Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Też to zauwazylam ale tak juz niestety jest. Niektórzy wybieraja tematy na ktore chca odpisac a na inne nie i moze to wynikac z roznych powodow np. bo nie czuja sie azby cos doradzac gdy sami nie wiedza.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Dzis bylam w kauflandzie, stalam w kolejce i jedna rzecz mi sie nie spodobala. Facet klient postawil na taśmę cala zgrzewkę napojów. Jak na mój gust to jest to burackie wobec kasjerki bo musi ona bardzo dużo dźwigać. Powinien postawić na taśmę tylko jedna sztukę napoju a resztę w wózku i powiedzieć tej pani ile tego jest a ona to sobie już odpowiednio wpisze do kasy. Moj tata nigdy by nie pozwolil by kobieta dzwigala cos.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

No i bardzo dobrze zrobił tamten facet, że postawił wszystkie napoje na taśmę, a nie tylko jeden. Ja np... jak jestem w jakimś większym markecie to, też robię tak samo jak on. Po to one są, aby pracowały, a jak im nie odpowiada, że ktoś kładzie całe opakowanie napojów, soków, nektarów, browarów etc... to niech same sobie z wózka wyciągają tylko jedną butelkę, bo ja nie zamierzam nikogo wyręczać.

Odnośnik do komentarza
Gość podmuch_wiatru

~Mordehai i Ciarahy
Nie sposób tego nie słyszeć, jak każdego dnia to badziewie leci w radiu.

O matko ! Jeśli coś od dłuższego czasu jest w czołówce radiowych list przebojów, to chyba oczywiste, że wszyscy to słyszeli.

W nagrodę za spostrzegawczość i przenikliwość godną Sherlocka Holmesa dostajesz do posłuchania nieco ambitniejszej muzyki .

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

podmuch_wiatru
O matko ! Jeśli coś od dłuższego czasu jest w czołówce radiowych list przebojów, to chyba oczywiste, że wszyscy to słyszeli.

No właśnie. Wszyscy to już słyszeli, więc po co tutaj umieszczać coś, co leci często i gęsto chociażby w takim radiu. Dla mnie ta muzyka się nie podoba i chciałbym, żeby administracja ją usunęła.

podmuch_wiatru
W nagrodę za spostrzegawczość i przenikliwość godną Sherlocka Holmesa dostajesz do posłuchania nieco ambitniejszej muzyki.

Tak tak panie paszczusiu. Moja zdolność do utrwalania i przypominania informacji zawartych w postach innych ludzi nadal ma się dobrze.
A co do podarunku od ciebie.
To wiesz gdzie możesz sobie wsadzić taką muzykę (_!_)
:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...