Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Nic tu złego staram się nie robić
po prostu mam inne podejście
ty usiłujesz zmusić kogoś do przeprosin i zmiany siłowo - i chociaz masz dobre intencje to jaki jest tego efekt? nawet jeśli osiągniesz cel to wymuszony i nieszczery, bo nikt raczej nie przyjmie wyciągniętej dłoni od kogoś kto go skreśla.

Znasz tą historie o słońcu i wietrze ?
„Pewnego dnia słońce i wiatr mocno kłócili się ze sobą o to, kto jest silniejszy. Wiatr powiedział : “Widzisz tego starego człowieka w płaszczu? Założę się, że potrafię zedrzeć z niego ten płaszcz szybciej niż ty.”
Słońce schowało się więc za chmurami, a wiatr zaczął wiać mocniej i mocniej, aż wreszcie przybrał siłę huraganu. Jednak im mocniej wiał, tym bardziej człowiek otulał się płaszczem.
Wreszcie wiatr zrezygnował i ucichł. Wtedy słońce wyszło za chmur i uśmiechnęło się przyjaźnie do człowieka. Natychmiast otarł czoło i zdjął płaszcz. Słońce udowodniło wiatrowi, że delikatność i przyjazne podejście są zawsze silniejsze niż furia i siła.”
Autor: Ezop z Grecji

Rzecz jasna nie chodzi o przesadę z ta łagodnością ale o zrozumienie ze nie wszystko osiągniesz na silę.
No i oczywiscie pisze to tylko po to żeby coś tobie wyjasnic a nie po to żebyś się nie mścił bo mam to dokładnie gdzieś :)

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu że zgadzam się z tym, że DarkRivers powinien dojrzeć do tego żeby sam z siebie i w miarę możliwości imiennie przeprosić tu na forum wszystkich których skrzywdził sowimi nieprzemyślanymi wpisami na trzeźwo i nie :-)
nie dlatego ze się ciebie boi ale dlatego ze to byłoby po prostu w porządku

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Oj Datoja, Datoja. Fajna z Ciebie kobieta, ale za to naiwna jak małe dziecko we mgle :-)
Nie ma żadnego pogromcy DarkRiversa i nigdy nie było.
Sam fakt, że Ty w to uwierzyłaś jest po prostu czymś niewiarygodnym :-)

Odnośnik do komentarza

Wiesz,Rivers, to trudno tak w internecie,
przy wszechobecnych podpuchach, hejcie czy trollowaniu wiedzieć na bank kto jest kim...
Tak naprawdę to nigdy nie wiesz do kogo piszesz,
z kim rozmawiasz ^ -^ .
A Imperator, to myślę że jeśli już to, nie jest jakimś Twoim specjalnym "pogromcą", tylko określonych zjawisk ?

However, jestem naiwna czy nie - to przykre,
że, jak piszesz "nie ma tego w Twoim scenariuszu".
Szkoda :-) .

Odnośnik do komentarza

~Sinn
Wiesz,Rivers, to trudno tak w internecie,
przy wszechobecnych podpuchach, hejcie czy trollowaniu wiedzieć na bank kto jest kim...

Przecież kiedyś twierdziłaś zupełnie inaczej. Pamiętam jak pisałaś, że mam specyficzny styl wypowiadania się to i tak zawsze idzie mnie rozpoznać.

~Sinn
Tak naprawdę to nigdy nie wiesz do kogo piszesz,
z kim rozmawiasz ^ -^

No właśnie Datoja. Zauważ, że wypowiadam się tutaj zazwyczaj w trzech osobach :-)
Pisząc do mnie to teoretycznie nigdy nie masz pewności, która z powyższych trzech osób, raczy udzielić Tobie odpowiedzi.

~Sinn
A Imperator, to myślę że jeśli już to, nie jest jakimś Twoim specjalnym "pogromcą", tylko określonych zjawisk ?

A tutaj to akurat za bardzo Cię nie rozumiem.
Co mam przez to rozumieć, że tylko określonych zjawisk?
Chyba nie myślisz, że nie mam kontroli nad tym co tutaj robię?
:-)

~Sinn
However, jestem naiwna czy nie - to przykre,
że, jak piszesz "nie ma tego w Twoim scenariuszu".
Szkoda :-

Proszę nie pisać do mnie takich rzeczy, ponieważ zaczynam odczuwać zażenowanie :P

Odnośnik do komentarza

Drogi Mahometku
taa, wiem,napisałam dość niejasno, powinnam była cytować odnośniki ale mi się nie chciało:p no i mamy efekty.

~Mahomet

No właśnie Datoja. Zauważ, że wypowiadam się tutaj zazwyczaj w trzech osobach :-)
Pisząc do mnie to teoretycznie nigdy nie masz pewności, która z powyższych trzech osób, raczy udzielić Tobie odpowiedzi.

To w ilu osobach piszesz i jako kto "raczysz" udzielić mi odpowiedzi to nieistotne- myślę ze więcej niż w trzech ale to nieważne, bo styl i tak rozpoznawalny, a i Ty się z tym przecież nie kryjesz.
Istotne czy istnieje Imperator, bo napisałeś ze jestem totalnie naiwna wierząc w to.
I dlatego zgodziłam się ze tak do końca to faktycznie nie wiem komu odpowiadam
bo teoretycznie może być i tak ze np hejtujesz sam siebie, ale jakoś w to nie wierzę :-)

~Mahomet

~Sinn
A Imperator, to myślę że jeśli już to, nie jest jakimś Twoim specjalnym "pogromcą", tylko określonych zjawisk ?

A tutaj to akurat za bardzo Cię nie rozumiem.

No bo pojechałam niezbyt gramatycznie, przyznaję, zdarza się najlepszym :-).
Po pr0stu doszłam do wniosku ze może to nie chodzi o Twojego osobistego pogromce, tylko jeśli już to o pogromce ogólnie negatywnych zjawisk w które się niestety nieraz wpisujesz, jak trolling czy hejt.
(A to ze nie masz czasem kontroli nad tym co piszesz - to sam wiesz jak jest :) ale nie o tym pisałam)

~Mahomet

~Sinn
However, jestem naiwna czy nie - to przykre,
że, jak piszesz "nie ma tego w Twoim scenariuszu".
Szkoda :-

Proszę nie pisać do mnie takich rzeczy, ponieważ zaczynam odczuwać zażenowanie :P

Zażenowanie? Oj Rivers Rivers coś ty tam sobie umyślił:)
Przepraszam jeśli namieszałam stylistycznie,
bo to dotyczyło Twojej deklaracji dla Imperatora ze przeproszenie wszystkich tu obrażonych nie istnieje w twoim scenariuszu.TO jest przykre, już bez względu na to czy jestem naiwna czy nie.

Na tym to z mojej strony chyba już kończę tą fascynującą dyskusję życząc Tobie i wszystkim spokojnej nocy i kolorowych snów :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Bez odbioru

He he dobre podsumowanie. Moze wreszcie dadza sobie na wstrzymanie - karmicielka trolla i krol trollingu z rozdwojona jaznia ( tych chorych alter ego to on ma tutaj kilka, trzeba byc slepym zeby tego nie widziec).

Odnośnik do komentarza

Oj bo się przejmę naprawdę czarnamambo :-)
tak cie to boli, co i z kim pisze, ze ciągle to komentujesz?:p

Jak ci się nie podoba- nie czytaj,
a jakbyś jeszcze nie zauwazył to to jest hydepark i mogę pisać co chce w ramach regulaminu.
Nie wchodzę nikomu w wątek ani na odcisk,
to czego?

i trzeba być ślepym albo głupim żeby uważać odtrollowywanie za dokarmianie.
Również pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Gość Monezuma

Nasza droga dobra duszo Sinn, przecie każdy na tym forum, (zdrowy na umyśle) wie, że nikt tego trolla nie odtrolluje. Syzyfowa praca. Pani po prostu lubi gawędzić z niegrzecznymi chłopcami. A hydepark to może i samowolka, ale nie śmietnik. Ktoś chciałby sobie pogawędzić, to jak widzi te wasze smuty, to mu się odechciewa. Pani Sinn wspaniale udziela porad na forum i jest bardzo sympatyczna, mądra i dobra. Proszę nie pochylać się nad tym człekiem, bo ten toksyk robi panią w balona.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Riwers

~Bez odbioru
He he dobre podsumowanie. Moze wreszcie dadza sobie na wstrzymanie - karmicielka trolla i krol trollingu z rozdwojona jaznia

Proponuję bardzo dokładnie zapoznać się ze schorzeniami rozdwojenia jaźni u cierpiącego człowieka na to schorzenie, a potem dopiero diagnozować usterki u ludzi :)

~Bez odbioru
( tych chorych alter ego to on ma tutaj kilka, trzeba byc slepym zeby tego nie widziec).

No mam. Aktualnie posiadam tutaj 16 kont zarejestrowanych w tym 7 niezarejestrowanych :-)
A co?
Zakazane jest? hehe

Odnośnik do komentarza

~Monezuma
Nasza droga dobra duszo Sinn, przecie każdy na tym forum, (zdrowy na umyśle) wie, że nikt tego trolla nie odtrolluje. Syzyfowa praca..

Ale to nieprawda bo moim zdaniem Rivers już jest w dużym stopniu odtrollowany, tzn przestaje to go bawić, uważa na słowa a przynajmniej się stara a pisanie pod 50 nickami to już jest tylko taka nieszkodliwa dziecinada z rozpędu.

~Monezuma

Pani po prostu lubi gawędzić z niegrzecznymi chłopcami.

Czy ja wiem? Moze mam w sobie gen "naprawiania świata " a może to skrzywienie zawodowe- bo pracuje trochę z "trudną młodzieżą "i naprawdę 90% to dobrzy ludzie którzy tylko mieli pecha znaleźć się i dorastać w niedobrych warunkach.

~Monezuma
A hydepark to może i samowolka, ale nie śmietnik. Ktoś chciałby sobie pogawędzić, to jak widzi te wasze smuty, to mu się odechciewa.

Wprawdzie kolega próbował tu przeganiać innych lecz teraz już tego nie robi i myślę ze nic nie stoi na przeszkodzie żeby tu ludzie do siebie pisali?
No i smuty? takie fajne śmieszne piosenki tu są :)

~Monezuma
Pani Sinn wspaniale udziela porad na forum i jest bardzo sympatyczna, mądra i dobra. .

Ojej, bardzo bardzo dziękuję za te miłe słowa*

~Monezuma
. Proszę nie pochylać się nad tym człekiem, bo ten toksyk robi panią w balona.

Może i robi, a może nie do końca. A czy toksyk? - no na pewno powinien tu szczerze przeprosić ludzi których poobrażał, jednak no cóż- przepraszam jeśli kogoś to uraża ale ja mimo wszystko jakoś go lubię bo widzę wiele pozytywnych dobrych cech :-)
I tak nie wiem czy będziemy tu jeszcze pisać na hydeparku bo to kwestia spontaniczna ale z drugiej strony dlaczego ktoś ma tego zabraniać.

Dzięki Monezuma za tą Twoją wypowiedź, wiele dla mnie znaczy.
Wszystkiego dobrego i Pozdrawiam :-))

Odnośnik do komentarza
Gość aroksana

~Normalnyy
Sam sie karmi ,bo nikt normalny by z nim tu nie gadał o d... maryni:p

Też uważam że sam ze sobą pisze , schizofrenicy bywają inteligentni,raz pisze jak cham udaje głupka raz jak inteligentna pani ale to forum psychiczne nie ma się co dziwić.

Odnośnik do komentarza
Gość Monezuma

Pani Sinn,
Rozumiem i dziękuję za grzeczną odpowiedź.
Muzyka którą Pani proponuje jest zawsze pierwsza klasa.
Pozdrawiam i życzę owocnej pracy nad poskramianiem naczelnego trolla abc zdrowie.
P.s. Myślę, że ta piosenka Turnaua jest pół żartem, pół serio. W gruncie rzeczy wydaje się, że jest pozytywna.

Odnośnik do komentarza

Monezuma
Nie mam już zamiaru nikogo poskramiać, zresztą nigdy nie miałam, chodzi raczej o zrozumienie :)
Miło mi że podoba się Tobie "moja" muzyka- Rivers tez puszcza nieraz fajną, inteligentnie dobraną,
a i disco polo w nie za dużych dawkach ma swój niepowtarzalny urok szczerości:)
No a remix który dał tu Imperator- muszę o tym wspomnieć - nie podziękowałam a był niespotykany, miał mnie dopingować do walki;)

Piosenka Turnaua jest pół żartem, oczywiscie, ale niestety chyba nie w pozytywnym kontekście była tu zamieszczona:p
Czrnamamba myślę ze jest inteligentny, jednak nie wiem czemu coś uparł się widzieć tą sytuacje zerojedynkowo.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Tobie za wsparcie

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Mój piesio ma ADHD. Otóż ostatnio w ogóle coś mu odbiło i zaczął atakować ludzi, nie wspomnę już o kilku kotach zagryzionych przez niego. Zazwyczaj gdy Ferdek wpada w szał to od razu leci mu duża ilość piany z pyska :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...