prostu jak zdecydujecie się na pełną penetrację to się zabezpieczajcie, ja używam błonę dopochwową przed każdym stosunkiem i nie boję się o niechcianą ciążę.

Odnośnik do komentarza
Gość marta, studentka medycyny

Jest jak najbardziej możliwe zapłodnienie nawet w sytuacji, gdy ejakulat nie został wprowadzony do pochwy, a jego  nawet niewielka ilość znalazła się w obrębie sromu. Co więcej, jest to częsta sytuacja, z którą spotykają się ginekolodzy (kobieta zaskoczona stwierdzeniem ciąży mimo że nie było penetracji). Przyczyną jest bardzo wysoka ruchliwość plemników u młodych mężczyzn, spokojnie z około miliona, które jest w mililitrze ejakulatu, dotrze kilka tysięcy w okolice szyjki macicy w ciągu minuty, dwóch, trzech. Tak że, po pierwsze test dla pewności, ale nawet ten może dać wynik negatywny w pierwszych dniach "po".      

Odnośnik do komentarza

witam . przed wczoraj z moim chłopakiem bawiliśmy się , tylko że tym razem było inaczej jak zawsze bo wtedy był tylko petting , a tym razem włożył mi swoją męskość . Był we mnie  krótko bo może ze 30 sekund , jednak nie mieliśmy gumki i teraz się boję , a za trzy dni powinnam mieć okres . Czy mogę być w ciąży? Dodam że we mnie nie doszedł , jednak boję się że mógł się wydostać preejarkulat .Skończył na brzuszku.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie przeżywalności plemników. Bo wystąpiła taka sytuacja. Po umyciu się przez przypadek wytarłem się w ręcznik płci przeciwnej (także części intymne mojego ciała). Gdy się zorientowałem, że to nie mój ręcznik, wypłukałem go oraz zacząłem go osuszać suszarką do włosów, gdy był praktycznie suchy roztarłem w tych miejscach płyn do dezynfekcji, dość mocno było czuć spirytus. Wtarłem go i znowu osuszyłem go suszarką. I popsykałem lekko perfumem aby zamaskować lekki zapach spirytusu. Ręcznik leżał tak od około godziny 11 do 19 nie używany dopiero potem płeć przeciwna poszła się kąpać. I tu moje pytanie. Czy w taki sposób jest możliwe zapłodnienie? Z tego co czytałem to nie no ale chciałbym się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Gość Widzać że edukacja seksual

Widzać że edukacja seksualna w Pisowskim Kaczogrodzie jest na bardzo wysokim poziomi jeśłi młodzi ludzie pytają o takie głupoty.

Jeśłi nie wiecie to moze znaczy że nei jesteście do takich zabaw jeszcze gotowi ?! CO !

Nie siada się za kierownicą auta nie wiedząc jak się prowadzi, gdzie hamulec a gdzie gaz. po ile wy macie lat po 12-13 ??!

Czy zdajecie sobie sprawe że Wasze opisy i pytania oraz odpowiedzi na wasze pytania są na granicy prawa ?! (polecam kodeks Karny) a czy wiecie, że jużniedługo za takie pytania i odpowiedzi (za normalna edukacje seskualna) bedą karac jak za pedofilie ?

Dobrze że wasi rodzice babcie .. głosują na PIS a On robi takie piękne poprawki do kodeksu karnego.

Młodzież bedzie jeszcze głupsza i ciemniejsza niz była przed wojną

Odnośnik do komentarza
Gość Małgosia

Jesteśmy z moim chłopakiem już bardzo długo ze sobą - około 3 miesiące, ale jak na razie zdecydowaliśmy się tylko na petting - ocieramy się o siebie aż on dojdzie, ale zawsze w bieliźnie także nie ma szans na zapłodnienie. W ostatni weekend poszliśmy o krok dalej i żeby udowodnić mu swoją miłość dałam się namówić na seks oralny. Gdy doszedł w moich ustach połknęłam całe nasienie. Nie mogłam wypluć ponieważ było to w namiocie, a przed namiotem siedzieli nasi koledzy. Potem długo i namiętnie się całowaliśmy. Później on zrobił mi dobrze oralnie i zastanawiam się czy jego nasienie mogło zostać przeniesione do mojej pochwy na jego języku? Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ bardzo się boję a nie mam odwagi iść do apteki po test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...