Skocz do zawartości
Forum

Kontrola umysłu przez sąsiadów za pomocą broni psychotronicznej


Rekomendowane odpowiedzi

~Przeciwny NWO
Zacznij nosić czapkę z folii aluminiowej skutecznie ochroni Cię przed psychomanipulacją, która najprawdobodobniej jest wykonywana zdalnie za pomocą fal elektromagnetycznych. Możesz ukryć ja pod bejsbolówka aby nie wzbudzać sensacji. W domu noś dzień i noc, mam nadzieję że pomoże, trzymaj się i pozdrawiam.

Wiesz, takie próby nic nie dają jeśli jest się zaimplantowanym, że pole elektromagnetyczne dławiące moje myśli pochodzi bezpośrednio z pod skóry z rozlokowanych na mojej czaszce i reszcie ciała mikro robotów... Próbowałem się cały ekranować ale bez efektu, bo problem polega na tym że sterują mną i implantami ruchomymi, które mam wszczepione dzięki telefonom, słuchawkom wszczepionym w kanały słuchowe, a zanim miałem je wszczepione sterowali, blokowali mnie dzięki zwykłej komórce... kontrolerzy, osoby ze stalking gangu, organized gang, gang stalked itp posługują się telefonem komórkowym by prowokować i torturować bodźcami, mają na wierzchu, w ręku telefon, lub mówią co chcą a ktoś inny kogo akurat nie widzę włącza...
Jest na ten temat sporo filmów na YT, sam słyszałem rozmowę kontrolerów o sterowaniu telefonem.

Jeśli też słyszysz głosy w głowie, które tobą sterują, komentują Twoje myśli, to odezwij się do mnie, na moim blogu, możemy porozmawiać, wytłumaczyć Ci jeśli masz wątpliwości a podejrzewasz że też mogłeś paść ofiarą zorganizowanych grup osób.

Odnośnik do komentarza

Co u Twojego kolegi blokowany?

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Iiiii ? Co ? Zablokowało go jeszcze bardziej?

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

To znaczy, że bredzi dalej tak jak Ty? No trudno. Świat na tym na pewno nie ucierpi.
A jak niby można wam pomóc?

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Nie będę nazywał tego w taki sam sposób bo tego oczekujesz zadając pytanie w którym sam sobie odpowiadasz, obudź się, otwórz oczy, zacznij pisać bardziej odpowiedzialnie jak na swój wiek bo nie dla Ciebie poświęcam tu swój czas, są ważniejsi od Ciebie.

Pomóc można na wiele sposobów, przede wszystkim przestańcie się bać mówić prawdę!, prędzej czy później i tak wszyscy się o tym dowiedzą co za naszymi plecami robi większość, "uprzywilejowani" do torturowania zdalnie, nękania psychicznego. Już coraz więcej o tym osób wie, nie tylko oprawcy którzy starają się na siłę wszystko trzymać w granicach choroby psychicznej.. nawet hipnoza w której jesteśmy sterowani nie jest w stanie zatrzymać prawdy. Wiem, boicie się, jest dobrze gdy wszyscy siebie kryją i nikt nie wie jak to działa, gdzie jest źródło tych sterujących umysłami sygnałów.. ale uprzedzam, to wszystko jest do czasu. Do tej pory po kilku dekadach większość społeczeństwa która ewidentnie wie co się dzieje, jaka to jest technologia, będzie posłusznie terroryzować zupełnie bez przyczyny "przypadkowe" osoby? No jasne że TAK! Przecież są schizofrenikami! Większość jest z Nami to czego tu się bać!
To nie ja powinienem wiedzieć jak Nam, ofiarom tej broni pomóc, to WY powinniście się poczuć do odpowiedzialności, wszyscy Ci którzy uznają prawdę za brednie, a kłamstwa dają za pewnik, w tym przypadku od zakłamanej osoby nigdy nie spodziewam się prawdy, jeszcze się boicie, dopiero przed śmiercią decydujecie się na coś na co za życia nie starczyło wam odwagi!
Albo jesteście głupi, po okupacji ZSRR nauczyliście się cwaniactwa, chazarskiej pychy, przesiąknęliście jako naród fałszywymi naukami i wyciągnęliście z lekcji wszystko co najgorsze, odwracać wzrok gdy komuś dzieje się krzywda...

Odnośnik do komentarza

Nie oczekiwałem, że cokolwiek będziesz jakkolwiek nazywał. Błędne spostrzeżenia, ale to już norma.
Na razie nie czuję się zaślepiony.
Pisać odpowiedzialnie rozumiesz przez zgodzenie się z Twoimi podejrzeniami?
No cóż, przykro mi, że jesteś tutaj nie z mojego powodu.

Piszesz, że pomóc można na wiele sposobów, ale jakich?

Nie boje się mówić i mówię ci, że nie będę latał po ulicy jak ty i opowiadał historie, które już się kupy nie trzymają.

Nie jest prawdą, że się boimy. Przestań kłamać chociaż na ten temat.

A ty wiesz gdzie jest źródło tych sygnałów? Gdzie?

Na co takiego zdecydujemy się przed śmiercią? Na co nam odwagi brakuje?

Tego o ZSRR to już zupełnie nie rozumiem i na pewno nie z powodu mojej inteligencji. Możesz to wyjaśnić? A co z Amerykanami? Co oni mają z tego ZSRR ?

Właśnie cały pic polega na tym, że nie odwracamy głowy a wręcz przeciwnie. To ty odrzucasz jakąkolwiek formę pomocy a ja z przyjemnością popatrzę jak daleko się posuniesz.

No dobra Blokowany, ale ty nic mi nie napisałeś o twoim koledze co go w szpitalu torturowali. Rozmawia jeszcze z tobą?

Zapewniam cię, że się nie boję i jak już wcześniej pisałem, zgłaszam się na ochotnika do eksperymentów. Przecież kontrolerzy cię słyszą więc ucieszą się na kogoś skłonnego do współpracy. Prawda?

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Nie nadajemy na tych samych "falach".
Pisać odpowiedzialnie, czy zaprzeczać Mi bo czujesz że racjonalne myślenie jest szczytem rozwoju umysłu ludzkiego?

Zastanów się co Cię tu sprowadza, przecież nie ma sensu pisać ze zmanipulowaną, blokowana osobą.. na myślowe pułapki, przemyślenia się nie nadaję.

Sorry, ale nie odpisze więcej, przeszkadzają mi, blokują, mówią żebym myślał o "niesubordynacji" "po co" muzyke już wcześniej włączyli w głowie i tak dalej. Więc niestety nie napisze co myślę bo nie potrafię słów wypowiedzieć, podyktować sobie co bym chciał..

"Nie boje się mówić i mówię ci, że nie będę latał po ulicy jak ty i opowiadał historie, które już się kupy nie trzymają"
Właśnie że nie mówisz, tylko powielasz to co Wszyscy 'normalni', choć oni w bezpośredni sposób, nie znam Cię ale wiem że jesteś posłuszny z taką gadką i podejściem mógłbyś być kontrolerem ale w tym miejscu raczej dezinformatorem. Mówią i śmieją, żartują, ubliżają, prowokują w mojej głowie, oni się odzywają na głos jakby do siebie, to co powiedzą ja pomyślę wyczulony na głosy, gestami manipulują poza świadomością. Ja nie muszę nic na głos bo myślami z nimi rozmawiam, mówię nie otwierając ust.. to przecież technologia, o której nie ma z Tobą po co rozmawiać bo to dla Ciebie bez sensu walczyć o wolność myśli z tymi którzy włączają "debila" w mojej obecności. Większość wie o czym pisze, większość która rozumie.. zostali wyszkoleni z obsługi umysłu każdego kogo usłyszą w swoich telefonach. Popularne odzywki kontrolera? Schizofrenia, psycholog, psychiczny, lub przemawiają przez ludzi których usypiam w moim otoczeniu, działają tak samo w transie, nawet nie wiedzą że mnie osłabiają swoim zachowaniem.. lepiej z bezpiecznej odległości mną sterować.

Owszem, boicie się WSZYSCY Ci którzy już się tak zżyli z tą technologią i jej możliwościami, człowiek przestał się liczyć gdy padł ofiarą zbiorowego terroryzowania, Psychologii Grupy. Nawet przestań się oszukiwać, że o niczym nie wiesz..

Wiem jak ta broń działa, źródło być może Tavistock, mówi Ci to coś?
No tak, zgrywasz się, byle się nie przyznać do błędu który się za Wami ciągnie.. Odwagi życiowej Wam brak i nieprędko o tym od was usłyszę, brzmi to jakbym Cię uznał za kontrolera, wiem że tak to odbierzesz, ale mówię tak myśląc, że potencjalnie wiesz ale nikomu tym życia nie zniszczyłeś stale na niego oddziaływając, sterując sygnałami do których jesteśmy podłączeni (ofiary).

Zbyt mało wiesz, żebym tracił na Ciebie czas, zainteresuj się Historią, ta prawdziwą.
Pomoc którą "odrzucam" jest nacechowana kłamstwem, chęcią pomocy tylko słownie bo w praktyce moje zdanie się nie liczy, powinienes to przewidzieć.

Na ochotnika do czego?, żeby po rozmowie z sąsiadem przejąć "sterowanie", zdalnie poniżać mnie trochę?
Chyba nie myślisz że ktoś od tak będzie Cię programował jakby to jakaś zabawa była?!
Chciałbyś słyszeć w głowie jak Cię poniżają, obrażają, przemawiają przez Ciebie niechciane zdania, chcesz aby ktoś przejął nad Toba kontrolę w hipnozie, z otwartymi oczyma? Widzieć jak znajomi sa do tego wykorzystywani, sami mają z tego ubaw że zdalnie "mogą" mi ubliżać, zablokować myśl, Czytać myśli, włączać jakieś dialogi z samym sobą które usłyszałbyś z jakichś głośników np telewizora za ścianą... to tak na początek, ale technik kontroli jakim mnie poddają jest dużo więcej, nie wspominając o fizycznym bólu, który pojawia się nagle i potrafi tak samo zniknąć, elektryczne wyładowania w stopy, stawy, podbrzusze.. Wszędzie gdzie jest wrażliwe miejsce, gdzie najbardziej zaboli. Rozumiesz na co chcesz się zgodzić czy nie dociera do Ciebie? Wymyśliłem to sobie? Myślisz że chciałbym obmyślać o torturowaniu?

Odnośnik do komentarza

jak Ci wszczepili ta bron? przecież musieliby mieć jakies TWOJE zezwolenie.Nie obraz się, ale Może po prostu masz tą schizofrenie, / nie lekceważ tego /, może być tez tak, ze padles ofiara jakiejś sekty, znają Twoją psychikę, wprowadzają Cię w trans i dają sugestie, podsuwają myśli itd.. to jest możliwe, poczytaj o mentalizmie ;)

Odnośnik do komentarza

kkfd --- "zezwolenie" nie miało mocy prawnej a sporządzający nie byli tego świadomi, tworząc "owe" arcydzieło. Cóż widocznie jakiś diabeł ich opętał skoro byli w takim transie. To zapewne schizofrenia. Nie czytaj o tym, tylko szybko zgłoś sprawę do ... psychiatry. P;))

Odnośnik do komentarza

11 marca 2014 r. zeznanie Gianny Filipovich

Litować się nad ofiarą podczas gdy uczestniczy się w taktykach gang stalkingu. Mówi się ofierze słowa, które pozornie dotyczą solidarności i zrozumienia, w tej samej chwili, w której nęka się ją. Taki sposobem próbują nie dać się wykryć jako prześladowcy i zbliżyć się jak najbliżej do ofiary.
Rekrutacja tak dużej liczby osób następuje głównie poprzez oferowanie kwot pieniężnych.
Te same sklepy, które oferują bezpłatnie ubrania dorosłym, dostarczają akcesoriów dla dzieci, nadających się do działań prześladowczych: na przykład, wózki lub spacerówki w czerwonym kolorze, kolor na który ofiara jest uczulana. Istnieje ogromny obrót handlowy związany z grupowym prześladowaniem.
Każda dzielnica ma swoją siedzibę, biuro koordynujące działania prześladowcze. Mogą być biura z dozwoloną działalnością, przede wszystkim izby adwokackie.
Tak silna grupa nie może być nie połączona z rodziną byłego męża.
Wynagrodzenie zwykle jest dawane na czarno. Czasem można uzyskać zatrudnienie pod warunkiem, że wypłata służy do zrekompensowania działań gang stalkingu, do których jest się zmuszeni by otrzymać pracę. Na przykład, osoba może być zatrudniona z obowiązkami dozorcy portierni, ale jest używana do działań grupy prześladowczej. Gdyby odmówiła współpracy, straciłaby pracę. Albo kelner może być zmuszony do wykonywania technik prześladowania przeciwko jednej lub kilku ofiarom; jest to warunkiem, by nie być zwolnionym. W związku z tymi akcjami może być też udzielany dodatek do podstawowej pensji.
Wiele prześladowców, szczególnie tych spełniających mniejszą rolę i bardziej marginalną rolę, jest nieświadomych zasięgu przestępstwa, w które są wplątani.
Kiedy odmówiłam uczestniczenia w akcjach prześladowczych, natychmiast zaczęto mnie szantażować: dwukrotnie zepsuto mi silnik w samochodzie. Być może uczyniono mi poważne szkody dlatego, że będąc bardzo blisko celu byłam ważnym pionkiem w ich strategii. I także dlatego, że widzieli mnie wiele razy jak chodziłam do niej. Nawet podejrzewali, że ja sama ujawniam ich przestępstwo.
Kiedy byłam wmieszana w proces prześladowania, między innymi żądano ode mnie bandażowania ramienia. Tego żądała ode mnie pani Magni. Prosiła mnie o to osobiście, nigdy na piśmie i w ten sam sposób wysuwała podobne żądania innym osobom, które pracowały dla niej. Pośród innych rzeczy, których żądano ode mnie, było używanie mydła w taki sposób, by jego zapach rozchodził się na schody, hałasować, trzaskać drzwiami (ja i moje dzieci), otwierać drzwiczki na górze, te od mieszkania z którego wychodził hałas i uderzanie obcasami. Stukaniem obcasami i hałasowaniem zajmował się młody mężczyzna, który specjalnie w tym celu przychodził, był to konserwator. W mieszkaniu był mało widziany, gdyż zawsze panował mrok. Znajdowało się tam nakręcane urządzenie w celu wytwarzania stuku obcasów i innego hałasu za pomocą rodzaju magnetofonu. Wszystko było ukryte w mroku, nie było możliwe wykonanie zdjęcia oprzyrządowania znajdującego się w mieszkaniu. Wszystko było dobrze zaaranżowane.

Celem było doprowadzić ofiarę do samobójstwa, całkowicie ją wyeliminować.. Rekrutując osoby szukają u nich słabych miejsc, drobiazgowo badają sposoby ich włączenia, często wykorzystując stany niepokoju lub problemy czy choroby.
Aby ujawnić przestępstwo byłoby ważne znalezienie innych osób, również posiadających ważne role wśród prześladowców, którzy żałują i przechodzą na stronę ofiar.
Przeciwko niej jest były mąż i szwagierka Dora. Oni płacą wszystkim i w ten sposób wszystkie osoby, które się przybliżają do ofiary mają dokładne zdanie do wykonania, należące do programu grupy prześladowczej.
Mężczyzna zbliżający się do ofiary musi przestrzegać rodzaju protokołu, który może zmieniać się w zależności od reakcji ofiary. Jeśli ofiara zakochuje się, działania przybierają szerszego zasięgu i sięgają nawet wynagrodzenia wypłacanego w formie pieniężnej lub w dobrach materialnych. Gdyby stało się odwrotnie i prześladowca zakochał się i potem zechciałby zrezygnować z prześladowania, organizacja zastosowałaby szantaż wobec niego zmieniając go od prześladowcy na prześladowanego.
Natomiast w tym przypadku ofiara wykazała, że cele prześladowców nie były tak łatwe do osiągnięcia.
Sam prześladowca zaangażowany w działania przeciwko ofierze, może otrzymać zadania, w stosunku do innych ofiar, o różnych technikach. Wszystko zależy od stopnia zaangażowania każdego prześladowcy w mechanizmie przestępczej organizacji. Po tym jak ktoś nabrał «doświadczenia» z ofiarą to oczywiste, że chcą, by działał przeciw ofiarom. A kiedy zaangażowanie jest zbyt duże, wtedy nie ma już wyjścia.
Odeszłam na czas. Jeśli zostałabym, weszłabym w dynamikę z której prawdopodobnie nie byłoby już wyjścia. W pewnym momencie żądają, abym była zawsze dostępna, gotowa na jakikolwiek rodzaj działania, dwadzieścia cztery godziny na dobę.
Po tym jak odeszłam i po tym jak ofiara przeprowadziła się gdzie indziej, musieli usunąć i zdemontować całe oprzyrządowanie użyte w celach prześladowań. A prawdopodobnie zapłacili wszystkim osobom, by uzyskać milczenie.
Może był sposób szpiegowania ofiary również w intymności, filmując jej zachowanie w czasie relacji miłosnej.
Wszyscy sąsiedzi w celu uczestniczenia w prześladowaniu, otrzymują w zamian pieniądze lub przywileje, na przykład, dużą obniżkę od czynszu wynajmu dużą obniżkę od czynszu wynajmu.
Po tym jak odeszłam ze spisku, miałam też poważne problemy w znalezieniu nowego domu. Są w stanie zablokować wszystkie możliwości.
Idzie się na spotkanie, by wynająć dom i na miejscu wydaje się, że wszystko idzie dobrze, że jest zgoda, ale za jakiś czas dzwoni telefon. że są problemy, że nie można zawrzeć umowy. To dzieje się widocznie dlatego, że kontaktują się z właścicielami lub agencjami.
Microchip użyty w celu nadzorowania ofiary może być umieszczony w jej ciele podczas operacji chirurgicznej ze strony któregoś skorumpowanego lekarza. Ale może też być umieszczony przez kogoś, kto wtargnął do domu i podał ofierze narkotyki. Mikrochip jest tak mikroskopijnym przedmiotem, który może być umieszczony bez pozostawienia śladów.
Byłam obecna, kiedy przybyły microchipy od pani Magni i zrozumiałam, co się dzieje. Oni nie docenili mojej obecności myśląc, że nie będę w stanie zrozumieć pewnych szczegółów, które mogłam zauważyć. Rozmawiali o microchipie, o ich ilości, które miały nadejść i sposobie dostawy.
Prawdopodobnie było pięć microchipów. Dostarczył je kurier DHL, ale nie można dowiedzieć się, która firma dała im zamówienie. Należeli do nowej technologii. W związku z tym przyszedł technik, by wyjaśnić jak należy ich używać. Byłam obecna, gdyż poszłam wykonać mój raport i otrzymać instrukcje. Podczas gdy dawali mi instrukcje prawdopodobnie wszystko rejestrowali: widziałam, że często uruchamiali jakieś przycisk ukryty pod biurkiem.

Powiedzieli, że przybyły nowe microchipy, ostatniej generacji. Ale kiedy zrozumieli, że słuchałam i rozumiałam to, co działo się, wyrzucili mnie.

Osób nadzorowanych za pomocą microchipa umieszczonego nielegalnie w ciele jest bardzo dużo. Nie chciałam więcej wchodzić do domu używanego przez prześladowców, gdyż bałam się, że w jakiś sposób również i mi umieszczą microchip.

Za pomocą microchipu, poza możliwością zlokalizowania osoby, czuć też bicie serca. Stąd można wywnioskować informacje dotyczące emocjonalnego stanu i zrozumieć, czy osoba wstała, czy śpi.

Spisek jest rozległy i nie wiadomo, jak się może skończyć. Jest jednym z największych przestępstw w historii naszej ludzkości.

źródło: http://tomekbieniek.wordpress.com/page/2/ - Targeted Individual from Poland

Odnośnik do komentarza
Gość Executioner

Weź się chłopie ogarnij,bo potem jeszcze bardziej zfiksujesz i "kontrolerzy" będą nakazywać ci onanizować się przed przedszkolem,zgwałcić psa albo zabić babcię-starowinkę.Bywały już takie przypadki że "głosy" kazały mordować.

Odnośnik do komentarza



Paweł Nogal i Janusz Zagórski omawiają temat kontroli umysłu (mind kontrol). Temat wypłynął niejako z powodu zwiększającej się ilości osób będących ofiarami wpływu technik i technologii kontroli umysłu.

polecam też ten film, jeśli ktoś mi tu pisze że nie jesteśmy w stanie.... żałosne.

Odnośnik do komentarza

Niestety, kontrola umysłu jest możliwa, ale czy to przypadek Blokowanego, trudno powiedzieć, nie przeczytałam dokładnie całego wątku. W każdym razie z całą stanowczością, wynikającą z mojej ogólnej wiedzy z różnych źródeł twierdzę, że taka kontrola jest możliwa i na pewnym poziomie odbywa się nawet na masową skalę.
Poczytajcie sobie klasyki "Rok 1984" i "Nowy Wspaniały Świat", film "Matrix" (i wiele innych hollywoodzkich). To jest niby wszystko fikcja (literacka, filmowa), ale z ukrytymi faktami... kto ma oczy do patrzenia, ten dojrzy w tych książkach ukryty przekaz.
Blokowany, współczuję Ci, ale jednocześnie się dziwię, bo przecież Ty masz broń: wiedzę. Wiedza chroni!

Odnośnik do komentarza

W sieci jest już dużo informacji o kontroli umysłów, zbyt dużo, by to był hoax, niektóre opracowania są bardzo rzetelne, z dokumentacją fotograficzną, ukazują się nawet książki na ten temat, np.
http://www.amazon.com/The-Invisible-Crime-Microchip-Technology/dp/1936587998
To, że przeciętny człowiek nawet nie ma świadomości istnienia czegoś takiego pokazuje tylko skalę manipulacji odbiorcami mediów.

Odnośnik do komentarza
Gość blokowanyy

@olimpia_p zgadzam się, nie tyle są manipulowani, co Ci zorganizowani, świadomi sterowania myślami, zachowaniem i życiem ofiar, psychopaci robią wszystko by określić ich ofiarę jako osobę chorą psychicznie co widac też na tym forum. Po objawach diagnozują, nie bacząc na przyczyny, "a bo się kupy nie trzyma, nie mają motywu". Ja poprostu chcę żeby mówiono mi prawdę, żeby ludzie nie bali się mi pomóc, zamiast to wybierają współpracę z oprawcami, na wielu szczeblach administracji rządowej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...