Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z moją dziewczyną zabawialiśmy się i doszłem ale doszłem w majki :( poszłem się wytrzeć a zarazem poszłem siku i poszliśmy się przejść. Na dworzu byliśmyz jakąś godzine i 30 minut przyszliśmy. mniałem wszystko suche i po 20 minutach jeszcze czyli po jakiś dwuch godzinach. ponisło nas i doszło do lekiej penetracji to znaczy takiej próby pierwszego razu i lekko to włożyłem ale mniałem suche nawet nie wydzielił mi się płyn czy mogło zajsc do zapłodnienia. ?? teraz ona się boi i mówi że dużo je i bolą ją pierwsi ale to też może być że zbliza się jej okres ?

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Ból piersi zazwyczaj oznacza nadchodzący okres. Jeśli to były dni przed okresem, to miała dni niepłodne. Raczej nie macie się czego obawiać, chociaż jakiekolwiek próby współżycia bez zabezpieczenia są zwyczajnie głupie i nieodpowiedzialne.

Odnośnik do komentarza
Gość myszkaa19

witam. Od jakiegoś czasu mam przerasta mnie ta mysl na ten temat. a wiec mam pytanie czy poprzez uprawianie pettingu z chłopakniem moge byc w ciąży?? czy sperma na paluc może spowodować zapłodnienie?? momo tego ze zawsze przestrzegam tego by umył rece przed. ale ciagle sie boje.
prosze o rade

Odnośnik do komentarza

Witam!

Wczoraj nawzajem masturbowaliśmy się z moją dziewczyna tzn. ona mnie a ja ją. Po wytrysku ( na okolice brzucha) poszedłem do łazienki i nad umywalką umyłem brzuch oraz penisa letnią wodą. Po czym wróciłem do łózka, ale po około 15 min zaczęliśmy znowu się zabawiać z tym że tym razem wsadziłem jej penisa, niestety bez prezerwatywy do pochwy na głębokość żołędzia i wsuwałem i wysuwałem około 10 razy ( kobieta jest dziewicą wiec przestałem z powodu bólu). Później uprawialiśmy seks oralny ( nie wiem czy to coś zmienia). Mam pytanie, jakie są szanse na to że kobieta może zajść w ciąże? Czy powinna zażyć tabletki na 72h po stosunku?

Odnośnik do komentarza

ej ale chyba raczej nie bo jeżeli piszesz że miałaś miesiączkę 24 to w tym miesiącu też powinna Ci się pojawić ;P jak chłopak się nie spuścił ani nic to moim zdaiem nie jesteś w ciąży ;D następnym razem się zabezpiecz :) a wy ch*** moglibyście jej pomuc a nie sami piszecie o swoim pettingu jak coś wam nie pasi to sobie załużcie temat i będzią na wszym pytaniu pisać a nie !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...