Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Karolaa10

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wilk9094

Wraz z moją dziewczyną zabawialiśmy się i doszłem ale doszłem w majki :( poszłem się wytrzeć a zarazem poszłem siku i poszliśmy się przejść. Na dworzu byliśmyz jakąś godzine i 30 minut przyszliśmy. mniałem wszystko suche i po 20 minutach jeszcze czyli po jakiś dwuch godzinach. ponisło nas i doszło do lekiej penetracji to znaczy takiej próby pierwszego razu i lekko to włożyłem ale mniałem suche nawet nie wydzielił mi się płyn czy mogło zajsc do zapłodnienia. ?? teraz ona się boi i mówi że dużo je i bolą ją pierwsi ale to też może być że zbliza się jej okres ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agnieszkaf

Ból piersi zazwyczaj oznacza nadchodzący okres. Jeśli to były dni przed okresem, to miała dni niepłodne. Raczej nie macie się czego obawiać, chociaż jakiekolwiek próby współżycia bez zabezpieczenia są zwyczajnie głupie i nieodpowiedzialne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość amelia17

uprawialam z chłopakiem petting (18.03) okres dostałam regularnie 31.03 robiłam test i wyszedł nagatywny, byłam również u ginekologa(zwykłe badanie kontrolne i USG) 22.04. Czy mogę być w ciązy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość myszkaa19

witam. Od jakiegoś czasu mam przerasta mnie ta mysl na ten temat. a wiec mam pytanie czy poprzez uprawianie pettingu z chłopakniem moge byc w ciąży?? czy sperma na paluc może spowodować zapłodnienie?? momo tego ze zawsze przestrzegam tego by umył rece przed. ale ciagle sie boje.
prosze o rade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludziki a nie lepiej się zdecydować na coś albo się kocham albo pozostajemy na całowaniu. Jeżeli nie możecie się zdecydować to przynajmniej się zabezpieczcie. W czym widzicie problem, przeciez gumki nie kosztują majątku. A ile nerwów by wam to zaoszczędziło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

antybiotyki na pewno opozniaja miesiaczke nie masz sie czym martwic to normalne, skoro nie bylo konaktu pochwy ze sperma to na pewno nie jestes w ciazy

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość da...ia

Ostatnio miałam okres od 5 do 11 października. Okres mam nie regularny ale ostatnie 3 miesiace byl co 28-29 dni. W niedziele 16 października pieściłam się z partnerem wszedł we mnie trwało to około minuty i wyjął go. Jaka jest możliwość zajścia w ciąży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lo...ka

Witam!

Wczoraj nawzajem masturbowaliśmy się z moją dziewczyna tzn. ona mnie a ja ją. Po wytrysku ( na okolice brzucha) poszedłem do łazienki i nad umywalką umyłem brzuch oraz penisa letnią wodą. Po czym wróciłem do łózka, ale po około 15 min zaczęliśmy znowu się zabawiać z tym że tym razem wsadziłem jej penisa, niestety bez prezerwatywy do pochwy na głębokość żołędzia i wsuwałem i wysuwałem około 10 razy ( kobieta jest dziewicą wiec przestałem z powodu bólu). Później uprawialiśmy seks oralny ( nie wiem czy to coś zmienia). Mam pytanie, jakie są szanse na to że kobieta może zajść w ciąże? Czy powinna zażyć tabletki na 72h po stosunku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość an...ka

Ostatnio dotykalismy sie z moim chłopakiem. I on swoim penisem dotykał moich warg sromowych ale wytrysk miał o wiele później i to w dodatku na swoje okolice intymne. Czy jest możliwość że mogę być w ciąży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej wszytskim ;P mam do was takie pytanie bo dziś z swoim chłopakiem uprawiałam petting i trochę nas poniosło , więc on mi trochę wsadził znaczy tak z 3 cm , nie spuścił się , ale isę nie zabezpieczyliśmy czy mogę być w ciaży ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 1234

jeśli to było dziś to chyba jeszcze nie. A poważnie to myślę że mała szansa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 1234

nikt ci nie powie czy możesz zajść. Możemy ci tutaj co najwyżej policzyć kiedy prawdopodobnie mogłabyś mieć dni płodne, ale do tego musiałabyś podać długość cyklu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Złośliwa

podaj długość cyklu swojego to można wtedy mniej więcej określić kiedy masz dni płodne i czy jest szansa czy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ej ale chyba raczej nie bo jeżeli piszesz że miałaś miesiączkę 24 to w tym miesiącu też powinna Ci się pojawić ;P jak chłopak się nie spuścił ani nic to moim zdaiem nie jesteś w ciąży ;D następnym razem się zabezpiecz :) a wy ch*** moglibyście jej pomuc a nie sami piszecie o swoim pettingu jak coś wam nie pasi to sobie załużcie temat i będzią na wszym pytaniu pisać a nie !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...