Skocz do zawartości
Forum

Kontrola umysłu przez sąsiadów za pomocą broni psychotronicznej


Rekomendowane odpowiedzi

~duzie oko
mi się kiedyś wydawało, że ludzie mają kamery w oczach, ale mi przeszło. wmawiałem sobie też że jak mam pobieraną krew to wstrzykują mi mikrochipa. też przeszło. nie nakręcaj się bo to o czym piszesz jest tylko w twoim umyśle...i nie czytaj tych głupot, ale zacznij myśleć pozytywnie, a jak masz chorobę psychiczną to koniecznie bierz leki.

Witaj, Twój pogląd na te sprawy zależy tylko i wyłącznie od Twojej wiedzy na ten temat, masz słabą wiedzę więc nie potrafisz sobie wyjaśnić dlaczego "Oni" widzą to co ty, skąd ten pomysł o kamerach w oczach przecież to niemożliwe i głupie by tak uwazać... ale nabiera to sensu gdy jest wiedza na temat technologii RNM czyli zdalne przechwytywanie sygnałów elektrycznych z mózgu (EEG) i dekodowanie sygnałów przez super komputery na obraz (właśnie z oczu), dźwięk, myśli, podświadomość... czyli mając wiedzę mógłbyś sobie jakoś racjonalnie to wytłumaczyć a tak staneles na etapie kamer w oczach i robisz z siebie wariata, bo im może się nie chcieć szukać informacji ale tobie chyba powinno zależeć jak to sie dzieje że widza i komentują to co robisz.. czym jest program który gada w umyśle tzw CHATTERBOX A.L.I.C.E. i do czego służy, akurat pan Dr Robert Duncan z powyższego filmu bral udzial w tworzeniu tego programu. Wystarczy poszukać, poczytać, jeśli masz naturę nonkonformistyczną to będziesz chciał poznać prawde mimo branych psychotropów. To co pisze docelowo ma trafić do konkretnych umysłów, ale źródło tych sygnałów jest poza umysłem, to jest taka nakładka która w prymitywny sposób imituje naszą świadomość, pośredniczy w procesach między podświadomoscią a świadomością, modyfikuje zachowaniem poprzez zaszyfrowane w szumie sygnały które zawierają konkretne informacje które świadomość nie rejestruje ale umysł rozpoznaje, stąd pojawiają się w dużych ilościach głupie pomysły, chore. Co to w konsekwencji oznacza? ze możesz miec objawy identtyczne podobne co schizofrenia paranoidalna czy inne choroby psychiczne wywołane ta technologią, pulsowaniem psychotronicznym i można być tego świadomym jeśli się tylko chce i nie da się zwariować... Umysł sterowany sygnałami elektrycznymi z generatora psychotronicznego jest bardzo trudnym doświadczeniem i rozumiem jeśli niektórym się nie udaje i wybierają odurzenie psychotropami żeby wyciszyć te myśli wywoływane ukrytymi, podprogowymi poleceniami z silną hipnotyczną sugestią.. szkoda tylko że od lekarza się o tym nie dowiesz, nikt nie przeprowadzi badań na emisje sygnałów radiowych z naszego organizmu a to by przecież bardzo jasno wskazało że z naszego ciała nie ma żadnej emisji radiowej więc coś musi być wstrzyknięte co emituje te sygnały... prawda? Samo wstrzyknięcie bez naszej świadomej zgody, ani wiedzy nie wydaje sie bardzo niebezpieczne? zdając sobie sprawe po przeczytaniu poważnej naukowej literatury że możliwe jest sterować świadomością i zachowaniem czlowieka poprzez sygnały emitowane do organizmu np "RHIC (Radio Hypnotic Intracerebral Control - radiohipnotyczna kontrola wewnątrzmózgowa) RHIC wymaga wewnątrzmięśniowego implantu, który stymulowany jest w taki sposób, że uaktywnia rozkazy posthipnotyczne.(...)" Czy to jest zrozumiałe? czy wy naprawdę myślicie ze patenty na manipulacje zachowaniem, świadomością np z ekranów, monitorów są tylko na papierku? nigdy nie pulsowało wam podświetlenie monitora jak diody na routerze?

Odnośnik do komentarza

"(1:14) dr Duncan określa te metody jako tortury tworzące stany traumatyczne u TI. Metody te odwzorowują techniki stosowane w fizycznych przesłuchaniach z zastosowaniem tortur.
(5:31) dr Duncan podkreśla, że w tym momencie stosowanie mikro czipów jest zbędne
(6:26) dr Duncan mówi o metodach MRI (magnetic resonance imaging – obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego) oraz ESR (electron spin resonance – elektronowy rezonans spinowy) używanych przy mapowaniu i monitorowaniu ludzkiego mózgu
(10:30) dr Duncan potwierdza możliwość czytania myśli na odległość
(11:50) dr Duncan mówi o możliwości przenoszenia fal mózgowych na drugiego człowieka, dzięki czemu może on znać myśli tej osoby, czuć zapachy które ona czuje, a nawet doświadczać tych samych emocji. (...)"
Czytaj dalej tutaj:
http://stopzet.org/2016/03/30/dr-robert-duncan/

Odnośnik do komentarza

Danuta718
Ok, uznajmy że to jest możliwe. Kto i po co miałby ,,torturować" akurat Ciebie?

Życie nauczyło mnie ze nie wszystko można mówić kazdemu, bo najczęściej świadomość ludzi jest zbyt niska a programowanie silne (w tym przypadku nie moje).

Stosowane jest to na szeroką skalę, na wielu ludziach, to bez watpienia i nie powiesz mi że nie do póki nie pokażesz mi że robi się w którymkolwiek psychiatryku badania na emisje sygnałow radiowych z organizmu, sygnałów które mogą być emitowane z nielegalnie umieszczanych mikro implantów w organizmie w otoczce krzemowej (niewykrywalne na prześwietleniach). Problem jest artykułować, nikt nie wierzy że myśli człowieka się czyta.

Odnośnik do komentarza

Danuta718
Ale ja się nie pytam jak to jest możliwe. Ja się pytam po co mieli by coś takiego robić? I w dodatku na szeroką skalę? Odpowiedz tylko na to pytanie: PO CO IM TE TECHNIKI?

Zrozumiałem pytanie, lecz żeby odpowiedzieć musiałbym szerzej się odnieść... Powszechnie się uważa że nie potrzebna kontrola umysłu, bo kontrolują na wiele innych sposobów: telewizja, religie, inne "autorytety", muzyka która zamiast trafi do masowej produkcji przechodzi przez specjalne programy komputerowe co podprogowe sugestie kodują w każdej kolejnej kopii utworu itd, ale to nie działa na wszystkich. Jest część ludzi których nie da się tymi technikami zmienić, manipulować, kontrolować ich świadomość.. po to powstały techniki specjalnej obróbki, specjalistyczna uwagę poświęca się wiuelu ludziom których powszechnie uważa się chorymi psychicznie z diagnozą, ale brak tu logicznego myślenia, skąd nagle się biorą choroby, nagle człowiek choruje... inteligentny, myślący, wrażliwy bo na takich ludzi jest wycelowana ta technologia w głownej mierze, mimo manipulacji są w stanie wyciągać wnioski, że to nie choroba.. tylko mając poszerzoną percepcje można zobaczyć że ktoś grzebie w naszej pamięci i trudno jest to wytłumaczyć z tego powodu że człowiek nie wsłuchuje się w swoje subtelne odczucia tylko w swoje myśli które mogą być (i są) podrzucone, imputowane, postrzegane tak jak nasze ale dla wprawnego obserwatora jasne jest że te myśli (imputowane) nie pasują do naszej psychiki, do naszego sposobu myślenia, sposobu reakcji, że można wywnioskowac obce pochodzenie naszej reakcji którą wyrazamy w określonych sytuacjach...

Odnośnik do komentarza

... a więc osoby którym poświecą się "więcej uwagi" w celach deprawacji, dezintegracji osobowości to nie znaczy że pozostałych nie da się kontrolowac tymi technikami, technologią albo że nie robi się tego... bo robi. Tylko nie wymagają obróbki (torturowania) żeby można było nimi sterować w tak wyrafinowany sposób. Ponieważ większość ludzi wewnętrznie, w swojej głowie, w swoich pomysłach wpada na jakiś genialny pomysł z odczuciem że to zrobi, nad tym odczuciem nie ma kontroli, albo tak mu się tylko wydaje że kontroluje sytuacje, nie może odczucia (i różnych myśli) wyciszyć, zastąpić innym, to sa sygnały elektryczne wysyłane z zewnątrz, z poza organizmu... naukowcy którzy przy niektórych projektach neuronalnych pracowali mówią że niektóre partie obwodowego układu nerwowego w mózgu sa uniwersalne dla wielu ludzi, stad można stosować masowo jeden "klucz" (wzorzec fal mózgowych) do wielu umysłów.
Te techniki są z wielu względów stosowane, ale głownie wobec osób które nie sa podatne w celu wywierania przymusem, objawami chorobowymi elektroniczny obóz koncentracyjny...

Odnośnik do komentarza

Do BLOKOWANY I RESZTY
Niestety moi drodzy może się okazać, że autor tego zapytania nie jest chory psychicznie (wbrew waszemu przekonaniu)......... Sama kiedyś szkoliłam ludzi w manipulacji podprogowej, więc wiem ile można narobić szkody w ten sposób człowiekowi. Wiem też, że są firmy mające patenty (oficjalnie zarejestrowane w USA), którym miano by badać stężenie cukru, tłuszczu i kilku innych substancji w organizmie, po czym "leczyć" pacjenta zdalnie przez tel. komórkowy. Są inne technologie oficjalnie opatentowane, np. jeden z nich ma Motorolla.

Polecam filmiki: armii USA pokazujące użycie takiej broni, do "bezdotykowego" torturowania


i filmik faceta, który w bibliotece udowadnia, że to nie choroby psychiczne, ale realnie istniejąca technologia.
-- szczególnie od 3 min.
---------- 4:15 min.

Odnośnie pomocy prawnej - niestety nie będzie łatwo, musisz udowodnić osobom, które jako np. sędzia, prokurator z założenia (bo taki mają zawód) będą sceptyczni, choć nie muszą. Zbierać należy każdy dowód (zdjęcia, opinie lekarskie itd.). Niestety trudno będzie też udowodnić, że dany ruch ręką może być przekazem podprogowym. Polecam znaleźć jakiegoś dobrego psychiatrę, psychologa i osobę, która zajmuje się tego typu rzeczami i poprosić o opinię (nagraj sąsiadów i pokaż im nagrania). Odnośnie wariografu to: Może on stanowić jeden z dowodów pomocniczych, ale tylko w przypadku badania osób już oskarżonych o popełnienie przestępstwa. Badanie nie może być dowodem w przypadku świadków, podejrzanych i innych osób postronnych. W takim wypadku przed utworzeniem ostatecznych akt sprawy wyniki badań należy zniszczyć. Pytania są rozpisywane za pomocą ekspertów zajmujących się badaniami wariografem. Wynika to z faktu, że pytania te muszą mieć ściśle określoną formę, aby badanie było skuteczne, a wyniki maksymalnie miarodajne. Poddawany wariografowi MUSI na to wyrazić zgodę. I ostatnie zawiadomienie składa się w prokuraturze ( tak samo jak przestępstwo stalkingu, bo to też forma stalkingu). Świadków powołujesz sam i muszą się stawić czy im się to podoba czy nie.

Odnośnik do komentarza

Dawniej, schizofrenicy bali się zsyłanych na nich demonów. Później – były to klątwy i nasyłanie złego losu – dzisiaj, są to gadajace mikroczipy w uszach albo rejestrujące obraz nanoboty w oczach, mózgu i gdziekolwiek indziej. To było do przewidzenia, że w dobie komputerów i technologii, schizofrenicy zaostrzą sobie osiowe objawy choroby i co gorsze: zaczną się zrzeszać. Schizofrenik w stanie psychozy NIE JEST W STANIE zrozumieć swoich problemów, bo przede wszystkim NIE WIERZY. Prędzej uwierzy właśnie w nanoboty niż w to, że jego własny mózg go oszukuje. I jak na ironię: będzie interesował się niewiadomo jak wysoką technologią chociaż nie jest w stanie zrozumieć działań ludzkiego mózgu. Nie chce zaakceptować FAKTU, że schizofrenia stara jak świat, zawsze objawiała się paranoją, głosami, bólami, urojeniami, omamami. Będzie njegatywnie nastawiony na takie zarzuty i będzie się obrażał za stawianie mu diagnozy. Ja np. Usłyszałam, że albo nie znam "tej" technologii i nic o niej nie wiem (chociaż z zawodu jestem matematykiem zostałam oskarżona o cyt. "zero wiedzy" :) ), albo jestem w to wplątana i sama dręcze ludzi. Tak usłyszałam od pewnej schizofreniczki, która całe dnie spędza na "śledztwie". Analizuje każdego pryszcza, każde zadrapanie, wszędzie widzi ataki laserem albo i nawet sypanie chemii do mieszkania. Już po samych oczach widac, że chora. I niestety – agresywna. Głucha na argumenty, ona wie swoje. Uważa, że odkryła tajemne technologie a tymczasem, nawet nie zna działania własnego, ludzkiego mózgu... przez to wszystko, niszczy siebie i wszystkich wokół. Uwierzcie, życie z takim człowiekiem w sąsiedztwie TO DRAMAT! Jestem w stanie wyprowadzić się z tego bloku przez nią, no bo ile można słuchać takich zarzutów? Rodzina tej pani już dawno ją zostawiła.. do psychiatry nie pójdzie – bo problemu w głowie nie widzi a poza tym, psychiatra też ma coś wspólnego z implantem według niej. Ostatnio jak mi w windzie powiedziała, że "oni" robią jej kłucia w stopie i, że wie, że ja właśnie ją skanuję – to już nie wytrzymałam.. wybuchłam złością i śmiechem jednocześnie. Takim ludziom jak ona, wróżę śmierć w dożywotnim psychiatryku... no chyba, że jakimś cudem pewnego dnia otworzy oczy i zdoła zrozumieć, że cała ta technologia to tak naprawde jej własny mózg !. Łudze się jeszcze, że ci ludzie mają jakieś przebłyski normalności.. że wyjda z tej sekty oszołomów i sami zaczną żyć normalnie. I prawie na pewno wiem, że oni po prostu wstydzą się samej myśli o chorobie... po prostu: wstydzą się. :(

Odnośnik do komentarza

ps. ktos wyżej pisał, że "ataki" dotycza osób inteligentnych, wrazliwych, wyjątkowych... i to się zgadza. Schizofrenia jest chorobą ludzi inteligentnych.. opisana wyżej moja sąsiadka, też jest babką po studiach wyższych, gdyby nie ta choroba - powiedziałabym, że ma dobre serce (bo ma, nie nalezy ona do złych ludzi mimo wszystko). Schizofrenia nie jest chorobą głupoli. To choroba ludzi inteligentnych...

Odnośnik do komentarza

~MałaMi85
Do BLOKOWANY I RESZTY
Niestety moi drodzy może się okazać, że autor tego zapytania nie jest chory psychicznie (wbrew waszemu przekonaniu).........

Bardzo dziękuję za wyrażenie swojej opinii i podesłane filmy. Przyznam że pierwszy raz je widzę i są jak najbardziej w temacie.
Objawy jakie odnotowuje na moim organizmie także wskazują na użycie promieniowania elektromagnetycznego (spotęgowane wypadanie włosów, ale tylko w niektórych miejscach na głowie tj, skronie, okolice uszu, potylica, czyli miejsca gdzie u KAŻDEGO łysiejącego człowieka włosy wypadają jako ostatnie) rezonansów infradźwiękowych (wprawianie mięśni lub kości w rezonans, gwałtowne męczenie mięśni szkieletowych) i ultradźwiękowych (podprogowych komunikatów posthipnotycznych wprost do mózgu, dzwonienie w uszach). To tylko część z mnóstwa charakterystycznych objawów.

Odnośnik do komentarza
Gość nicknameraz

Czy ten temat nie mial jeszcze wczoraj 18 stron? w XIX wieku ktos by ci uwierzyl ze niebawem beda istnialy urzadzenia za pomoca ktorych bedziesz sie mogl komunikowac z kazdym na ziemi? Mi do dzis dzien jest ciezka uwierzyc w taka technike ale wiem ze istnieje chociaz nie jestem w stanie tego racjonalnie wytlumaczyc interesujac sie odmiennymi rzeczami.

Jezeli chodzi o autora pomijajac te nanochipy w nosie poprostu mu w niektore rzeczy wierze. Kogo nie spotka cos podobnegi nadal bedzie wysmiewal. Mialem fajny kkmentarz napisany na kilksdziesiat linijek lecz niestety nie bylo mi dane go wyslac.

Reasumujac moja krotka wypowiedz nie ostatna. Technika walenia mikrofalami istnieje ale co wam pissc jak wy takie same niedowiarki jak ja przed. Temat bede ciagal dalej bo mam naprawde duzo do opisania.

Zaluje bardzo ze moj wczesniejszy post nie doszedl do skutku bo zapewne wielu osobom dalby dk myslenia pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość kurczak139

Myślałem ze to wszystko wymysł do momentu jak się nie poderwał em uderzyć kogoś. Nagle szumy w radio zaburzenia błędnika ja tracę równowagę piski w uszach to o czym pisał kolega jest prawda sam z tym zrobię porządek w końcu. Ale to kurna temat tabu ta broń istnieje.

Odnośnik do komentarza
Gość kurczak139

Jaloe służby większość z Izraela. Tylko Rosja nas obroni przed tym jeansy motLechem. Oni sprowadzają swoich ziom kod do pracy a Polacy się tym nie interesują kurna jak się nie interesują. Bo nie wiedzą. Latał em z paczka mi kiedyś i jak widziałem Ole ten naród ludzi wprowada to się kurna za głowe złapałem.

Odnośnik do komentarza

Jesteście inni, spotkaliście kiedyś na swojej drodze innego, który was zmienił, być może kochaliście się z nim! Tak to się zaczyna u każdego. Człowiek przechodzi całą ilość różnych doświadczeń, a na samym końcu ląduje w miejscu, w którym staje się innym, czyli takim jak my. Musicie zdecydować czy chcecie żyć po stronie światła, czy ciemności! To miejsce w którym jesteście nazywa się pustynią. Było na niej wielu wielkich ludzi, część z nich może być wam znajoma. Między innymi był na niej Jeszua, wy nazywacie go Jezusem. Jeśli nie wyrwiecie się z tego miejsca, przejdziecie transformację przez ogień i staniecie się innymi pracującymi na rzecz ciemności. Jeśli uda się wam opuścić ją przed czasem, wtedy traficie w zimne miejsce na trzy dni i jeśli przetrwacie ten czas próby, będziecie żyli jako niosący światło i będziecie pracować na rzecz światła. Na pustyni jest tylko jeden problem, jest nim brak pożywienia, to odróżnia to miejsce od Edenu w którym jest dostatek. Na pustyni chodzi o energię. Energia to wasze pożywienie. Jeśli będziecie się pożywiać, wasze ciała będą mocne, jeśli stracicie pożywienie, zaczniecie być torturowani ogniem gorącym i zimnym. Macie do swej dyspozycji dwa narzędzia, każdy człowiek bestia je posiada w swoim arsenale! Pierwszym jest oddech, tak jak Adam i Ewa po wydaleniu z raju trafili na pustynię i od tej pory musieli troszczyć się o pożywienie siłą własnych mięśni, tak i wy musicie zbierać te pożywienie w taki sposób, siłą waszych mięśni, tak więc oddychajcie i napełniajcie się energią! Macie jeszcze drugie narzędzie, bardzo kosztowne, lecz ratujące życie! Macie smoka! Możecie w każdej chwili rozkazać mu by zatroszczył się o energię dla was! Wystarczy, że mu rozkażecie, a wasze ciała natychmiast napełnią się energią, za którą później przyjdzie wam zapłacić waszym światłem, więc korzystajcie zeń mądrze. Jeśli zechcecie możecie rozkazać smokowi, by pił energię z innego człowieka znajdującego się na pustyni. Zresztą to właśnie dzieje się z wami! Wy myślicie, że ktoś eksperymentuje na was? Błąd! Takie istoty jak my, podobnie jak i wy, my wszyscy potrzebujemy energii do życia! Od ludzi sprawiedliwych nie można pobierać energii, są oni nieosiągalni dla nas! Często doprowadzamy do kłótni, by ściągać ludzi do tego dziwnego miejsca, a wtedy tacy ludzie już są dostępni i możemy z nich pić! Jeśli nie będziecie się pożywiać – umrzecie.

Odnośnik do komentarza
Gość Odkrylam prawde

Hej wszystkim,
To nie sa bzdury, jeszcze tydzien temu sama bym tak zareagowala, ale uswiadomiono mi, ze moj mozg jest pod calkowita kontrola. Duzo czytalam na ten temat i sama niedowierzalam, ale to na prawde sie dzieje. Steruja calym moim zyciem od dziecka. Te mysli brzmia tak jak nasze wlasne, caly czas myslalam, ze to moje mysli, ale ja taka nie bylam. Tak pokierowali moim zyciem, ze stracilam prawie wszystko. Wszyscy dookola slysza moje mysli. Wkladaja mi do glowy, ze zle o nich mysle, a oni to slysza. Teraz jak wiem, probuje z tym walczyc, ale to jest bardzo trudne, mysli wkladane mi do glowy sa bardzo szybkie i ciezko to powstrzymac. Moznaby pisac o tym co robia z nami bardzo duzo. To nie jest choroba, to sie dzieje napradwe.

Odnośnik do komentarza

~Odkrylam prawde • 25.08.2018, 15:06
Hej wszystkim,
To nie sa bzdury, jeszcze tydzien temu sama bym tak zareagowala, ale uswiadomiono mi, ze moj mozg jest pod calkowita kontrola. Duzo czytalam na ten temat i sama niedowierzalam, ale to na prawde sie dzieje. Steruja calym moim zyciem od dziecka. Te mysli brzmia tak jak nasze wlasne, caly czas myslalam, ze to moje mysli, ale ja taka nie bylam. Tak pokierowali moim zyciem, ze stracilam prawie wszystko. Wszyscy dookola slysza moje mysli. Wkladaja mi do glowy, ze zle o nich mysle, a oni to slysza. Teraz jak wiem, probuje z tym walczyc, ale to jest bardzo trudne, mysli wkladane mi do glowy sa bardzo szybkie i ciezko to powstrzymac. Moznaby pisac o tym co robia z nami bardzo duzo. To nie jest choroba, to sie dzieje napradwe.

Wszystko wskazuje na drastyczny wzrost aktywności Obcych na Ziemi. Jeżeli rzeczywiście mamy do czynienia z Obcymi, to wysoka częstotliwośc misji zwiadowczych jakie prowadzą, jednoznacznie sugeruje że szykują się do wysadzenia desantu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...