Skocz do zawartości
Forum

Kontrola umysłu przez sąsiadów za pomocą broni psychotronicznej


Rekomendowane odpowiedzi

Gość to ja jestemxx

Nie sądzę aby ten pan mówił nieprawdę. To się dzieje. Sceptyków nie brakuje - oddelegowani tylko po to by kpić ze skali problemu i siać celową dezorientację. Ciekawe ile im za to płacą? Poczytajcie o najnowszych technologiach. Gwoli jasności wczoraj dentysta naciął mi fragment skóry w okolicy ósemek poczuć można było , mam ranę.. ogromną , co to mogło być? implantują nas potajemnie?

Odnośnik do komentarza

Uważam, że najważniejsze jest samodoświadczenie i wypróbowanie zdobytej wiedzy w praktyce.
Jestem przekonany, że istnieje w nas siła, która niestety rzadko wychodzi na jaw.
Moc zmieniania naszej rzeczywistości, jak chcemy. Kierując się tym przekonaniem, szukałem odpowiedzi
Ale w końcu ją znalazłem polecam gorąco producenta energiczna-wiecznosc poszukajcie w google

Odnośnik do komentarza

Całkiem możliwe, że twoimi sąsiadami są kosmici.Muszę ci powiedzieć, że od pewnego czasu ja też zacząłem doświadczać jakiś dziwnych zjawisk wzrokowych w szczególności nocą na niebie. Powoli zaczynam dochodzić do takiego wniosku, że ufo jednak istnieje, a ich statki nie potrafią prowadzić obserwacji bez świecenia, w sensie że bez emitowania światła, dlatego pojawiają się tylko nocą, i ustawiają na tle nieba w taki sposób, aby próbować udawać gwiazdy lub światła ostrzegawcze na wysokich budynkach. Jeszcze tera pewno nie są w pełni gotowi do otwartej konfrontacji z nami i dlatego nie atakują, lecz gdy ściągną siły główne w postaci kitowców z ritą i zeddem na czele, co z uwagi na ogromną odległość musi zapewne troszku potrwać, to dopiero zaatakują.Wtedy jedynie pozostaje nam wyciągnąć z szafy zakurzone stroje power rangers i pod postacią Rangerów z pomocą naszych zardzewiałych i nieco leciwych ziejących ogniem zordów walczyć ze złem w obronie naszej ziemi.
Niech moc będzie z wami- transformacja tygrysozord ^^

Odnośnik do komentarza

ja uwazam ze to my zyjemy w srodku ziemi, przejscia na powierzchnie sa na antarktydzie i w innych czesciach ziemi,
i ze to wlasnie oni tutaj przylatuja. Na antarktydzie wojsko chroni wejscia"przejscia" kazdy kto sie zblizy bedzie zastrzelony ale to juz wiadomo. Ciekawy temat

Odnośnik do komentarza

Psychiatria to wciaz nie do konca rozwinieta dziedzina.
Spojrzcie na kwestie lobotomii - to wlasnie psychiatrzy ja wymyslili i stosowali a dzis okazuje sie byc gniotem medycznym.

Nie wiem jakie mieliby powody by Ciebie gnebic Twoi stalkerzy, ale moga to robic w celach czysto rozrywkowych czy obserwacyjnych. I moze nie wszyscy dookola (skutek zapedzania Cie w paranoje wiec nie daj sie zwariowac), ale jakas grupa z pewnoscia.
U mnie maja powody bo jestem swiadkiem, osoba poszkodowana, w procesie sadowym z watkiem karnym. Pozwalam jeden z wiekszych koncernow hotelowych, bylego pracodawce.

To fakt, ludzie, jesli siedze przy biurku pod oknem i slysze jakis monolog jak z tasmy ktory urywa sie na chwile, bo pod dom podjechala ciezarowka glosno terkoczac i po chwili odjezdza i monolog z tasmy powraca jak gdyby nigdy nic, to cos nie tak. U mnie maja powody by wrobic mnie w paranoje bo wierza, ze stracilabym w ten sposob wiarygodnosc jako swiadek.

Brak witamin, snu, wody i swiezego powietrza sprawia, ze latwiej i skuteczniej jest im atakowac Cie. Rowniez oslabienie emocjonalne spowodowane jakims ciezkim przezyciem, np. smiercia bliskiego czlonka rodziny sprawia, ze moga Cie zaczac atakowac.
Mi konkretnie zapuscili kiedys instrukcje jak krok po kroku podciac sobie zyly (maja w tym interes, zeby dorwac sie do moich zwlok i zainscenizowac cos...). Moga pomarzyc, haha.
Pamietaj, zachowuj sie tak, jak Ty sie normalnie zachowujesz. To masz byc Ty. Oni wiedza, ze Twoj stres pomaga im w atakowaniu Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Do wszystkich:
Problem w tym, ze te objawy gang stalkingu bardzo przypominaja objawy typowej paranoi czy schizofrenii. Wiekszosc lekarzy psychiatrow jest zbyt leniwa, zeby chciec poznac wspolczesne, nowoczesne metody przesladowania i ida na latwizne. Przepisuja leki, stempelek WARIAT i w kimono.
Zal mi takich pacjentow i zlosc mnie ogarnia na tych lekarzy, a raczej pseudolekarzy. Biorac pod uwage, ze wiekszosc psychotropow otepia, przepis na prawdziwe nieszczescie murowany.

Odnośnik do komentarza

Misza9, bo to prawda o czym autor watku pisze. Poza tym, zawsze to jakies wsparcie dla niego a dla reszty garsc informacji.

U mnie to jest tak, ze wynajmuje sama mieszkanie przez agencje nieruchomosci i jestem pewna, ze podczas jednej z rutynowych wizyt kontrolnych, gdy ja bylam w pracy, razem z przekupionym czlowiekiem z agencji weszli doń ludzie tej szajki i zainstalowali rozne, hm, gadzety.
Swego czasu slyszalam tez szybkie wiadomosci radiowe dochodzace z lodowki... Mowi Wam to cos, zaznajomieni w cybertechnice?
Kilku moich sasiadow zachowuje sie conajmniej dziwnie (jestem pewna, ze sledza moje ruchy internetowe i podsluchuja przez smartfona) i maja z pewnoscia porozmieszczane gdzies obok mojego mieszkania kamery na podczerwien (widza zarys i temperature mojego ciala i mniej wiecej wiedza co robie).
A i tak, gdy chcialam zlozyc jakies doniesienie na policje, przyslali jakas grupke ludzi z rzekomym psychiatra i zarzucili mi paranoje (przypuszczam, ze juz tam byli...). Ja im mowie wczesniej, ze podejrzewam u siebie w mieszkaniu atakowanie falami radiowymi, ci mowia, ze tu nie ma zadnych fal i ze to paranoja i ze powinnam isc do szpitala, bla bla, bo to pomoze mojej sprawie sadowej. Taaak? A jakie to oni maja dowody na to, ze tu nie ma zadnych przesylow fal radiowych? Zadnych. I czy to normalne, ze osoby podajace sie za pracownikow sluzby zdrowia psychicznego ubieraja sie na czarno gdy ida rozmawiac z rzekomym paranoikiem? Odeslalam przyglupow z skwitkiem, wreczajac na pożegnanie kilka kopii dowodow w mojej sprawie sadowej (na szczescie jest sporo na papierze) i niech sie p..rdolą.

Odnośnik do komentarza

Misza9, poza tym, to ciekawe o czym pisze autor i chcialabym, zeby napisal co dzisiaj u niego slychac.

Dla zainteresowanych: na policji powiedzieli mi, ze takie specjalistyczne skanowanie mieszkania na obecnosc roznych urzadzen sterujacych kosztuje majatek i ze powinnam to sobie zorganizowac we wlasnym zakresie i ze chca tez jakichs dowodow, ze jestem obiektem stalkingu. Jak przyjda i zeskanuja chate to znajda dowody, ot co.

Odnośnik do komentarza

Z czystej ciekawosci przeczytalam co na ten temat - zapoczatkowany przez autora watku - ma do powiedzenia tzw. ekspert, jak mniemam dyplomowany psychiatra albo psycholog.
I nie sposob nie odniesc wrazenia, ze chce zaglaskac "blokowanego" po czym "Pac! Masz paranoje!!!! Tylko udawalem, ze sie z toba zgadzam uzywajac twojego slownictwa bo tak sie robi z wami wariatami!" by nastapilo.
Nie moge sie nie zgodzic z tym, a moja wiedza na temat chorob psychicznych jest powszechna, ze jego odpowiedz to typowy sposob postepowania w przypadku objawow paranoidalnych - przepisac blokery w postaci tabletek, ktore wyciszaja objawy, ogolnie rzecz biorac.
Mam wrazenie, ze pan ekspert jest niedouczony. W sumie nie jego wina, cyberstalking to stosunkowo nowa dziedzina nauki i o tym na studiach medycznych raczej nie ucza.

Odnośnik do komentarza

Witam pytanie ,co jesli jestem ofiara tej broni psychotronicznej ,cała dobe slysze glosy ,komendy ,badz chamskie i bardzo zlosliwe komentarze na swoj temat ,powtarzaja najczęściej słowa ze trafie do psychola ,rodzina twierdzi ze jestem chory ,nie wierzy mi w to ,po badaniach rtg w jaki sposob mozna wyjac te implanty ,ewentualnie jesli to sa fale,jak sie uchronic przed tym ,czy jesli mam podejrzenia do osob ktore to robia czy prawnik podejmie sie wgl rozmowy na ten temat ? Co jesli maja dostep do telefonu badz konta bankowego poprzez znajomosc loginy czy chasla 

Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnej kontroli umysłu. Wydaje mi się ,że to sprawy duchowe po prostu zaczniesz się budzić. Masz uśpiony umysł dlatego słyszysz głosy. Najlepiej nie pij alkoholu i nie bierz żadnych narkotyków bo to zmiękcza umysł i wpadasz pod manipulacje. 

Trwa walka duchowa. Ja na początku myślałam tak samo że sąsiedzi itd. potem zaczęłam odkrywać prawdę co tak się dzieje naprawde. Chodzi o twoją duszę. Nie daj się . Jeżeli masz nieuporządkowane sprawy duchowe to lepiej to napraw. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...