Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie mam 17 lat moja dziewczyna ma lat 16 stwierdziliśmy że nie jesteśmy gotowi na seks ...dziecko itd.. Więc stosowaliśmy tzw.petting Mam pytanie jakie jest ryzyko ciaży gdyż wydzielił się płyn preejekulat nie wiedziałem ze wydziela on plemniki wytarłem go o kołdre najpierw dotykajac członek palce potem także palcem wytarłem w kołdre. Wydaje mi sie to abrdzo nie prawdopodobne gdyz według wikipedii preejekulat nie zawiera plemników lub jest ich bardzo mało i są o upośledzonej ruchliwość i praktycznie nie am szans na zapłodnienie + to że nie wkłądałem członka(stosunek przerwywany ) tylko petting a palec był wytarty do sucha wyczytałem że plemniki nie mają właściwie szansy na przeżycie w takich warunkach bez śluzu a jak już to także upośledzone które nie mają praktycznie szans na zapłodnienie, nie wiem czy były to dni płodne mojej dziewczyny , do tego nie mam pewności od tego czsu minęły ok 3 tygodnie czy w ogole wsadzałem palce po wytarciu czy przed kiedy jeszcze nie miałem styczności z penisem. Mojej dziewczynie spóźnia się okres już 10 dni boli ją głowa ale nie ma gorączki czasami brzuch nw co mam myśleć nie mówiłem jej o tym że dotykałem penisa itd wiec ona nie ma pojecia ze istnieje chyba jakieś ryzyko nie chce narazie mówić bo przez stres moze jej się tylko dłużej spóźniać... Wydaje się że szansa na coś takiego jest jak 1 - do kilku milionów Jednak dziewczyna nie przeżywala w ostatnim czasie stresu nie była chora wiec naprawde nie wiem co myśleć.Nie wiem takze czy ma cykl reguralny czy nie...Tzn mówiła ze kiedyś tam spóźniał sie jej nawet miesiąc no ale to było chyba dawno z 1 -2 latatemu wiec powinna miec już regularny..

Odnośnik do komentarza

Witam Ostatnio ze swoją dziewczyną postanowiliśmy przejść krok dalej w pettingu, a wiedząc, że to także odpowiedzialność mam kilka pytań by zachować odpowiednie środki ostrożności w przypadku gdy po pieszczotach sperma znajdzie się na skórze np. dłoni. Czytałem już w wielu odpowiedziach jakie muszą zostać spełnione warunki by plemniki przeżyły (37 stopni oraz odpowiednia wilgotność). Mnie interesuje jednak: 1.Czy po umyciu tego miejsca wodą z mydłem plemniki zostaną usunięte? 2.Czy to prawda, że alkohol również doskonale sprawdza się w takich sytuacjach i przemycie nim tego miejsca zabije plemniki? A może jest jeszcze jakiś inny lepiej działający środek (np. jakiś detergent czy inna substancja)? 3.Ile mogą przeżyć plemniki na skórze gdy nie są spełnione warunki zapewniające im przeżywalność? (spotkałem się z informacjami dość rozbieżnymi- od kilku minut do kilku godzin) 4. Czy te środki ostrożności, które podałem usunął plemniki z dłoni dziewczyny na tyle by mogła bez ryzyka dotknąć miejsc intymnych? Za dokładne odpowiedzi na te wszystkie pytania będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Z moim chłopakiem postanowiliśmy, że poczekamy na sex. Byliśmy w bieliźnie.On leżał na mnie i ruszał się. miał ciemne majtki i widać, że były troszkę mokre. Więc chciała bym się dowiedzieć czy w taki sposób można zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

Ponuk,
Istnieją specjalne środki plemnikobójcze, których należy używać zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Niektóre plemniki mają naprawdę wysoką przeżywalność i chociaż teoretycznie powinny zamierać poza naturalnym środowiskiem (ciepło i śluz) to czasem potrafią przetrwać nawet kilka godzin w chłodniejszych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

grzyb,
Przy 16 latach nieregularny okres to nic nadzwyczajnego. Teoretycznie plemniki w preejakulacie są upośledzone itd, ale mimo wszystko istnieje ryzyko zapłodnienia. Na razie nie denerwuj swojej dziewczyny tymi przypuszczeniami, ale jeśli porozmawiacie i dowiesz się, że nieregularny okres w jej przypadku to nowość, wtedy musisz jej powiedzieć o swoich wątpliwościach i zróbcie wtedy test ciążowy.

Odnośnik do komentarza
Gość urszula9

Dzień po okresie jest dzień niepłodny, więc ryzyko jest mniejsze. Poza tym, jeśli nasienie było tylko na pochwie, po czym zostało delikatnie zmyte, bez szans na wprowadzenie go do środka to ryzyko jest niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

Słuchajcie, bycie dziewicą to nie metoda antykoncepcyjna. Czasem błona dziewicza pęka dopiero podczas porodu. Jeśli miała objawy jak przed okresem to może niedługo nadejdzie. Na pewno też stres, który przeżywa wpływa na opóźnienie. A robiliście już test ciążowy?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie odnośnie czy mogło dojść do zapłodnienia podczas pettingu kiedy to mój chłopak miał na palcach nasienie, a później wytarł w koc po czym przystąpił do pieszczenia. Chciałabym sie dowiedzieć czy samo wytarcie wystarczyło aby usunąć nasienie z palcy.

Odnośnik do komentarza

Czy 4 dnia po miesiaczce przy cyklu 35-dniowym moglam zajsc w ciaze? Otoz w tym dniu chlopak dotykal mnie w miejscach intymnych.W pewnym momencie poprawial swojego czlonka i mial na rece preejakulat a nastepnie dotykal mnie w okolicach lechtaczki ale nie wkladal palca do pochwy. Czy jest szansa zebym byla w ciazy. Prosze o szybka odpowiedz bo bardzo sie niepokoje

Odnośnik do komentarza
Gość kocianka17

Pod koniec grudnia uprawiałam z chłopakiem petting, na tym forum zostałam zapewniona, że nie ma prawdopodobieństwa zajścia w ciążę. Jednak mimo wszystko na początku stycznia, w dniu oczekiwanej miesiączki zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Od tamtej pory często oddaję mocz, często bywam śpiąca(zawsze lubiłam spać, ale ostatnio bardziej to odczuwam), pobolewa mnie żołądek, a brzuch nawet po niewielkiej ilości jest wzdęty, gdy mocniej nacisnę brzuch, pulsuje mi coś tam, ogólnie mam wzdęcia. Miesiączkowałam od tamtej sytuacji już dwa razy, w normalnym terminie. Czy mam czego się obawiać? Od tamtej pory nie daje mi to spokoju. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

witam, proszę o odp. na następujące pytanie. Pieściłam chłopaka, nastapił wytrysk, wszystko zostało wytarte chusteczką. Następnie korzystaliśmy z komputera, jedliśmy itp. Po upływie ok. godziny, sytuacja się powtórzyła, stąd moje pytanie: czy po takim czasie, chłopak pieszcząc mnie mógł przenieść plemniki do pochwy? Czy podczas wykonywania w/w czynnosci zostały one "uśmiercone"? Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza

meg,
Korzystanie z komputera nie uśmierca plemników :) A tak poważnie to raczej ryzyko jest niewielkie, ale też zależy w jaki sposób Cię pieścił. Bo jeśli np. wkładał penisa do pochwy to oczywiście wtedy istnieje ryzyko, że plemniki (nawet bez wytrysku, tylko z niewielkiej ilości płynu preejakulacyjnego) mogły doprowadzić do zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

Zatem jeśli ją wcześniej dokładnie wytarł, a najlepiej umył w gorącej wodzie to powinien pozbyć się niechcianych gości :) Niestety, ale to dosyć częsty przypadek, że do zapłodnienia nieopatrznie dochodzi przez przeniesienie plemników na palcach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...