Skocz do zawartości
Forum

Żona straciła ochotę na seks


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jesteśmy 15 lat po ślubie i mam problem, otóż żona straciła ochotę na sex jak proponuje zbliżenie to wymyśla różne cuda, że nie ma czasu, że jest zmęczona. Już zaczynam w internecie rozglądać się za kimś innym w domu jest nerwowa atmosfera, zaczynam poważnie myśleć o rozwodzie. Jak sobie pomyśle jak było wcześniej wspaniale to aż mnie krew zalewa.

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze jest Ci cieżko jednak jakiś powód może byc. Uwierz, że pewnie żona również czuje się z tym źle i czeka Was poważna rozmowa. Musisz jej powiedzieć, że brakuje Ci seksu oraz że czujesz, że źle się dzieje w Waszym małżeństwie. Być może powodem jest tutaj
rutyna
problemy z hormonami (dobrze jesli żona by sobie je przebadała)
stres
obciążenie obowiązkami
Po pierwsze polecam wyjść z łóżka i zrobić coś innego, tylko we dwoje bez dzieci.W sensie wybrać się razem na wakacje, ewentualnie wynająć sobie jakiś hotel na weekend.Iść do kina, czy na kolację. Dzisiaj są walentynki.Zabierz ją gdzieś.
Ewentualnie możesz podsunąć jej libido therapy. Są to tabletki na libido i wiele dziewczyn na forum pisało, że im pomogły.

Odnośnik do komentarza

Nie czujesz, bo trzeba na to trochę poczekać :) Równiez nie widziałam działania od razu po kilku tabletkach. Ale spodziewałam sie tego bo podobnie jest w przypadku innych suplementów na włosy czy paznokcie Aby zobaczyć ich działanie trzeba troche dłużej poczekać oraz brać je przez dłuższy czas.... Za to pomogły. Brałam jakięś 5 miesięcy, potem powoli rezygnowałam z ich brania ale ochota na seks pozostała. Jak się podkręciłam to potem miałam nieustannie ochotę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...