Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Okres spoznia mi sie juz 2 tygodnie i stad pytanie czy mozna zajsc w ciaze przez petting? Robilam to z moim chlopakiem ale zawsze uwazamy zeby nic nie dostalo sie do pochwy. W ostatnim czasie chorowalam dwa razy. Przy pierwszej chorobie bralam dosyc silne antybiotyki a przy drugiej wymiotowalam. Czy to moze powodowac opoznienie sie mojej miesiaczki?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie, może okazac się ono śmieszne, ale mimo wszystko stresuję się całą sytuacją. Otóż z 6/7 stycznia z chłopakiem uprawialismy petting, nie doszło do typowego stosunku płciowego, po prostu się soba zabawialiśmy, doszło do palcówki, po dotknięciu jego członka mialam na rękach płyn ejakulacyjny i później dotykałam swoich narządów. Czy jest możliwa ciąża, skoro w poniedzialek tj. 10 stycznia dostalam okres, jednak przyszedł szybciej niż zazwyczaj?

Odnośnik do komentarza

Partner był w spodniach a ja w majtkach? Robiliśmy takie ruchy jak do seksu, ale nie dotykał on swojego penisa, ani swoich narządów. Lekko się przestraszyłam gdy czytałam na innych forach że mogę zajść w ciążę, bo wytrysk i nasienie.. Ale on nie miał żadnego kontaktu ze swoim penisem.

Odnośnik do komentarza

Jak to nie miał kontaktu ze swoim penisem? To chyba niemożliwe.. Bez kontaktu narządów płciowych i bez spermy nie może dojść do zapłodnienia. Zrób test i sama się przekonaj: http://abcantykoncepcja.pl/czy-jestem-w-ciazy-zrob-test-online Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza

Mógł przyjść szybciej ze względu na stres i wiele innych czynników. Myślę, że szanse nie są duże, bo przed okresem są dni niepłodne, ale wiesz.. nie ma nic pewnego. Zaglądnij na ten test: http://abcantykoncepcja.pl/czy-jestem-w-ciazy-zrob-test-online Mam nadzieję, że wyjdzie po Twojej myśli. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam 18 lat. Wczoraj uprawiałam petting z moim chłopakiem i trochę nasienia dostało się w okolice mojego krocza (nie do środka), ale już za chwilę podmyłam się. Czy są podstawy do obaw, że mogę zajść w ciążę? Obawiam się, czy zamiast nie "usunąć" nasienia, nie pomogłam mu czasem dostać się głębiej. Pozdrawiam i z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Otóż, sprawa wygląda tak, że wczoraj ze swoich chłopakiem uprawialiśmy petting- on szczytował i miał wytrysk. Następnie przytulił się do mnie co spowodowało, że Jego penis był w pobliżu mojej pochwy i w okolicach łechtaczki, jednak nie doszło do penetracji. Z moich obliczeń wynika, że byłam już po owulacji, za jakieś 8 dni powinnam dostać okres. Jednak strasznie się denerwuję, nie jestem gotowa na dziecko, ani psychicznie ani fizycznie, jestem jeszcze niepełnoletnia więc zdaję sobie sprawę, że jestem za młoda na dziecko i powinnam jeszcze dojrzeć. Mam jeszcze trochę czasu na antykoncepcje 'po', jednak czy warto? Czy może po prostu panikuję?

Odnośnik do komentarza

Raczej nie powinno dojść do zapłodnienia, skoro penis nie został wprowadzony do pochwy, a w dodatku miałaś dzień niepłodny. Na przyszłość jednak oszczędźcie sobie stresu i użyjcie prezerwatywy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

witam, okolo16 grudnia uprawialam petting z moim chlopakiem on dotykal mojej pochwy penisiem nastepnie 26 wystąpil u mnie ponowny okres bo mialam juz wczesniej 3 grudnia, nastepnie w styczniu mialam okres 16 robilam juz dwa testy ciazowe i wyszly negatywnie, ostatnia dziwnie sie czuje a miesiaczka spoznia mi sie juz 2 dni (licze na to ze powinna byc trzeciego ) ale jestem straszna panikara wiec jest mozliwosc ze ze strachu wmuwilam sobie ciaze, czy jest jednak mozliwosc zeby testy klamaly i ptzez takie zblizenie zaszla w ciaze? bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość ania9012

witaam mam na imie Angelika wraz moim chlopakiem uprawialismy petting w pewnym momencie ja zdjelam bielizne a on mial bokserki i pocieralismy sie kiedy dochodzilo do wytrysku podniósł mnie . czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy ? prosze o odpowiedz jestem bardzo przewrazliwona osoba :(

Odnośnik do komentarza

A czy w trakcie tego zbliżenia doszło do wytrysku? Jeśli nie to ryzyko jest mniejsze. I czy penis był wkładany do pochwy? Jeśli tak to ryzyko jest większe. Jeśli testy pokazują wynik negatywny raczej nie ma strachu, tylko stres.

Odnośnik do komentarza

wytrysku nie bylo i do pochwy tez nie wszedl, naprawde bardzo sie boje i nie wiem czy robic trzeci test:( ostatnio mam jakies wzdecia i naprawde nie wiem czy juz sama to sobie wymyslam czy naprawde tak jest, bardzo sie boje i panikuje :( bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość boje_sie

Dzień dobry. Zauważyłem, że ta strona i porady lekarskie są na najwyższym poziomie. Bardzo mnie cieszy, że takie strony istnieją. Również chciałabym zadać pytanie. Z pozoru jest ono głupie i sama nie wierzę w to, co piszę, ale chciałabym mieć 100-procentową pewność. Jestem bardzo młodą osobą i potrzebuję rady. Mianowicie mam 2 pytania i bardzo prosiłabym, aby odpowiedzieli mi, czy w zaistniałych sytuacjach nie ma żadnych szans na zapłodnienie, czy jest ono znikome, czy też szansę są dość spore. Moje 1 pytanie: Czy może dojść do zapłodnienia, jeśli uprawia się seks w ubraniach, mam tu na myśli jak dziewczyna siedzi na chłopaku i robią ruchy jak w seksie i dojdzie do wytrysku, czy jest możliwe zapłodnienie w takiej sytuacji, jak opisuję przy pełnym ubraniu, tzn że chłopak ma bieliznę i spodnie i dziewczyna też bieliznę i spodnie, i jak sperma przesiąknie przez te wszystkie ubrania w okolice pochwy lub na pochwę, to istnieje ryzyko ciąży? Mi się wydaje, że na 100 procent nie ma najmniejszej szansy na ciążę. Jestem trochę spanikowany, dlatego proszę z całego serca, by mi odpowiedzieli, czy mam rację, że w tym przypadku nie dojdzie na pewno do zapłodnienia? A 2 pytanie brzmi: Czy jest jakaś szansa na zapłodnienie, jak też się uprawia seks w ubraniach, ale tylko chłopak ma bieliznę i spodnie, a dziewczyna jest naga, i dojdzie do wytrysku, i sperma przesiąknie przez to ubranie na okolice pochwy lub na pochwę? Z całego serca proszę o odpowiedzi i z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość laislabonita

ostatnio z moim chłopakiem "uprawialiśmy" pozycje 69 potem się ubraliśmy, następnie po jakimś czasie bawiłam się penisem i wszystko wylądowało mi w buzi.Wytarłam rękę, potem mój chłopak robił mi minetke ale wcześniej poprawił sobie bo mu źle leżał podczas tej minetki dotknęłam warg sromowych swoim palcem ale nie wkładałam go! Gdy chłopak mi robił minetke wsadził mi palca ale podejrzewam że nie miał nic na nim bo też rekę wytarł jest jakieś prawdopodobieństwo że mogę być ciąży? były to wtedy dni niepłodne.Spóźnia mi sie okres ale czuje ze to ze stresu.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz posunęliśmy się do czegoś takiego leżeliśmy w łóżku i dłońmi pieściliśmy się. Ona miała bieliznę i piżamę a ja byłem w bokserkach, później ściągnąłem bokserki i przez spodnie od piżamy i bieliznę zaczęliśmy pocierać penisem o pochwę. Wyglądało to jak stosunek "takie dziubanie" lecz nie było żadnego wejścia tylko takie dotykanie przez te spodnie i majtki. Wytrysku nie było natomiast spodnie i majtki były mokre od śluzu. Czy mogło jakoś dojść do ciąży (dziewczyna najprawdopodobniej ma jeszcze błonę dziewczą) i dziewczyna nie zmieniała bielizny do wieczora, a do tego doszło około 1 w nocy. Boję się bo ona ma wielkie obawy bo gdy zaczyna o tym myśleć boli ją brzuch, ma dziwne uczucie (niedobrze jej) i chce jej się "bekać", a cała sytuacja działa się pod koniec miesiączki max 2 dni po. I chcemy za niedługo jeszcze zrobić test Mam nadzieje że na to pytanie odpowie osoba znająca się na tym i da raczej jasną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie bo dreczy mnie to dluzszy czas. Jezeli z moja dziewczyna uprawialismy petting i miesciac temu a dostala teraz okres tego dnia co bylo trzeba i byl obfity taki jak zawsze to mogla zajsc w ciaze?" Na moich rekach nie bylo nic z wlasnego czlonka" dodam jeszcze ze bylem w majtkach a ona byla w beliznie i ortalionowych spodenkach. prosze o szybko odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Do zapłodnienia dochodzi w ciągu kilku dni od stosunku, także po miesiącu to niemożliwe. Poza tym, jeśli sperma nie została wprowadzona do pochwy to nie mogło dojść do zapłodnienia. Co prawda nawet jak jest się w ciąży to mogą występować plamienia, ale jeśli Twoja dziewczyna miała wszystkie oznaki normalnego okresu to nie macie się czym martwić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...