Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dark_Riwers

Czasami odnoszę wrażenie, że wypisuję tutaj głupie i dosyć nieprzyjemne dla innych ludzi niedorzeczności. Ostatnio wydawało mi się, że jestem Sinn. Ale przecież ja nie mogę być Sinn. Czy jednak jest inaczej i ja jestem Sinn
:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Normalnyy

Dark_Riwers
Czasami odnoszę wrażenie, że wypisuję tutaj głupie i dosyć nieprzyjemne dla innych ludzi niedorzeczności. Ostatnio wydawało mi się, że jestem Sinn. Ale przecież ja nie mogę być Sinn. Czy jednak jest inaczej i ja jestem Sinn
:-)

Dobre;d jesteś jesteś i nie tylko;p
lecz się chłopie, bo tu tylko okupujesz Hydepark i głupa palisz:p nie wspomnę o forach:p

Odnośnik do komentarza

Rivers, spokojnie :-)
Każdy ma inne umiejętności, po prostu.
Przecież nie musisz koniecznie pomagać, wystarczy ze nie będziesz szkodził.
A na pewno nieraz masz swoje zdanie.
Ja np wychodzę z założenia żeby pisać raczej tylko o tym
o czym coś wiem, wtedy to ma sens.
A naprawdę Ważne to jest to jakim się jest człowiekiem.
Moze się mylę ale mnie się wydaje ze np w realu to Ty jesteś chyba w porządku, można na tobie polegać.
Jedyne co wkurza to pewne trudności w spokojnym przyjmowaniu krytyki:)
Nie wiem co tam wypisywałeś jako ja i może i lepiej:p

PS A z tym psem to na serio?

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Riwers

Powszechnie wiadomo że aby dobrze palić głupa trzeba wiedzieć jak się za to zabrać. Większa większość pomniejszych idiotów wychodzi z takiego założenia, że jak zmieni nick to nikt ich nie pozna. Niestety, lecz nie w tym przypadku.
Sin jesteś mahometem i korzystasz z proksowych ip z których ja również korzystam :)

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Riwers

Do właściciela owego portalu. Prosiłbym aby komentarze Mordehaja, Mahometa Sinn zawsze były usuwane.

Ps.... Przypominam również o usunięciu mojego konta, gdyż mam już serdecznie dość tego wariatkowa.
Dobranoc:-)

Odnośnik do komentarza

No dosłownie jak dziecko w piaskownicy :D
nie wychodzi zabawa- bierze zabawki i idzie do domu !
I jeszcze żąda żeby je skonfiskować koleżance :P
A wrabianie mnie w Mahometa- stary, mam to gdzieś
mogę być nawet Kleopatrą :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Kleopatraaa

Hej na imię mam Kleopatra, a dla przyjaciół po prostu Kleosia. Chciałabym wam powiedzieć taką małą historię z własnego życia. Od dwudziestu lat jestem mężatką z facetem, którego najwidoczniej już przestałam pociągać. Kiedyś było zupełnie inaczej, bo od początku to on przejmował inicjatywę i tego seksu było nieco więcej, niż teraz. Choć prawdą jest, że wówczas tylko spotykaliśmy się w starej drewnianej stodole to, i tak jak na takie prymitywne warunki jakie tam bywały to, było mi z nim wspaniale.
A teraz co?
A teraz mam pana z grubym odstającym brzuchem, który leży całymi dniami na kanapie z pilotem w dłoni i nie robi:(
Choć ja marzę, żeby wziął mnie "w obroty", ubieram się nawet wyzywająco to, jego i tak to nie rusza:(
-Załamuję się powoli
-Wyrywam włosy z głowy
-Moja samoocena w znaczącym stopniu uległa zaniżeniu
Chyba pozostanie tylko sobie palnąć w łeb:)
Owszem są jeszcze czasami w naszym życiu takie chwile gdy dochodzi do stosunku, lecz zazwyczaj czas stosunku jest krótki, gdyż on szybko kończy, ale i ja potrafię dojść w tempie ekspresowym - dzięki czemu przeważnie dochodzimy razem- chwała panu z niebios za ten dar... :3
I to by było na tyle, bo muszę wracać do garów.
Pa pa... wasza przyjaciółka Kleo :*:*;*

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

A ja nawiążę do zaufania :). Bo z biegiem lat coraz bardziej się przekonuję że tak naprawdę to nikomu nie można ufać, koniec końców i tak będziesz zdany na siebie. I tak naprawdę, zwłaszcza tu na forum, nie wiesz tak naprawdę kto jest kim. Jednak intuicja to niezawodne narzędzie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...