Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość a_dlaczego

~podzion
Wygląda na to że masz bardzo szczęśliwe i ciekawe życie, darkrivers,mahomet,mahometka, roshen itp itd. Tak trzymaj, aż miło patrzeć!

a dlaczego podejrzewasz, że chodzi o Dark Riversa ?
Mnie się zdaje, że osób, które robią tak, jak pisze nomadka jest tu więcej.

Odnośnik do komentarza
Gość cookedHands

Ja tez uważam, ze większość tu ludzi podaje inne nicki, ale biorę to na wesolo :-) bo przecież każdy patrzy z roznych perspektyw i ma rozne poglądy na ten sam temat. Oj tam, nie ma co podejrzewać Mahometów, czy Roshen, bo to ludzie inteligentni i zapracowani, którzy nie maja czasu zbyt na forum bo maja kasę projektów do zrobienia bo sa wyksztalceni i pracują od rana do wieczora.

Odnośnik do komentarza

Myślę ze najlepiej plac cieplym moczem. Po co mówić ze nie ma sie garba którego sie nie ma?
cookedHands dziekuje Ci za otuchę.

A ja uważam ze Mahomet to wspanialy czlowiek. Nawet nie wiecie jak bardzo chcielibyście go znać gdybyście dowiedzieli sie kim jest jak ważnym człowiekiem jest na codzien i jak odpowiedzialna prace wykonuje. Lecz ironia losu jest taka, ze ludzie jak buraki oceniają kogoś zanim dowiedzą sie o tym kim ktoś jest i jaki jest bogaty. Dopiero wtedy biegną do jego stóp. No, a ponadto Mahomet ma zdolności w wieelu dziedzinach. I w porównaniu do niektórych tutaj, pisze on z tego samego konta, a nie jak tu niektóre trolle jak żółta zołza

Odnośnik do komentarza

~roshen
Myślę ze najlepiej plac cieplym moczem. Po co mówić ze nie ma sie garba którego sie nie ma?
cookedHands dziekuje Ci za otuchę.

A ja uważam ze Mahomet to wspanialy czlowiek. Nawet nie wiecie jak bardzo chcielibyście go znać gdybyście dowiedzieli sie kim jest jak ważnym człowiekiem jest na codzien i jak odpowiedzialna prace wykonuje. Lecz ironia losu jest taka, ze ludzie jak buraki oceniają kogoś zanim dowiedzą sie o tym kim ktoś jest i jaki jest bogaty. Dopiero wtedy biegną do jego stóp. No, a ponadto Mahomet ma zdolności w wieelu dziedzinach. I w porównaniu do niektórych tutaj, pisze on z tego samego konta, a nie jak tu niektóre trolle jak żółta zołza

Poznaj Trolla po radach jego :) . Myślę że każdy kto na serio ma jakiś problem i szuka tutaj pomocy, liczy się z tym, ze znajdzie się kilku idiotów bez zajęcia którzy postanowią sobie zrobić jaja z cudzej krzywdy (do Trolla - pomyśl choć przez chwilę, że ktoś przez twoje chore pomysły może się np zabić, bo ma myśli samobójcze!)...
Mahomet faktycznie jest jest Trollem (ten właściwy - a nie jego "naśladowcy", Roshen również, tak jak Unna-1. Sam ostatnio również jestem nagminnie trollowany....

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Kochani ! Co z wami jest ?
W wymyślonych tematach, to piszecie komentarze jak nakręceni - uwielbiacie wałkować o złych facetach, przez których prują się związki , o toksycznych mamusiach, o kobietach nimfomankach a na forum "seks" o krótkich penisach i możliwości zajścia w ciążę światłowodem przez internet. :P
A tu macie prawdziwy temat , proszę was o radę i pomoc i co ?
Najważniejszy problem , to "darkuś". A może napiszecie coś w temacie ??? :D

Odnośnik do komentarza
Gość ktorys nick

Znowu infantylna roshen dala glos i znowu pusty jak dzwon. Na czlowieka nie patrze z perspektywy bogactwa. Widze jak to trollisko potrafi byc chamskie i jak wkreca biednych, nie majacych o niczym pojecia, ludzi. Takiego rafika to Mahomet wkreca tutaj prawie codziennie.
Zreszta watpie by alter ego roshen miala racje. Mahomet Rivers, to znudzone, sfrustrowane trollisko. Gdyby ten czlowiek cos znaczyl w normalnym zyciu, nie produkowalby sie na tym forum w tak nikczemny sposob.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Kogoś tu chyba zdrowo porypało.
Roshen podejrzewam, że to Ty. Ja już nie raz zauważyłem, że bierzesz ze mnie przykład i nawet czasami Tobie anonimowo pomagałem.
No ale bez przesadyzmu dziecko drogie, aż tak nisko to ja nie upadłem :-)

Do Kamili Krocz.
To chyba jednak, źle widzisz heh...

Odnośnik do komentarza

~ktorys nick
Znowu infantylna roshen dala glos i znowu pusty jak dzwon. Na czlowieka nie patrze z perspektywy bogactwa. Widze jak to trollisko potrafi byc chamskie i jak wkreca biednych, nie majacych o niczym pojecia, ludzi. Takiego rafika to Mahomet wkreca tutaj prawie codziennie.
Zreszta watpie by alter ego roshen miala racje. Mahomet Rivers, to znudzone, sfrustrowane trollisko. Gdyby ten czlowiek cos znaczyl w normalnym zyciu, nie produkowalby sie na tym forum w tak nikczemny sposob.

Zdaje sobie sprawę z tego, ze część tematów to po prostu zabawa trolla. Jednak często trudno odróżnić trolla od kogoś totalnie zagubionego :/ . A jak wspominałem wyżej - może to ostatnia próba poszukiwania pomocy u takiej zagubionej osoby i chcę choć spróbować takiej osobie pomóc. Bo moje sumienie by mnie zjadło gdybym miał świadomość że ktoś się zabił bo wziąłem go za trolla :( .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

heheh jestem czlowiekiem z dystansem i poczuciem humoru - bo bez tego ani rusz ! :-) jestem bardzo optymistyczną osobą i cieszę się że wielu osobom moglam tu pomóc ;-)

geany dzieekii :-) uważam ze pomagając innym, czynię nasz kraj lepszym ;-) i lubię pomagać takim dziewczynom - bo rozstanie to nie koniec świata ;-) to dopiero jego początek :-)

Odnośnik do komentarza

~geany
Masakra roshen tylu dziewczynom tu pomogla rozumiala je jak nikt inny (dziewczynom ktore mialy zlamane serca i chcialy się zabić). Roshen rozumiala je bardzo dobrze bo sama cos przeszla, a wy tu na niej psy wieszacie.

Ej, prawda jest taka że Roshen często pisze z niezastrzeżonego nicku i ten troll się pod nią podszywa :/ . A że Roshen nie neguje trolla to się do niej łatka przykleiła. Przykre...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość Myślę że

Podziękujmy Mahometowi bo to on wciela się w roshen i inne tutaj nicki. Więc zrobił roshen gębę. Nikt tutaj już nie wie czy to pisze ona czy on. Niech roshen założy konto i będzie wiadomo kto jest kto. Bo te teksty o ocenianiu ludzi z perspektywy kasy to masakra.

Odnośnik do komentarza

~ktorys nick

Autorko, autorze a co mamy poradzic? Wiadomo nie od dzisiaj, ze tutejsze problemy sa czesto wymyslane. Byla juz tutaj taka laska, moze to ty i tez pisala, ze lubi wymyslac i wcielac sie w rozne postacie. To chore jak zauwazylas/es, ale nieszkodliwe. Zauwaz tylko, ze ktos traci czas na pomoc, a ty lecisz w gumeczki. Przykre. Zalecam psychiatre.

Wreszcie jakaś rozsądna porada ! :D

Mnie się coś zdaje, że w taki czy inny sposób, to wiele osób tu piszących ma coś za uszami. Niektórzy "zalogowani" mają na awki wstawione zdjęcia. Czy to są aby ich foty ?
Proponuję, abyście sobie sprawdzili i zrobili "wyszukiwanie obrazem". Czy wstawianie na awatar zdjęcia z sieci w porządku ?

Odnośnik do komentarza

~nomadka
~ktorys nick

Autorko, autorze a co mamy poradzic? Wiadomo nie od dzisiaj, ze tutejsze problemy sa czesto wymyslane. Byla juz tutaj taka laska, moze to ty i tez pisala, ze lubi wymyslac i wcielac sie w rozne postacie. To chore jak zauwazylas/es, ale nieszkodliwe. Zauwaz tylko, ze ktos traci czas na pomoc, a ty lecisz w gumeczki. Przykre. Zalecam psychiatre.

Wreszcie jakaś rozsądna porada ! :D

Mnie się coś zdaje, że w taki czy inny sposób, to wiele osób tu piszących ma coś za uszami. Niektórzy "zalogowani" mają na awki wstawione zdjęcia. Czy to są aby ich foty ?
Proponuję, abyście sobie sprawdzili i zrobili "wyszukiwanie obrazem". Czy wstawianie na awatar zdjęcia z sieci w porządku ?

Co ma awatar do osoby? Każdy może sobie ściągnąć każdy obrazek (czy legalnie to już druga sprawa). Swój awatar wyciągnąłem dawno temu z sieci, był wzorem tatuaży, a ja lubię psy.

Choć faktycznie warto aby Roshen założyła konto. Wgl wg mnie, odpowiedzi w tematach powinny być tylko i wyłącznie z zalogowanych kont, wtedy nawet jak się troll trafi to łatwo go "skasować".

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość ktorys nick

A kto daje tutaj zdjęcia na awatar? Ja nie widzę żadnych twarzy.
Może masz na myśli rafika? Wilkiem to on nie jest, to fakt. To owieczka, dobra i pomocna. Przeciwieństwo trolliska.
Wszyscy bez konta są podejrzani, łącznie ze mną. Roshen założy konto i będzie po sprawie. Myślę jednak, że roshen to rivers i konta nie będzie bo się chłop będzie musiał pilnować he he

Odnośnik do komentarza

Sorki rafik ale źle zrozumiałeś. Jak ktoś wstawi sobie pieska , kotka, lalkę jakąś abstrakcję , to proszę bardzo. Mnie jednak chodzi o taką sytuację, kiedy ktoś wstawia zdjęcie jakiejś osoby a nie jest to jego fotka ale ściągnięta z sieci.

Odnośnik do komentarza

~nomadka
Sorki rafik ale źle zrozumiałeś. Jak ktoś wstawi sobie pieska , kotka, lalkę jakąś abstrakcję , to proszę bardzo. Mnie jednak chodzi o taką sytuację, kiedy ktoś wstawia zdjęcie jakiejś osoby a nie jest to jego fotka ale ściągnięta z sieci.

Sam jakoś nie widuję twarzy tutaj :/ . Raczej jakieś zdjęcia oczu jeśli już. Z drugiej strony, co ma za znaczenie kim tak na prawdę jest Roshen? Czy to facet piszący iż jest kobietą, czy faktycznie jest kobietą? Ważne jest to, co pisze i to że pomaga. Przecież i tak tej osoby nie spotkasz w realu, i tak będzie dla ciebie tylko botem piszącym dobre rady...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

~ktorys nick
A kto daje tutaj zdjęcia na awatar? Ja nie widzę żadnych twarzy.
Może masz na myśli rafika? Wilkiem to on nie jest, to fakt. To owieczka, dobra i pomocna. Przeciwieństwo trolliska.
Wszyscy bez konta są podejrzani, łącznie ze mną. Roshen założy konto i będzie po sprawie. Myślę jednak, że roshen to rivers i konta nie będzie bo się chłop będzie musiał pilnować he he

Oj do owieczki to mi brakuje, wież mi :) . Wilkiem nie jestem, raczej bliżej mi do pieska :)

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość wątek _zamknięty

Swoją drogą chce obronić Rafika bo on faktycznie zawsze daje dobre rady , od serca:-) jakby nie patrzeć, to dziwię się wam kochani bo ja odrazu wiedziałem że ten wątek to dzielo trolla :-) hahah no ale ważne by życie brać na wesoło:-) dobranoc ^_^

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...