Skocz do zawartości
Forum

Kontrola umysłu przez sąsiadów za pomocą broni psychotronicznej


Rekomendowane odpowiedzi

Martita89
blokowany

Dziwi mnie czemu w taki sposób odbierasz mnie, moje próby obudzenia ludzi na to społecznie przemilczane zjawisko?

Bo w takim miejscu jak forum psychologiczne nie obudzisz ludzi do tego , aby zaczeli wierzyć w coś - co ma wręcz identyczne objawy jak paranoja, schizofrenia itd.


I tu w kolejnym miejscu okazujesz jak mało wiesz nawet o znajomości tego forum. Sprawdź czym zajmuje się psychologia, czy to czasem nie weryfikowanie objaw, ich pochodzenia? Poza tym pisałem, każdy ma własny rozum, niech z niego korzysta, ale niech nie kieruje się większością bo to już nie jest to samo.

Martita89

Otwierając oczy komuś na zjawisko , które do tychczas było obce - nie możesz / nie powinieneś od razu pisać , że Ty masz te micro czipy itd .
Naświetlając takie zjawisko musisz zaciekawić czytającego i cały czas udowadniać , że jest to czymś co Cie interesuje a nie czymś co bezpośrednio Cie spotkało .
a to ciekawe akurat, bo większą uwagę przykładałem do szczerości, przykłady sami wymusiliście pod groźbą nie odpisywania :)

Martita89
Ludziom oswojonym z nietypowym zagadnieniem - które dotychczas było im obce , jest łatwiej uwierzyć .
to zdanie się trochę wyklucza, nawet jeśli zapozna się z tym co przesłałem. Po prostu nie uwierzą Ci, którzy sa ograniczeni dotychczas zdobytą wiedzą i nic więcej do nich nie przemówi, bo juz wiedza najlepiej, sa przecież cudowne leki, tysiące osób leczonych nie może się mylić.. nie ważne że perspektywy na wyleczenie mają bliską zera, cały czas na lekach, za leki od których kosztu wytworzenia płaci się nawet kilka tysięcy procent marży, nie chcą byś był zdrowy. Otwórz oczy. To jest wielki biznes farmaceutyczny, zaraz za przemysłem zbrojeniowym! Jest bardzo naiwnym myśleć, że chcą nas wyleczyć byśmy nie musieli tracić fortuny na leki, co prawda refundowane ale wciąż naród za nie płaci. Przesłał bym Ci link, ale pewnie znów trafi do moderacji. http://forum.otworzumysl.com/showthread.php?tid=1826

Prawda jest taka - od złej strony za to się zabrałeś - uświadomiłeś i utwardziłeś każdego w przekonaniu że to psychoza , choć mogłeś rozegrać to inaczej i zaciekawić każdego tym czym się interesujesz . Kto wie może , gdybyś dobrze to rozegrał - to ludzie by Ci uwierzyli i nie posądzali o psychozę.

Znów mówisz za Wszystkich, jakby głosu nie mieli, włąsnego zdania. Myślę, że każdego kogo to bezpośrednio dotyczy zainteresuje, zacznie szukać nie choroby, ale przyczyny, przeczyta mojego bloga, może znajdzie podobieństwa i zacznie dociekać. Jest mnóstwo materiału do przeczytania z zagranicznych stron, ofiar tego procederu, tymczasem wszystkie punkty zaczepne by się zainteresować ignorujesz, sprawdziłaś czym jest Target Individual?

Odnośnik do komentarza
Gość luicitrzmel

Piszesz coś co dla ogłupionego motłochu jest świętą "prawdą", ale nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością którą diagnozujecie jako paranoja. Mnie już dawno przestało bawić czytanie takich bzdur, otwórz oczy. Bez obrazy.

A co jeśli to ty jesteś ogłupiony, chory i twoje teorie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością? Niemożliwe?
Jesteś człowiekiem i jesteś omylny. Niemożliwe?
Nikt ci niczego nie wszczepił, twoi sąsiedzi zajmują się pracą, piciem piwa, oglądaniem TV i drapaniem się po jajach. Niemożliwe?
Geny i uszkodzenia mózgu wywołują choroby umysłowe. Niemożliwe?
Schizofrenia istnieje. Niemożliwe?
Dotknęła ciebie. Niemożliwe?
Otwórz oczy. Wpisz sobie zamiast HARPA, UFO i Płaskiej ziemi: schizofrenia, ataki paranoidalne, leki, leczenie, wyleczenie.
Zamiast filmików z manipulantami obejrzyj sobie filmy o wyleczonych schizofrenikach.
Ludzie chorują np. na cukrzycę, nadciśnienie i długo nie zdają sobie z tego sprawy. Niemożliwe?
Ludzie chorują na choroby psychiczne i długo temu zaprzeczają choć całe otocznie to widzi. Niemożliwe?
Mylisz się. Niemożliwe?
Nie jesteś wszystko wiedzącym bogiem, geniuszem, znawcą, nieomylnym specem od technologii, fizjologii, anatomii, wszechświata. Niemożliwe?
Nikogo nie obudzisz bo sam śpisz. Niemożliwe?
Myślisz że te twoje teorie mające tyle słabych punktów są idealne i nie mogą być niemożliwe?

Dlaczego zadajesz sobie tyle trudu i tyle czasu poświęcasz na szukanie chirurga który ci coś nieistniejącego wytnie, a nie bierzesz pod uwagę pójścia do psychiatry i spróbowania leków? Jest bardzo duża szansa że leki ci pomogą i się zdziwisz. Niemożliwe? Skąd wiesz skoro nigdy nie spróbowałeś? Taki wszechwiedzący jesteś? Skoro jesteś taki oświecony i chcesz budzić społeczeństwo, najpierw sam się obudź, że nie jesteś wszechwiedzący i możesz się mylić, a znając podobne przypadki - jest 99% szansy że się mylisz...

Odnośnik do komentarza
Gość niemaszsensu

blokowany
Martita89, ja niczego nie tracę pisząc w sieci coś czego jestem pewien, można powiedzieć że przecieram szlak, mówieniem jak jest na prawdę

Skoro WIESZ że masz coś tam wszczepione to po co szukasz chirurga który ci to wytnie? Czyżbyś się bał że się mylisz? A jeśli wszczepią ci to znowu? Skoro są tacy sprytni, obserwują cię, kontrolują, to niby pozwolą ci to wyciąć, nie wszczepią nowego? To już kompletna bzdura...

I dlaczego niby wybrali ciebie? Co takiego w tobie jest? Bo raczej są debilami wybierając ciebie - nie masz wpływu kompletnie na nic... Powinni wybrać prezydenta, kogoś wpływowego, bogatego... Po co im ty? Nie sądzisz, że to dla nich kompletnie nieopłacalne i kontrolując cię i tak niczego nie zyskują? nie dasz im kasy bo nie masz, nie jesteś bogaty, mądry, nie jesteś przywódcą, nikim wpływowym, nikt cię nie chce słuchać, PO CO MIELIBY TO ROBIĆ? Jesteś dla nich kompletnie nieprzydatny, nie sądzisz? Przecenisz swoją wartość, jesteś nikim, nikt ci niczego nie wszczepił bo nie warto tego robić z kimś takim, z przeciętniakiem do niczego nie przydatnym... Gdyby chcieli eksperymentować robili by to na jakichś bezdomnych czy kimś bez komputera żeby tego nie rozpowiadał w necie co nie?

Jak na kogoś kontrolowanego masz MNÓSTWO swobody!!! Masz net, swobodnie gadasz z całym światem... To WOLNOŚĆ nie kontrola!!! Możesz wszystko, możesz luzem chodzić, możesz szukać pomocy, uzyskać pomoc... Myślisz że jakby ktoś chciał manipulować i kontrolować to w taki sposób??? To chyba jacyś kretyni, bo masz tle WOLNOŚCI że W OGÓLE nie wychodzi im to kontrolowanie cię, mówisz co chcesz, gdzie chcesz, komu chcesz, o czym chcesz... Do dupy jakieś to wszczepione urządzenia i na dodatek nic im nie dają...

Nie warto spróbować psychiatry i leków, które może chociaż zagłuszą reakcje twojego organizmu i nie będziesz tego fizjologicznie słyszał od nich tych impulsów więc nie będziesz na nie reagował i już...? Skoro nie możesz tego wyciąć to to zagłusz lekami i tyle...

Odnośnik do komentarza

luici, wiem o chorobach psychiki, ale wiem dodatkowo coś co bardziej pasuje do tego co mi jest, widzisz różnicę?

niemaszsensu, widzisz, implanty sa na tyle dobre że wywołują wszystkie wymienione wcześniej objawy, czy to mało?

Odnośnik do komentarza

Owszem coś takiego jest jak broń psychotroniczna ale zgodzę się z przedmowcami że takie rzeczy się robi na ludziach którzy wiele wnoszą.
Ja znałem osobę która miała pod skórą różne rzeczy i próbowała je samemu wyjąć okazało się że nic nie ma.Wzięła tabletki i przeszło.
Czasami trzeba też zacząć myśleć w inną stronę by znaleźć punkty sprzeczne swej teorii.
Jeśli nie wiesz o kogo chodzi to piszę o Johnie Nashu.
Może tobie to otworzy oczy.

Odnośnik do komentarza

blokowany

zarzucasz mi , iż wypowiadam się za wszystkich - a nie zwróciłeś uwagi że CI WSZYSCY również uważają , że to objaw choroby psychicznej .

Zacznij czytać ze zrozumieniem i nie podnoś tak głowy wysoko bo nie jesteś Bogiem - a poza tym im wyżej ją wychylasz tym więcej osób Ci ją ścina zaprzeczając Twoim teorią .

Nie zachowuj się jak zaślepiony narcyz .

Odnośnik do komentarza
Gość niemaszsensu

blokowany,
wiesz, choroby psychiczne też to wszystko wywołują, czy to mało?

niestety nie odpowiadasz sensownymi argumentami na nasze tezy i pytania. W związku z tym powodzenia. Żal mi tylko twoich niewinnych sąsiadów, zdajesz sobie sprawę że możesz skrzywdzić niewinnych ludzi?????????? Znam kogoś kto też miał omamy że sąsiedzi mu psa kradną jak go nie ma w domu, raz spotkał ich na klatce, zaczął ich wyzywać, wrzeszczeć itd. Wezwali policję itd. Ty też tak skończysz i pewnie lepiej dla ciebie byłoby właśnie żeby ktoś się tobą zainteresował skoro ty sam jesteś bezradny. Wtedy dopiero wolność stracisz. Teraz jesteś wolny a nie kontrolowany, mówisz, chodzisz, robisz co chcesz. Póki to masz idź do psychiatry,weź leki które zagłuszą te implanty.

Skoro chcesz się przeciwstawiać tak potężnej machinie jak ludzie z bronią psychotroniczną, dlaczego nie masz odwagi iść do psychiatry i spróbować leków? Cykor obleciał a naród chcesz oświecać?????????? Dla czystej ciekawości i udowodnieni takim jak my że się myliliśmy bym to zrobił na twoim miejscu...

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, szansa że znajdziesz chirurga który zaryzykuje swoją pracę i reputację i który zacznie cię kroić "bo masz przeczucie" jest zerowa. W Polsce zerowa. Za granicą zerowa i wątpię aby cię było na to stać w ogóle.
A pójście do psychiatry po leki to żadna filozofia.
Poszedłbyś z samej ciekawości i możliwości uzyskania ulgi dużo łatwiej. I dla swojego wewnętrznego zwycięstwa, że miałeś rację a my nie.
Jak się nie uda to nie, przynajmniej będziesz zwycięzcą i będziesz wiedział że chirurg to jedyne wyjście.
Ale dlaczego nie spróbować najpierw łatwiejszej opcji z lekami z samej ciekawości i dla satysfakcji?

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2
Blokowany uważa, że leki właśnie wyciszą impulsy, ale dalej będzie miał w sobie implanty, dlatego nie pójdzie do psychiatry.

Tylko dziwne , że sugeruje się wypowiedzią specjalisty twierdząc , że go rozumie - tylko czemu nie czyta ze zrozumieniem iż leki zniszczą te jego implanty.

Odnośnik do komentarza

Martita, możesz mi wyjaśnic w jaki sposób rozumiesz niszczenie implantów tabletkami??

Wierzę, że w końcu znajdzie się ktoś dla kogo życie człowieka jest cenniejsze od reputacji.

Mexi, to na kogo przeprowadzali badania przez dekady, by urzędników państwowych sterować? Przecież eksperymentują od końca IIwś, w pewnym momencie eksperymentowali na nieświadomych cywilach od lat 60/70, a do dziś wszyscy bezpieczni mówią że nic się nie dzieje, bo przecież wszystko to choroba jest, trzeba leki, a jak się nie zgadzam to siłą, na co jeszcze moi rodzice czekają... To jest broń przeciwko ludziom! Nie ważne jest pochodzenie, Oni wiedzą komu muszą założyć blokady, jeśli wśród Was jest ktoś kto o niczym co tutaj pisze nie wie to może w przyszłości "zachorować" na głosy w głowie. Zaczyna się zawsze od silnego lęku, a to oznacza że ktoś włamał się do Twojego komputera, dla lekarza i każdego kto to zdiagnozuje będzie chory.
Aaron Alexis, znany ostatnio z mediów, był sterowany głosami w głowie, wielu uważa że był ofiarą broni psychotronicznej. Ale to przestępca bo ludzi zabił, tylko Ci którzy przyciskają guziki obserwują ten spektakl z bezpiecznego miejsca, dalej są na wolności. Zabijać to źle, ale torturować psychikę zdalnie, prowadzić do obłędu, prowokować chore symulacje w głowie zmuszając do słuchania obrzydliwości, jest w porządku, bo nikt o niczym nie wie, a dodatkowo jest przykrywka czyli choroba psychiki, schizofrenia paranoidalna. To jest tak proste, aż trudne.

Mexi, ja wiem co jest sprzeczne, dziwne żebym nie wiedział jeśli to trwa od miesięcy i niczego nie ukrywają, ściszają słuchawki ale wciąż sterują w ten sam sposób. Tylko Ja wiem co mi jest, będą się pewnie czepiać tego zdania, ale jesteście w błędzie próbując nakierować mnie na chorobę. Zaprzestańcie tej taktyki, zacznij rozmowę.
Głosy osób które słysze w nano telefonie są rozpoznawalne, przecież znam te wszystkie osoby, a jest ich bardzo dużo, prowadzą często rozmowę konferencyjną w mojej głowie o mnie, tym co robię, co myślę. Uświadom to sobie, to nie jest niczym niezwykłym, bardzo mnie dziwi w jaki sposób tak wiele osób, praktycznie każdy na tej wiosce ma wszczepiony telefon, czy to że ja się o tym dowiedziałem dopiero gdy mi je wszczepiono... Już małe dzieci mnie słyszą w głowie jakby już w szpitalu były implantowane... pokolenie schizofreników? Ale przecież oni wiedzą o tej technologii, tylko Ci którzy o tym nie wiedzą chorują. To są niewidoczne podziały i Oni usilnie chcą ten podział utrzymać w tajemnicy, robią z nas wariatów, przestępców, wgrywali mi obrzydliwe programy, puszczali filmy w hipnotycznym śnie przez noc... i jeszcze chcą mnie lekami wyciszyć, "a może pomoże" "na pewno" nie zaszkodzi... kto mi zdrowie zwróci? tez tabletkami? Obudź się człowieku!

Odnośnik do komentarza

blokowany na prawdę szczerze Ci współczuję.
Będziesz się męczył jeszcze długo, albo i do końca...
Masz tak dużą wiedzę na ten temat i jesteś tak inteligentny, że jeszcze czasu upłynie zanim dotrze do Ciebie, że jesteś po prostu chory. O ile w ogóle kiedyś to do Ciebie dotrze.
A to byłoby takie proste...gdybyś tylko dopuścił taką możliwość, byłoby Ci lżej.

Odnośnik do komentarza

blokowany
Martita, możesz mi wyjaśnic w jaki sposób rozumiesz niszczenie implantów tabletkami??

A owszem wytłumaczę .

Skoro leki blokują niektóre neuroprzekaźniki w mózgu - źle funkcjonujące , to micro czip ulegnie zniszczeniu - ponieważ nie będzie już stymulowany i nie będzie miał skąd czerpać energii , ulegnie degradacji.

Odnośnik do komentarza
Gość nieblokowany

blokowany
bardzo mnie dziwi w jaki sposób tak wiele osób, praktycznie każdy na tej wiosce ma wszczepiony telefon, czy to że ja się o tym dowiedziałem dopiero gdy mi je wszczepiono... Już małe dzieci mnie słyszą w głowie jakby już w szpitalu były implantowane...

Zapamiętaj proszę: jesteś, niestety, zagrożeniem dla swojego otoczenia. Wierzę że jesteś niebezpieczny i wbrew swojej woli jesteś w stanie wyrządzić krzywdę swoim sąsiadom których obwiniasz, lub komukolwiek kogo obwinisz za głosy. Jeśli w rok od początku tych szmerów jesteś na tym etapie co teraz i mówisz takie rzeczy z pełnym przekonaniem, za kilka lat będziesz realnym zagrożeniem dla czyjegoś życia, jeśli ocenisz że to on ci grzebie w myślach, on nadaje, wszczepia ci coś itd. Już teraz twierdzisz że "wkurwia cię" komentowanie osób na forum. Jeśli to cię tak rozsierdza, co będzie za kilka lat, gdy spotkasz na klatce sąsiada który ci w myślach grzebie...? Nie ma opcji żebyś spokojnie znosił te szmery i głosy, niebawem coś cię "wkurwi" i ci odstrzeli, ktoś na tym ucierpi, może nawet te dzieci, uśmiechnie się któreś a ty np. uznasz że śmieje się z twoich myśli które czyta i nie wytrzymasz... Będziesz sfrustrowany tym że nikt cię nie słucha, nikt ci nie wierzy, wmawiają ci choroby itd, i ci po prostu odwali... Chcesz tego, chcesz tak skończyć?

Moderacja i eksperci beznadziejni w tym przypadku. Pozwalają takiej bombie zegarowej sobie siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Gość przezsciany

@blokowany
Nie wiem czy widziałeś, puść sobie na utubie to "Telefon chorej umysłowo babki na policję. hahaha dobra".
Nie jestem złośliwy, puść sobie.
Brzmi znajomo?
A co sądzisz o darciu się na klatce i na niewinnego człowieka? O nasyłaniu na niego policji?

Nawet jeśli ludzie tutaj powiedzą - ok, wierzymy ci, masz rację, masz implanty, to możliwe, to może być prawda, ok, wierzymy. TO CO DALEJ? Co ci to da, jak to wyleczy szmery w twojej głowie?
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PRZEKONUJĄC NAS? Wyobraź sobie że w pewnym momencie wszyscy napiszą: ok, wierzymy ci! I CO DALEJ, JAK CI TO POMOGŁO??? Na co liczysz, że ludzie co dalej z tym zrobią??? Przyjadą do ciebie, pomogą ci wyjąć implanty, pomogą ci szukać chirurga, kogoś kto cię prześwietli...??? Jeśli napiszemy ok wierzymy że wśród nas są ludzie ze słuchawkami - TO NA CO DALEJ LICZYSZ??? Sam jako samozwańczy znawca i ekspert nie ustrzegłeś się ani przed kolejnymi implantami, ani nie pozbyłeś się starych, myślisz że jak uświadomisz innych to... TO CO INO ZROBIĄ, jak się ustrzegą, wyleczą, skoro nawet ty nie możesz sam sobie pomóc???

Ktoś pisał o dzieciach z Afryki - WSZYSCY WIEMY że dzieci w Afryce głodują! I co??? I nic!!! NIC z tym nie robimy!!! NA CO TY LICZYSZ próbując nas przekonać???

Odnośnik do komentarza

Ka-wa, a czym jest twierdzenie z góry że nie mam implantów? przecież nie wiesz jak jest na prawdę, po co to piszesz? Przestanę na takie zaczepki odpisywać, bo to jak woda na młyn widzę.

Martita, Czyli jednak nie niszczą implantów, tylko odbierają im źródło "zasilania" ?
Skąd wiesz jak działają na umysł, gdzie są, jak się komunikują, czym zasilane?
Skąd wiesz czy nie mam czasem jakiejś elektrody wprowadzonej prosto do mózgu(nie było pytania)?
Lub co najbardziej prawdopodobne, czy tabletki działają też na fale mózgowe tzw ELF, nakładane na fale mózgu, przesyłane z zewnątrz przez implanty?
Wpisz w google "dokument com12" sprawdź ile wiesz.
Przecież polem elektromagnetycznym, lub innym polem mogą wpływać na umysł, było wiele eksperymentów o tym, skąd mam wiedzieć którą techniką sterują mój umysł?
Na pewno radiowo, zdalnie, ale nie wiesz nic o tym co się dzieje, o tech gadżetach w rękach przestępców, więc błądzisz.
Ja nie tyle wiem, co mam możliwość weryfikować co jest najbliższe prawdy, rożne są sposoby kontroli umysłu, stosują te które są najskuteczniejsze, wiele ofiar może to potwierdzić. Jakby dokonywali tego wg harmonogramu, etapami, ściśle określone metody wpływania na umysł w hipnozie. Ja mogę tak wiele pisać, ale czy ktoś nadąża?

Będę ignorował wpisy o chorobie, oraz pytania na które już wcześniej odpowiedziałem. Zaczepne wpisy na mnie nie działają, szanuj swój i innych czas.

Odnośnik do komentarza
Gość odchudzacz

~Ikus4
A jeśli ludzie ci tutaj uwierzą, że tak, masz coś tam wszczepione i tak jest to broń psychotropowa, to co dalej zamierzasz?

blokowany to odpowiedz na to pytanie chociaż. Bronisz zaciekle swojej teorii to wyjaśnij nam chociaż to i jak sobie wyobrażasz uzyskanie pomocy od ludzi tu z forum, tym, którzy ci wierzą?

Odnośnik do komentarza

~odchudzacz
~Ikus4
A jeśli ludzie ci tutaj uwierzą, że tak, masz coś tam wszczepione i tak jest to broń psychotropowa, to co dalej zamierzasz?

blokowany to odpowiedz na to pytanie chociaż. Bronisz zaciekle swojej teorii to wyjaśnij nam chociaż to i jak sobie wyobrażasz uzyskanie pomocy od ludzi tu z forum, tym, którzy ci wierzą?


Umiesz czytać? jaka psychotropowa?
Nie chcę pomocy i nie w ten sposób. Forum jest po to by coś przedyskutować, Caritas jest od pomagania.
Powtarzam się, chcę by inni zrozumieli znajdując się w podobnej sytuacji, zastanowili się zanim uwierzą w chorobę. Ja będziesz miał coś podobnego będziesz wiedział o czym mówię, szkoda że na cudzych błędach nie potrafisz się uczyć.
Oni wiedzą że coś jest nie tak, słyszą tych ludzi robiących z nas wariatów, mówiący jak do siebie ale nie o swoich myślach... ale słyszymy ich głośno i wyraźnie w głowie jakby byli gdzieś obok, a są kilkadziesiąt metrów dalej, w moim przypadku nawet kilometry dzielą mnie od kontrolerów, niemożliwe, co nie?

Odnośnik do komentarza
Gość BombFromNagasaki

Szanowni forumowicze!Proponuję dać sobie spokój i nie odpowiadać więcej w tym wątku.Blokowany oprócz urojeń cierpi na manię wielkości i niczym pijawka żywi się waszą atencją.Przekonywanie go nie ma największego sensu bo wedle starego powiedzenia : "Mów do słupa, a słup jak pupa" i tak to nie da efektu.Pozostaje się nam tylko modlić/mieć nadzieję (w zależności od tego czy ktoś wierzy albo nie) że nie usłyszymy w mediach jak nasz kolega zabija swoją sąsiadkę-starowinkę albo dziecko za to że kontroluje jego myśli.Rzekłem.

Odnośnik do komentarza

Pytasz jak tabletki pomagaja na chipy?
Niestety, lecz pomagaja w trakcie ich stosowania, bo po odstawieniu za jakis czas znow mozg zacznie pracowac na innych falach.
Leki obnizaja intensywnosc przesylu impulsow miedzy neuronami w mozgu, co skutkuje blokowaniem z zewnatrz docierajacych do ciebie widomosci PODPROGOWYCH.
Jak masz zachowana wole dzialania i potrafisz ignorowac informacje podprogowe, to wszysto ok, nie musisz wie leczyc, lecz jak zaczyna sie "sterowanie toba", no to nie ma innego wyjscia niz farmakoterapia, i psychoterapia, bo bedziesz sientylko meczyl z taka swiadomoscia, ze wszystko jest zmanipulowane wlacznie z toba...
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mnie cały czas interesuje odpowiedź na pytanie, dlaczego mieliby kontrolować własnie Ciebie, co im to daje, jaki mają w tym cel, w czym jesteś tak wyjątkowy, że własnie Ciebie kontrolują. Te pytania padły już wcześniej, ale nadal nie ma na nie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...