Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordehai i Ciarahy

Cholera jak to jest to, ja już nie wiem. Jak człowiek od poniedziałku do soboty pracuje od świtu do nocy to, i ładna pogoda jest. No a gdy przychodzi ta upragniona niedziela i chciałoby się pojechać nad jezioro to, wtedy cały dzień tylko leje jak z cebra.

Odnośnik do komentarza

Nie przejmuj się Lisek :-)
z pewnym prawdopodobieństwem można przyjąć ze Mahomet - jeśli to naprawdę on napisał- zwęszył tu jakąś prowokację- najpierw flecik, potem lisek :p może myślał ze ktoś tu się nabija
dlatego tak chamsko i nieładnie tobie odpisał
nie zwrócił uwagi ze ty naprawdę szukasz pomocy, i to jakiś zbieg okoliczności?
I choć to oczywiscie nie usprawiedliwia, ale może wyjaśnia.

Odradzam jednak zakładania tu wątku tematycznego- bo moderacja przenosi je np na inne forum albo do innego wątku i sam autor może mieć trudności z odnalezieniem go szczególnie jeśli nie jet zalogowany.
Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

A co ciebie interesuję tamten wątek?
Popatrz na siebie. Nie masz nawet tutaj prawa głosu, bo nie posiadasz stałego konta. Jakbyś dobrze obeznała się z regulaminem to, wiedziałabyś, że modelator ma pełne prawo do usuwania komentarz pisanych z niezalogowanego pseudonimu. Daruj sobie te wywody i lepiej zajmij się czym pożytecznym.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

Ja wiem kiedy mam pójść spać i ty mi nie będziesz rozkazywała. Odnośnie liska to, sprawa wygląda następująco. Jeśli odczuwasz taką potrzebę to zrób to za mnie, bo ja nie zamierzam nikogo przepraszać.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

~Sinn

Mahometko- może zrób makijaż,zmień fryzurę to i humor się poprawi?

Biorąc pod uwagę wizualna stronę tego stwierdzenia, to zdecydowanie śmiem stwierdzić, iż jest ona zbyt specyficzna aby cokolwiek w niej zmieniać.

A tutaj pioseneczka bo patrzę, że motasz się, jak kiełbaska miedzy jajeczkami :P

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

~Sinn

PS Riwers pozdrów Mahometa:)

Droga Koleżanko.
Bardzo Cie przepraszam za moje błędy z zeszłej niedzieli, które oczywiście były nie przemyślane ;( Mam nadzieję, że mi wybaczysz i nadal będziemy najlepszymi internetowymi funflami : )

Odnośnik do komentarza

Dark_Riwers
Fajna nie gadaj dla mnie akurat ona podoba się. Ma bardzo ładny biust i włosy zresztą też niczego sobie :P

Nie mowie ze nie fajna :) Clip mi nie pasuje, nie Doda, do przekazu utworu to widziałbym ją w rockowej aranżacji, na scenie, z mikrofonem na statywie, a nie jako księżniczkę z bajki:p

~Mahometka_A

A tutaj pioseneczka bo patrzę, że motasz się, jak kiełbaska miedzy jajeczkami :P
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Trochę nie rozumiem droga Mahometko ? chociaz akurat kobiety to lepiej podobno dogadują się z kobietami:)
no i mimo wszystko jednak nie masakrowałabym Jar of Hearts takim zajebistym remixem :D

~Mahomet
~Sinn

PS Riwers pozdrów Mahometa:)

Droga Koleżanko.
Bardzo Cie przepraszam za moje błędy z zeszłej niedzieli, które oczywiście były nie przemyślane ;( Mam nadzieję, że mi wybaczysz i nadal będziemy najlepszymi internetowymi funflami : )

Fajnie ze to napisałeś Rivers :) ładnie z Twojej strony,
ale - my byliśmy kiedyś najlepszymi internetowymi funflami ? :D
ciągłe słyszę klasyczne: bez odbioru, nie pisz do mnie więcej bo i tak nie odpiszę, mnie ta datoja to nie jest do niczego potrzebna itd :-)

A tak mówiąc serio - to po prostu najpierw myśl potem działaj a będzie dobrze, ze nawet Imperator się zdziwi ze źle Cie ocenił:)
tylko nie pisz zaraz gdzie to masz ;)

ps jestem za Portugalia! pozdro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...