Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie z powodu zaniedbywania rodziny


Rekomendowane odpowiedzi

Kaśka098716191918
Możemy się zgrać, to wypijemy za nasze pojebane sytuacje życiowe;(

Widze Kaśka, że ty wszystko bys topila w alkoholu. Może ty alkoholiczka? Sam nie wiem. Śledze twój watek na tym forum i ciagle czytam ze wszystkie smutki topisz w alkoholu.. polecam jakas terapie alkoholowa;]
A co do Twojego watku chlopie, to twoja kobieta nie jest winna a ni ten jej znajomy. Bo przeciez sa wolni jak Kaśka wspomniala, i sorry ale NIC CI DO TEGO. prawda boli. Chłopie.

Odnośnik do komentarza

lalado
Jednak moje obawy się potwierdziły. Zostałem zdradzony.
Wiadomo o kogo chodzi. Mam ochotę rozjebać mu ryj.

czy wiesz na pewno, czy to tylko informacja od "życzliwego"?
Co do Twojej złości, i chęci odwetu to pohamuj ... po pierwsze potwierdź u źródła (tylko spokojnie choć wiem że to trudne) , po drugie Kaśka098716191918 ma rację. On jej nie narkotyzował, nie zmusił, nie kupił.... poza tym nie wiesz jaką relację Ona zdała mu na temat Waszej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

~gustek87
A to sorry wielkie chlopie. Ja i Kaśka nie doczytaliśmy do końca. Przepraszam za nas oboje;] (jak się Kasiu nie obrazisz;p)
Coz. W takim ukladzie obij ryja jemu a jej powiedz prosto w twarz ze jest dziw*a. Tyle w temacie

Obijesz, a laska powie, żeś łobuz.
Co mogę zrobić?
Mogę zażyczyć sobie zwrot kasy i reszty rzeczy z działki. Wszystkiego, co kupiłem. Dałem jej na aparat.

Odnośnik do komentarza

Kuuurrr Waczyć, czy odpuścić?
Rozmawiałem z nią.
W dalszym ciągu pretensje do mnie o przeszłość i że nie uwierzy mi, że się zmieniłem i ubolewa, że ja się zżeram tęsknotą i nadzieją.

Wypiera się tego typa, a wiem od zaufanej osoby, bo pisała sms, że ma kogoś i ten ktoś był tydzień temu i w ten weekend z nią na tej działce. Czyli łże jak cholera.

Odnośnik do komentarza

na razie to pozwól sobie na złość,

czy próbować czy odpuszczać, wiesz, każdy jest inny, każdy ma swoją miarę, Tu chyba możesz dostać tylko rady jak to zrobić, a co zrobić to juz sam musisz...

i rozumiem że nie możesz jej powiedzieć skąd wiesz, bo ta zaufana osoba chce być anonimowa? To przynajmniej sam przeczytaj tego sms (niech Ci prześle bądz pokaże żebyś miał na własne oczy.

Odnośnik do komentarza

Szczerze, to mi się to wszystko od dawna wydawało szyte grubymi nićmi. Ok, poswięcałeś jej za mało czasu, ale samo to(tak jak pisałam wcześniej), nie jest tak straszną rzeczą, żeby z tego powodu się rozstawać, i nie dawać żadnej szansy. Przynajmniej według mnie. W moim odczuciu to była zwykła wymówka.

lalado

Wypiera się tego typa, a wiem od zaufanej osoby, bo pisała sms, że ma kogoś i ten ktoś był tydzień temu i w ten weekend z nią na tej działce. Czyli łże jak cholera.

No własnie. Może byc tak, że ona kogoś ma, ale usilnie się tego wypiera, żeby w razie czego na rozprawie nie zapadła decyzja o rozwiązaniu małżeństwa z jej winy. To, jak wiadomo, nigdy nikomu nie jest na rękę, prawa do opieki nad dzieckiem, itd, itp.

Decyzja należy do Ciebie. Chcesz dalej walczyć, to walcz. Radziłabym Ci jednak przede wszystkim uważać na to, co ona robi, a najlepiej zbierac dowody na to, o co ją podejrzewasz. Bo w razie czego przed sądem same domysły Ci nie wystarczą.

Wiem, że wiele osób tutaj mogłoby się z tym nie zgodzić. W porządku, ale moje zdanie jest właśnie takie:(

Odnośnik do komentarza

lalado
Franca. Sytuacja jest na tyle chujowa, bo nie mięliśmy ślubu. Były zamiary, ale się rozmyły.

Aaaaa.... Kurczę, to nie wiem w takim razie, jak to będzie z prawnego punktu widzenia wyglądało, gdybyście mieli sie rozstać. Na przykład prawa do opieki nad dzieckiem. Czy to w takim razie zależy od tego, co się w między czasie działo, np. zdrady? Czy po prostu tak czy siak będziecie mieli równe prawa do opieki, i tyle?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...