Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Czy tez tak macie?
zasypiam i budzę się z telefonem. Jeśli zasypiam i go nie mam pod ręką to czuje sie niezręcznie i czuje lęk. Lubię sobie poczytać na necie przed snem lub popisać z koleżanką. To na dobranoc życzę wszystkim samych pozytywnych zmian i dbania o siebie.

Odnośnik do komentarza

Zauwazyliscie, ze hormony sa najwazniejsze w organizmie? Bo ja mam wrazenie ze tak, tak jak geny, ze jest cos z niczego. Hormon - niby cos jak woda, czy pierwiastek. A jednak - ma inteligencje by zarzadzac gospodarka organizmu. Albo plemnik i jajnik - niby materia, a dzieki genom powstaje z niej inteligentna istota. Lecz..wszystko jest wzgledne. Bo...Na tyle oceniamy swiat, na ile go znamy, a moze poprostu swiat jest prosty, tylko my jestesmy jak male owady. Bo dla mrowki tym samym jest chodzenie po podworku jak dla nas chodzenie do szkoly, albo tak samo przejscie centymetra jest dla nich jak dla nas 100km. Czyz odbieranie swiata nie zalezy od perspektywy? Kultura - jest tylko dlatego bo jest, a przeciez byc moze jestesmy bakteriami, ktore zyja w kibelku, ale jestesmy tak mali ze nawet o tym nie wiemy. Swiat moze byc o wiele wiekszy niz nasze oczy potrafia zobaczyc. Byc moze swiat ma zupelnie inne kolory, ale nasze oczy odbieraja go jak odbieraja...ah

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

A co tu się wyrabia?
Pozwolił ktoś zaśmiecać moją playlistę?
No no no ja tak patrzę, że coś ostatnio za dużo sobie pozwalacie, chyba będę musiał uruchomić swoje kontakty i was nieco przytemperować ^-^
:)

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna507

~Mordehai i Ciarahy nick "justyna297" to nie jest mój nick. Ja używam tylko jednego nicka. I tylko z tego obecnego nicka pisze. I wiem że to "roshen". Jak z tą" zboczoną paulina" w moim wątku "schizofrenik w fazie ostrej". Nie trudno było się domyśleć.
I z góry przyjmijcie iż innego nicku teraz ani w przyszłości nie będę używała ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Justyna507
~Mordehai i Ciarahy nick "justyna297" to nie jest mój nick. Ja używam tylko jednego nicka. I tylko z tego obecnego nicka pisze. I wiem że to "roshen". Jak z tą" zboczoną paulina" w moim wątku "schizofrenik w fazie ostrej". Nie trudno było się domyśleć.
I z góry przyjmijcie iż innego nicku teraz ani w przyszłości nie będę używała ;)

Pozdrawiam.


tu pisze troll pod roznymi nickami i nie wiesz czy roschen to nie jest m&c czy sinn czy rodzina mahometów,nie przywiazuj sie do ich nicku ,hehe

Odnośnik do komentarza

Chciałam Tobie odpisać w Twoim wątku bo wydaje mi się że rozumiem co przeżywasz Justyna
Ale ostatnio w ogóle nie miałam czasu żeby coś konkretnego napisać
Jak Ci się jeszcze mimo wszystko chce to może zajrzysz za jakiś czas w swój wątek - spróbuję wyrazić swoje zdanie
Sama miewam nieraz problemy społeczne jestem typowym DDD :)

Ps no i faktycznie widać takie niby głupowate podszwanie dla zabawy może kogoś w ogóle zniechęcić a szkoda ;/
Pozdrawiam i trzymaj się :-)

Odnośnik do komentarza

W sumie to nie ma raczej możliwości żeby w takiej sytuacji udowodnić że nie jest się wielbłądem:p
Tzn że nie jestem jednym z licznych nicków tej samej osoby.
Hmm, w zasadzie jeśli w ogóle mi na tym zależy żeby to tłumaczyć to wyłącznie dlatego że nieraz mam wrażenie że mogłabym komuś trochę pomóc, ale podkopana wiarygodność to uniemożliwia.
Prawdziwy troll ma to w nosie bo z założenia udziela się głównie dla zgrywy:p
Co do tego "sponiewierania"
Sama nie wiem, nawet jego autor mi to zarzucał że się nie szanuję
Ciągle do tego wracacie i ma to być dowód na to że jestem trollem.
Już tłumaczyłam że ja tego tak nie odbierałam bo nigdy nie brałam na poważnie tych gadek.
Po prostu jestem naprawdę i szczerze ponad to.
A podobnie jak Justyna jakoś widzę nieraz szczerość intencji u nazwijmy go na tą chwilę M&C.
Chociaż akurat teraz to jestem wkur...na na to co robi pogrywając sobie tyloma nickami bo uświadomiłam sobie że przez to zamieszanie zniechęca ludzi do szukania tu pomocy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...