Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna507

ONA
Ona najpierw każe Ci znosić
brak motywacji i zmęczenie
by później lubieżnie
zastąpić Twoich znajomych
zmuszając do wyzwań w samotności

A gdy już okiełznasz swój niebyt
pokochaj nieistnienie
I popatrz jak nienawidzisz
to za czym tak tęskniłeś

Odszukaj siebie w tysiącach myśli
jakiś nie swój?
Gdzież się podział zdrowy rozsądek?
I miotasz się na sinusoidzie
na krawędzi tego co żywe

Gdzie jestem?
Gdzie ja jestem?
Pamięć? Oh... Tak nas...
Boli puste serce.

Wstań idź i walcz...
O samego siebie.
Ode mnie dla od F 20... do nieskończoności...

J.A.B

Odnośnik do komentarza
Gość doMordehaja

nie mialam do czynienia z takim czyms. ale jakies ziola sa na to. na stany zapalne jamy ustnej. czy bol zeba to to samo, to nie wiem. Z tego co na pierwszy rzut oka widze w necie to szalwia jest ok. Nie uzywam lekow przeciwbolowych, ale mozna zazyc jakis lek.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Dzisiaj już nie muszę używać leków przeciwbólowych, gdyż z rana byłem na borowaniu zęba i został zaleczony. Najgorsze jest to, że rzekomo ząb został zaleczony, a po kilku godzinach od borowania zacząłem puchnąć.
Nie wiem czy szałwia pomoże, ale niedawno kupiłem, zaparzyłem, przepłukałem jamę ustną i poza świeższym oddechem jak na razie to nic więcej z poprawy to nie zauważyłem.

A może być tak, że stomatolog zepsuł mi zęba zamiast naprawić? xD

Odnośnik do komentarza
Gość doMordehaja

kurcze no badzmy dobrej mysli ze dentysta nie spieprzyl zeba, choc..mi nigdy nie puchnie po borowaniu. Ale mam dobrego mlodego dentyste z gabinetu Albidens we Wroclawiu. No gadalam z tata i powiedzial ze faktycznie szalwia na bol zeba nie pomoze, ona ponoc pomaga jesli ktos ma rope przy zebie. Wiec drogi Mordehaju, mam nadzieje ze zagoi Ci sie to, bo jednak bol zeba to powazna sprawa bo jest to blisko mozgu. Podejrzewam ze czujesz sie z tym okropnie - taki dyskomfort, niby wszystko ok a jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Gość doMordehaja

ps: a moze to od znieczulenia tak spuchlo??
ja ostatnio jak mialam znieczulenie to cala lewa dolna szczeka byla spuchnieta, nie czulam jej :D
i mialam wrazenie ze jak z kims gadam, to ze ruszam tylko polowa twarzy (choc wcale tak nie bylo, ale mi sie tak zdawalo). To minelo po 4godzinach. W tym czasie nie mozna jesc, by sie nie ugryzc w jezyk.

Odnośnik do komentarza

czuje sie okropnie...swiadomosc..tego ile cierpienia i krzywdy na tym swiecie.
To, ze czlowiek, na ktorego pracowaly poprzednie pokolenia, matki rodzily, karminy....ze czlowiek jest tak kruchy i umiera przez wypadki, przez kleski zywiolowe, przez przemoc, przez zamachy i samobojstwa... Boli mnie to...bardzo :-(
Chcialabym skonczyc ze soba gdy o takich rzeczach mysle... Bo...czyz Bog nie jest debilem wprowadzajac nas w swiat przemocy? Zawsze bylam wierzaca, a w Bogu widzialam tylko niewinna owieczke..To sie zmienilo. Kiedy? Wtedy gdy zdalam sobie sprawe ze nie tylko Jezus umarl, ze wtedy wielu ludzi umieralo w podly sposob...I to nie prawda, ze tylko Jezus cierpial, bo ja w dzisiejszych czasach widze ludzi ktorzy cierpia wiecej od niego.. Jak dla mnie - Jezus to tylko symbol. A tak naprawde moze byc to kazdy wkolo. Strasznie mnie boli temat macierzynstwa, nie moge tego zniesc, ze matka wychowa dziecko, a taki Hitler je zabija.. Boze :-(

Odnośnik do komentarza

~Mordehai i Ciarahy
Najgorsze jest to, że rzekomo ząb został zaleczony, a po kilku godzinach od borowania zacząłem puchnąć.... A może być tak, że stomatolog zepsuł mi zęba zamiast naprawić? xD

Pewnie to kara za Twoje zachowanie tu na forum :P. Jak widać odbijanie piłeczki Ci nie służy...

Odnośnik do komentarza

Hej kochani ^_^ Jaka piekna dzis pogoda! Bylam na plazy - tam zupelnie zapomnialam o zmartwieniach...czulam sie jak ryba w wodzie! A ta woda bylo powietrze! Wypilam 2l wody! I wcale nie bylam glodna! Czulam sie najedzona szczesciem! Ah, juz wiem jak wyglada 7. Niebo! Pragne kazdej nocy snic o takiej dziekiej plazy w tak piekny dzien! Czulam sie jak w Italii! Boze! Me serce drzy na mysl, ze wakacje niedlugo sie skoncza! Pragne oddychac szczesciem, ktore jest nad morzem! Me cialo jest uzdrowione! Mialam tradzik, a w jeden dzien minal! Mam czysta cere! Aaaaaah !

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Ohhhhhhh myyyyyyyy godddd!!!
Taka ładna dziewczyna, a tak się wyniszcza.
Justynko.
Nie możesz się tak zarzynać!
Musisz wypoczywać.
Musisz więcej czasu przeznaczać na sen.
Musisz spać po to, żeby coś miłego mogło się Tobie przyśnić.
Musisz spać minimum 6 godzin.
Dobranoc
:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Danuta718
Pewnie to kara za Twoje zachowanie tu na forum :P. Jak widać odbijanie piłeczki Ci nie służy...

Pan Bóg nas nigdy nie karze to, my sami siebie karzemy, sprowadzając na siebie negatywne skutki czynionego zła.

A tak a propos to, jeśli według Ciebie. bóg pokarał mnie za to moje chamsie zachowanie wobec innych ludzi, bolącym zębem to, ciekawe w jaki sposób każe np... morderców, sadystów, gwałcicieli, porywaczy, albo pedofilii.

A może nie karze ich w ogóle i wierzy, że się kiedyś zmienią?
peace and love
Amen +

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...