Skocz do zawartości
Forum

Kontrola umysłu przez sąsiadów za pomocą broni psychotronicznej


Rekomendowane odpowiedzi

zagubiony01
myślę, że wyleczenie Cię z tej psychozy polega na jednej prostej rzeczy ... obaleniu jej kompletnie, dajesz nam materiały video, itp. żeby nas przekonać, jeżeli ktokolwiek przekona Ciebie, że nie masz racji wtedy psychoza zniknie

Tyle, że bez leków przeciwwytwórczych obalenie podstaw takiej psychozy jest praktycznie niemozliwe.

Ten człowiek pisze podobne rzeczy na wielu portalach, np. na forum zmianynaziemi.pl Jest to na pewno niełatwy przypadek,

Odnośnik do komentarza

A czemu miałby mieć rację? To on powinien nam UDOWODNIĆ, że ma rację. Jeśli nie umie UDOWODNIĆ to znaczy, że jest chory psychicznie i cierpi na nadmierną pewność swoich osądów, a jak wiemy przekonania należy zmieniać w drodze rozwoju. Czuje kontrolę umysłu, bo to jego własne myśli go kontrolują, a on nie potrafi przejąć nad nimi odpowiedzialności i zrzuca winę projektując na zewnątrz.

Ciekawe jest to, że ludzie mieli zaburzenia o takiej treści nawet kiedy technologia realnie tego nie umożliwiała. Dzisiaj możliwości technologiczne rosną, ale bez przesady.

Dowodem na błędność przekonań o kontroli umysłu jest fakt, że są ludzie niewygodni dla rządów, różnych grup mających interesy. Jakim cudem uniknęli tej kontroli umysłu? Przecież to oni powinni być głównymi jej ofiarami - osoby, które coś znaczą. Urojenia, które ma blokowany dają mi jasny TYPOWY ogląd sytuacji: pewność co do swoich osądów i stawianych tez nawet jeśli są one absurdalne - zaburzenia analitycznego i krytycznego myślenia przy normalnych pozostałych funkcjach umysłu. Takie zaburzenie powstaje na skutek organicznych uszkodzeń mózgu lub pod wpływem sytuacji sprawiających, że pacjent traci całkowicie zaufanie do otoczenia.

Proponuję taki układ. Blokowany rzucam Ci wyzwanie - proponuję dyskusję na ten temat. Masz szanse obronić swoje tezy, a ja nie będę ich podważał. Pokażę Ci tylko mnogość różnych możliwych innych rozwiązań i sam ustalisz, która wersja świata jest najbardziej prawdopodobna.

Odnośnik do komentarza

3drzewa, dopuszczacie wszyscy myśl, że chłopak ten jest chory psychicznie, a czy ktoś, zupełnie hipotetycznie dopuszcza taką myśl, że być może kosmici coś mu takiego wszczepili?
sam mówisz, że ludzie skarżyli się kiedyś na tego typu przypadłości kiedy nie było w ogóle rozwiniętej techniki, nikt nikogo tutaj nie przekona...
więc akurat tutaj Twój argument jakoby obalający jego problemy może się obrócić przeciwko Tobie o 180stopni, pomyślałeś o tym?

Odnośnik do komentarza

Skarżyli się, że są kontrolowani bo mają WRAŻENIE KONTROLI. I ono było nawet kiedy nie było logicznych przesłanek żeby tak twierdzić, bo teraz Blokowany powołuje się na jakieś technologie.

UFO? Chłopie jakie znowu UFO? Nic nie wskazuje na istnienie czegoś takiego, a teoria UFO nic nie wyjaśnia. Przeważnie ta teoria jest wymyślana dlatego, że nie umiemy wytłumaczyć skąd się wzięliśmy na świecie i jako wytłumaczenie powstają różne teorie - Bóg, UFO, ale to niczego nie wyjaśnia bo skąd wziął się Bóg, skąd się wzięło UFO?

Teorie powstają w głowie na podstawie myślenia abstrakcyjnego, a następnie są poddawane myśleniu krytycznemu. Te teorie są logiczne abstrakcyjnie, ale nie przechodzą filtra krytycznego i nie poddają się falsyfikacji. Chłopak mógłby być pewnie dobrym pisarzem, poetą lub naukowcem gdyby wykształcił w sobie myślenie krytyczne podważające własne teorie i do każdego zdarzenia powstawałoby kilka różnych teorii.

Odnośnik do komentarza

~3drzewa
A czemu miałby mieć rację? To on powinien nam UDOWODNIĆ, że ma rację. Jeśli nie umie UDOWODNIĆ to znaczy, że jest chory psychicznie i cierpi na nadmierną pewność swoich osądów, a jak wiemy przekonania należy zmieniać w drodze rozwoju. Czuje kontrolę umysłu, bo to jego własne myśli go kontrolują, a on nie potrafi przejąć nad nimi odpowiedzialności i zrzuca winę projektując na zewnątrz.

I po tym krótkim wstępie straciłem ochotę by dalej czytać! Skąd się tacy ludzie biorą??
Co mam jeszcze udowadniać, jeśli nic do Ciebie nie dociera? To co napisałeś powinno być przez Ciebie przeczytane "przed lustrem", zastanów się nad tym, spokojnie, przemyśl to... wszystko będzie dobrze, cukierki się skończyły?

Odnośnik do komentarza

~3drzewa
Skarżyli się, że są kontrolowani bo mają WRAŻENIE KONTROLI. I ono było nawet kiedy nie było logicznych przesłanek żeby tak twierdzić, bo teraz Blokowany powołuje się na jakieś technologie.

UFO? Chłopie jakie znowu UFO? Nic nie wskazuje na istnienie czegoś takiego, a teoria UFO nic nie wyjaśnia. Przeważnie ta teoria jest wymyślana dlatego, że nie umiemy wytłumaczyć skąd się wzięliśmy na świecie i jako wytłumaczenie powstają różne teorie - Bóg, UFO, ale to niczego nie wyjaśnia bo skąd wziął się Bóg, skąd się wzięło UFO?

Teorie powstają w głowie na podstawie myślenia abstrakcyjnego, a następnie są poddawane myśleniu krytycznemu. Te teorie są logiczne abstrakcyjnie, ale nie przechodzą filtra krytycznego i nie poddają się falsyfikacji. Chłopak mógłby być pewnie dobrym pisarzem, poetą lub naukowcem gdyby wykształcił w sobie myślenie krytyczne podważające własne teorie i do każdego zdarzenia powstawałoby kilka różnych teorii.

myślę, że jesteś zbyt ograniczony... udajesz mądrego, a jesteś mądro-głupi... typowy wytwór naszych czasów...zwykła ignorancja

Odnośnik do komentarza

~3drzewa

Proponuję taki układ. Blokowany rzucam Ci wyzwanie - proponuję dyskusję na ten temat. Masz szanse obronić swoje tezy, a ja nie będę ich podważał. Pokażę Ci tylko mnogość różnych możliwych innych rozwiązań i sam ustalisz, która wersja świata jest najbardziej prawdopodobna.

Ja się obawiam, że ty swojej tezy nie wybronisz, przygotuj się na trzęsienie ziemi, te wszystkie kłamstwa które wciskane są ludziom opadają jak kurz który dalej robicie wokół wyrządzanych krzywd, manipulacji umysłów post-hipnoytycznym przekazem... Nie jestem wielbłądem, nie mam zamiaru tłumaczyć się że nie mam garba... Ofiara ma się tłumaczyć dlaczego jest ofiarą, do czego to prowadzi?

Odnośnik do komentarza

Kacper555 przestań trollować jeśli nie masz nic do odpowiedzenia. Brakło argumentów to zaczynasz obrażać, bo sam jesteś ograniczony. Poproszę o bana dla tego osobnika, ponieważ chcę wyjaśnić Blokowanemu na czym naprawdę polega jego problem. Czuję, że jestem w stanie to zrobić, ale trolle mogą w tym przeszkadzać.

Blokowany

"I po tym krótkim wstępie straciłem ochotę by dalej czytać! Skąd się tacy ludzie biorą?? "

Prosiłbym o unikanie takich wstawek. Tylko argumenty i logika, bez takich "sztuczek" i kierowania się emocjami. Mężczyzna potrafi myśleć wyłączając swoje emocje i przekonania i podchodzi do rozmowy z otwartym umysłem. Sądzę, że to podstawa dyskusji na argumenty, więc jeśli nie spełnisz tego warunku to Ci nie pomogę.

"Co mam jeszcze udowadniać, jeśli nic do Ciebie nie dociera?"

Póki co NICZEGO nie udowodniłeś. Więc zacznij od początku żebyśmy mogli ustalić fakty, wypisać dane, szukane i rozwiązanie.

"Ja się obawiam, że ty swojej tezy nie wybronisz, przygotuj się na trzęsienie ziemi, te wszystkie kłamstwa które wciskane są ludziom opadają jak kurz który dalej robicie wokół wyrządzanych krzywd, manipulacji umysłów post-hipnoytycznym przekazem."

Ok, to podejmujesz rękawice?

"Nie jestem wielbłądem, nie mam zamiaru tłumaczyć się że nie mam garba... Ofiara ma się tłumaczyć dlaczego jest ofiarą, do czego to prowadzi?"

Postawiłeś szereg tez, a to na osobie stawiającej tezę spoczywa ciężar udowodnienia jej, względnie do obalenia tez adwersarzy. Nikt Ci niczego nie zarzuca, tylko proszę o uzasadnienie swojego zdania żeby można było krok po kroku przedyskutować temat. Jeśli masz rację to najwyżej się w tym utwierdzisz i będziesz miał realny argument w postaci "mam rację, ale inni mnie nie rozumieją", ale póki co powtarzasz to już z góry jakbyś chciał wyprzedzić reakcję ludzi bo wiesz, że się nie zgodzą.

Odnośnik do komentarza

~3drzewa
Skarżyli się, że są kontrolowani bo mają WRAŻENIE KONTROLI. I ono było nawet kiedy nie było logicznych przesłanek żeby tak twierdzić, bo teraz Blokowany powołuje się na jakieś technologie.

Tak samo jak masz wrażenie że myślisz, ale możesz niewiele mieć wspólnego z myśleniem. Udowodnij że tak nie jest? Uroiłes sobie że myślisz, że wiesz i rozumiesz problemy cierpiących, ale nie potrafisz tego udowodnić...
Nie wiem o jakich przesłankach, w dodatku logicznych, mówił.. fakt technologia posunęła się do przodu, kiedyś były generatory psychotroniczne podłączane do sieci elektrycznej, a o mikroimplantach wiedzieli do czego będą służyć już w drugiej połowie lat 60, a na poczatku lat 70 zakazali o tym rozmawiać, temat ucichł... To co się działo przez 40 lat? Coś mam Ci udowadniać? udowodnij mi że tak nie było.. na jakie autorytety się powołasz, od razu sprawdź sobie jaką mają przeszłość skorumpowaną... eksperymenty naukowe się kupuje, tak jak milczenie i dezinformacje.

UFO? Chłopie jakie znowu UFO? Nic nie wskazuje na istnienie czegoś takiego, a teoria UFO nic nie wyjaśnia. Przeważnie ta teoria jest wymyślana dlatego, że nie umiemy wytłumaczyć skąd się wzięliśmy na świecie i jako wytłumaczenie powstają różne teorie - Bóg, UFO, ale to niczego nie wyjaśnia bo skąd wziął się Bóg, skąd się wzięło UFO?

Twoja wiedza jest dla mnie inspiracją, jesteś moim mentorem... "ja nic nie słyszałem więc nie istnieje i jedziesz po człowieku" Teoria ufo wyjaśnia, że badania wojskowe nad mikrofalami i elektronicznym wymazywaniem pamięci tzw dziury czasowe po rzekomym uprowadzeniu, które bardzo łatwo wgrać do podświadomości przez hipnoze.. świadczy o tym bardzo ograniczony zasób słów, przeżycia są ściśle ukierunkowane, nic więcej nie pamięta bo to nie działo się naprawdę.. widział tyle co hipnotyzer mu "szeptał" do ucha... Przypadki uprowadzeń bardzo podobne objawowo do technologii mind control, EDOM, RHIC, głosy wewnątrz-mózgowe infradźwiękami...

Odnośnik do komentarza

2drzewa, nie cytuj moje słowa wyrwane z kontekstu, wyobraź sobie że nie potrzebuję od Ciebie żadnej pomocy, nawet jej nie oczekuję, więc przestań trolować, przemądrzać się. Z tobą już zakonczyłem dyskusję, jeśli chcesz pogadać, przejdź do prywatnych wiadomości.

Odnośnik do komentarza

To sobie cierp. Niczego nie wyrywałem z kontekstu, a teraz nie radzisz sobie z logiką i się wycofujesz. Tacy ludzie jak Ty nie powinni dostawać współczucia, bo myślą, że pozjadali wszystkie rozumy i cierpienie jest dla nich odpowiednie. Teraz w ogóle przestało mi być Ciebie żal. Radź sobie sam, ale nie wmawiaj ludzi swoich kocopołów jeśli nie masz na to potwierdzenia. Trollu.

Jesteś śmieszny, bo sobie coś uroiłeś i jak trzeba to udowodnić to uciekasz jak szczur z tonącego okrętu, a ludzie tutaj naprawdę mogą się przejmować i próbować Ci pomóc, a Ty na to nie zasługujesz.

Odnośnik do komentarza
Gość marekjozef55

LEKARZE PSYCHIATRZY TO TERAZ MNIE SIĘ BOJA.Nie chcą ze mną rozmawiać ,co zauważyłem ostatnio , widocznie pole magnetyczne im się zmieniło w tych nitowanych łbach na zlecenie WSI ,zaraz po konferencji we Wrocławiu .miałem z tego niezły ubaw ,szkoda tylko ze nie mam malej kamerki.Dobrze ktoś napisał w książce ,,Kontrola umysłu" cyt. ...wystarczy jednak tupnąć nogą a chowają się jak szczury po norach . ps. Krzysiu - trolików u ciebie jak i u mnie dostatek ponoć to stówa za post .

Odnośnik do komentarza

Nie uważając nikogo.. Bardzo nie wielu tu ludzi inteligentnych.. Jeżeli chłopak ma taki problem trudno wygooglowac ci to może być? Spróbować samemu się dowiedzieć? ja wam powiem MIND CONTROL, HAARP, ANTENY NA ALASCE..
Co lepsze ja mam na to dowody..
Nie wyjeżdżam się ale trochę logiki..
INFRADZWIENKI W MOIN DOMU... Zobacz w przeglądarce. Jest mnóstw. Takich ludzi jedna z którą został p przeprowadzony wywiad to Ewa Pawela. 7osob złożyło pozew do sądu o psychoterror lecz niestety został on odrzucony.

Odnośnik do komentarza

Życie. Straszne, przerażające życie. Jak sobie radzić ze światem będąc obdarzonym tym trudnym darem jakim jest wysoka wrażliwość i idąca z nią w parze kruchość? Kiedy nasz umysł, piękny, misterny, działający na najwyższych obrotach, nagle zaczyna się zwracać przeciwko nam.

Strach przed życiem uruchamia mechanizmy obronne. Pewnego dnia orientujemy się, że z dnia na dzień coraz więcej rzeczy napawa nas niepokojem. Czujemy strach, bo brakuje nam miłości, strach przed samotnością, przed bezradnością, niemożnością znalezienia pracy, przed każdym momentem, który może nas zranić. Jak sobie z nim radzić? Przeciętny człowiek, obdarzony przeciętną wrażliwością radzi sobie z nim dobrze: "jakoś to będzie!" - mówi i zakasuje rękawy zabierając się do pracy i stawiając czoła rozmaitym trudnością. Ale człowiek obdarzony wyjątkową wrażliwością, ponadprzeciętnym zmysłem obserwacji i inteligentny dostrzegając dużo większą liczbę potencjalnych zagrożeń może popaść w stan, który uniemożliwi mu normalne funkcjonowanie.

Jak żyć kiedy wszystko wokół stanowi potencjalne zagrożenie? Przerażony umysł nie może tego udźwignąć, impulsy, emocje go przytłaczają, popada w chorobę. A człowiek wrażliwy, człowiek wyjątkowy może wreszcie odetchnąć spokojnie - z jego ramion został zrzucony ciężar odpowiedzialności za własne życie. Nie musi już martwić się o to czy jest dobrym synem, mężem, czy wkłada do społeczeństwa wystarczająco dużo, czy jest w stanie znaleźć pracę i zapewnić sobie oraz swojej rodzinie byt.

Choroba staje się usprawiedliwieniem. Ciężko by mu było spojrzeć prawdzie w oczy, przyznać się przed samym sobą: mam problem, nie potrafię poradzić sobie z życiem. Czy nie tego właśnie się boisz unikając ze wszystkich sił lekarzy, nie wykonując rentgena - również w strachu, że nic nie wyjdzie? Jeśli nic nie wyjdzie będzie oznaczało to, że tak, jesteś chory, Twoje myśli nie są kontrolowane przez sąsiadów, ale przez Twój zmęczony umysł, który błaga Cię o pomoc. Nie dajesz sobie rady i to jest ok. Ja również czasem nie daje sobie rady. Mnie również przygniata strach. Ale nikt oprócz nas nie weźmie odpowiedzialności za nasze życie. Możemy albo wnieść coś pięknego dla świata od siebie, albo zejść z niego zostawiając po sobie tylko kurz i zapomnienie.

Może jednak warto potraktować się bez taryfy ulgowej, jak alkoholik, który w ukryciu sięga po butelkę taniej wódki i przyznać: mam problem i nie poradzę sobie z nim samemu, bo jestem słaby. Na dzisiejszy dzień jestem słaby, moja wrażliwość obróciła się przeciwko mnie. Ale dołożę wszelkich starań żeby któregoś dnia móc bez wstydu spojrzeć w swoje oblicze w lustrze wiedząc, że dałem z siebie maksimum, że starałem się wziąć swoje życie we własne ręce, że udało mi się pokonać coś co zwaliłoby z nóg każdego. Sięgnąć po pomoc, odrzucić dumę, choć to trudne, a później, któregoś dnia być samemu tak silnym by wyciągnąć rękę do kogoś innego i pomóc mu stanąć na nogi. Życzę Ci tego co najlepsze.

Odnośnik do komentarza

Są na tym świecie psychopaci-zwyrodnialcy-wyrafinowani przestęmpcy,którzy robią z ludzi psychicznie chorych.Dzieje się tak dla tego iz nie ma zbrodni doskonałych,to znaczy,że kryminalistyka jest bardzo zaawansowana i w przypadku zabójstwa sprawca jest z reguły sądzony nawet po latach,natomiast BROŃ PSYCHOTRONICZNA pochądząca z zza naszej granicy służy do wykańczania irakisjckich wiezniów,czy niewygodnych ludzi tak,żeby nie było śladów i dowodów.Skoro płatni mordercy dostają bardzo duże pieniądze i ryzykują,to co dla kogoś bogatego opłacić szajkę,która włamie się na przysłowieowego ``śpiocha`` do czyjegoś domu-mieszkania i go zaimplantuje i będzie nękać,to pokrzywdzony NIGDZIE NIE ZNAJDZIE POMOCY,ponieważ uznany zostanie za niepoczytalnego-chorego psychicznie człowieka,którego psychiatrzy mogą jedynie stróć i wykończyc lekami.Coś na zasadzie jak ciemnota dawniej paliła czarownice na stosie.Mikroimplanty są tak skonstruowane,żeby ciężko je było wykryć prześwietleniem,tomografią,czy rezonansem,czyniąc ofiarę BEZRADNĄ.Implanty da suię wykryć oscyloskopem za kilkadziesiąt tysięcy zł. a ofiare często nie stać.Technologia-Voice To skull,czy mind control-electronic body harashment,to najbardziej okrutne zbrodnie jakie sobie można wyobrazić.

Odnośnik do komentarza

Czyli osoby chore psychicznie nie istnieją? Niezły trick żeby się wybielić i wyjść na zdrowego. Broń psychotroniczna nie istnieje, a jeśli by nawet istniała to nie używa się jej na takich osobach jak szary Kowalski, który pisze sobie na forum abczdrowie w dziale psychologia.

Odnośnik do komentarza

@Blokowany. Krótko. Jeśli to implanty to możesz je zniszczyć w silnym polu elektromagnetycznym. Tobie nie zaszkodzi. Silne pole magnetyczne ma np. rezonans magnetyczny. Poczujesz lekkie pieczenie i wszystko. To wyeliminuje tę ewentualność.
Zanim to jednak zrobisz, prześwietl się na RTG i skonsultuj zdjęcie z lekarzem. Implant choć niewielki będzie widoczny ;)

Odnośnik do komentarza

Witam,
Czytałam o podobnych przypadkach i takich ludzi z podobnymi odczuciami jest coraz więcej. Niewykluczone, że coś w tym jest i są ludzie, którzy zajmują się psychotroniką, mentalizmem, reiki, manipulacją, magią i innymi metodami wpływu na inne osoby na odległość. Być może działanie tych osób (czasami dla testowania swoich umiejętności na innych ludziach) powoduje w konsekwencji u tych ludzi którzy są tego nieświadomi zaburzenia paranoidalne a w konsekwencji psychozę.Czytałam kiedyś w internecie o mentaliźmie, i jego konsekwencjach. Obecnie na rynku pojawiło się wiele książek nt. oddziaływania na drugiego człowieka. Może ktoś znajomy próbuje wpływać na Twoje życie nie wiedząc do końca jakie szkody w psychice to działanie powodować.

Odnośnik do komentarza

@blokowany
Wierze ci w to co piszesz. Sam od listopada 2012 roku nieustannie doświadczam gang stalkingu i nękania mikrofalami. Zaczęło się to zbyt dziwnie jak na chorobe psychiczną pewnego dnia leżałem na łóżku (było to w listopadzie 2012r) i usłyszałem coś jakby biały szum radiowy, trwało to kilka sekund i potem zaczęły się głosy. Początkowo myślałem że są tymi za kogo się podają - znajomą dziewczyną z klasy i jej chłopakiem i siedzą gdzieś w samochodzie pod domem i postanowili się ze mnie ponaigrywać. On mnie atakował, obrażał i groził, ona broniła, z tym, że nie zawsze, bywało, że byli zgodni w działaniach przeciwko mnie. Jednak trwało to zbyt długo jak na takie dzaiałania z ich strony, nikogo nie udało się znaleźć pomimo iż cały czas słyszałem głosy z zewnątrz na progu percepcyjnym. Potem stalkerzy zaczeli odgrywać teatrzyk udając że nieustannie imprezują gdzieś obok mojego domu i przychodzą do nich znajome mi osoby by nieustannie rozmawiać o mnie w przykry sposób. Nie było żadnego odpoczynku od ich gadania nieważne gdzie byłem. Później dowiedziałem się z angielskich stron o gang stalkingu i broni mikrofalowej voice to skull, wywnioskowałem że dźwięki muszą pochodzić z satelity. Z czasem nękanie zaczęło się rozwijać. W radiu i telewizji słyszałem obelgi na swój temat i groźby (ich ulubione słowo to cwel). Technologia która umożliwia nałożenie zewnętrznych fal na sygnał radiowy czy telewizyjny, jest prosta. W przypadku radia można to zrobić choćby zwykłym transmiterem FM po odpowiedniej modyfikacji kiedy to jego zasięg wzrasta do kilkudziesięciu metrów. Później wszystko rozwineło się jeszcze bardziej i zaczęło dochodzić do zjawisk telepatycznych. Kiedy coś pomyśle ludzie znajdujący się obok powtarzją moje myśli. Kolejnym etap nadszedł kiedy zaczęli mnie obrażać nieznani mi ludzie. W końcu się zdenerwowałem i zagroziłem jednemu z tych którzy mnie obrażali i trafiłem do szpitala psychiatrycznego. Przepisano mi abilify po którym miałem ciężką akatyzje czyli przymus poruszania nogami połączony z bolesnym napięciem mięśni na stawach i niemożnością usiedzenia w miejscu. Byłem w fatalnym stanie, nie potrafiłem przejść 1 km gdyż opadałem całkowicie z sił i odczuwałem nierówne bicie serca. Mimo to nie zmieniono mi leków a lekarka wmawiała mi że to z nerwów. Szpital psychiatryczny był również miejscem eksperymentów, słyszałem tam wyzwiska, groźby znacznie intensywniej i głośniej niż na wolności, np: z telewizora. Dochodziło również do telepatii. Od tamtej pory brałem już różne leki: olanzoepine, rispolept, obecnie biore ketrel i byłem u różnych psychiatrów. I co? Nie pomogły i nie pomagają odczuwam jedynie przykre skutki uboczne takie jak senność, otępienie umysłowe, kłoopoty z pamięcią i zanik pozytywnych emocji. Nadal po wyjściu z domu słyszę przykre brednie na swój temat czy to cichy, bezbarwny głos na progu percepcyjnym (chyba mikrofale)z oddali czy też nieustannie obrażające i wyśmiewające głosy niektórych ludzi znajdujących w tym czasie się w okolicy. Jednak kiedy niedawno pewnego dnia udałem się na wycieczkę do lasu za miasto ze słuchawkami na uszach, będąc już u celu zdjąłem je i cisza jak makiem zasiał. O czym to świadczy? Mam do czynienia z gang stalkingiem. U psychiatrów pomocy się nie znajdzie, dla nich nie ma opcji że jest się obrażanym i obgadywanym przez nieznajomych. Na policji również możemy liczyć w najlepszym wypadku na wyśmianie a najgorszym trafienie do psychiatryka. Obecnie biorę ketler pod groźbą leczenia psychiatrycznego ze strony rodziców. Jest jak było i tak już raczej będzie.

Odnośnik do komentarza

Witajcie, problem wciąż trwa, osób które się sze mną skontaktowały w tej sprawie z identycznymi problemami wciąż przybywa, to są normalni inteligentni ludzie, albo mają naganiane myśli że jest z nimi trudny kontakt ale są przekonani że mają ten problem.. natomiast część osób do których próbowałem dotrzeć niestety twierdzą że sami sobie z tym poradzą, lądują w psychiatrykach ponieważ najwyraźniej nie wiedzą z jakim potworem przyszło im się zmierzyć, nad ta technologią pracowali naukowcy z wielu dziedzin nauki a ktoś naiwnie "myśli" ze sam sobie z tym poradzi, że policja rozpocznie śledztwo, prokuratura będzie obiektywna a sędzia sprawiedliwy albo lekarze pomogą psychotropem... niestety oddziaływanie technotroniczną bronią jest zbyt zaawansowane, żadne MRI co by przepaliło implanty albo inne metody które dość czesto są polecane nie skutkują, a jak zbyt głośno planujemy zniszczyć implanty to jeszcze bardziej osłabiamy swoja wiarygodność, patrzcie co robicie, jak jesteście postrzegani za próbę uwolnienia się od głosów w głowie... Jeśli masz to samo co ja, pierwsze co zrobią z Ciebie wariata, będą podprogowo robili z Ciebie głupka, sterując twoimi działaniami, ZDAJ SOBIE CHŁOPAKU SPRAWE ŻE TWOJE MYSLI NIE SĄ TYLKO TWOJE, ŻE MOŻNA WŁAMAĆ SIE DO MÓZGU I NIE TYLKO JEDNEJ OSOBIE ALE BEZ PROBLEMU 4 NA RAZ CO ZOSTAŁO UDOWODNIONE NAUKOWO!! I BEDĄ OBSŁUKIWAĆ TWÓJ MÓZG DO CZEGO KOMPLETNIE NIE JESTEŚ IM POTRZEBNY, SOBIE CZŁOWIEKU SPRAWY NIE ZDAJESZ ŻE MOŻNA STEROWAĆ TWOIM MÓZWIEM I DECYZJAMI TAK ŻE NIC NIE PODEJRZEWASZ, zrozujm że to nie jesteś ty tylko osoba Ciebie nadzorująca mapuje twój mózg i intergejsem mózg-mózg, mózg-maszyna-mózg rejestrują wszystką aktywność elektryczną w mózgu. Twój zapał jest rozbrajany pomału i konsekwentnie, wszystkie rozsądne rzeczy jak zbieranie dowodów, zdjęcia, nagrania, rejestrowanie dziwnych śladów na skórze, poparzenia, wszystko trzeba dokumentować ale nie dają Ci czasu się nad tym zastanowić, będziesz notował co Ci robią, co myslisz, ale sa tego plusy i minusy, minusy będa pierwsze, a po kilku latach będa plusy, gdy bedziesz chciał sobie przypomniec co Tobie robili, jak mieszali Ci w głowie...

Polecam film.

Odnośnik do komentarza

mi się kiedyś wydawało, że ludzie mają kamery w oczach, ale mi przeszło. wmawiałem sobie też że jak mam pobieraną krew to wstrzykują mi mikrochipa. też przeszło. nie nakręcaj się bo to o czym piszesz jest tylko w twoim umyśle...i nie czytaj tych głupot, ale zacznij myśleć pozytywnie, a jak masz chorobę psychiczną to koniecznie bierz leki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...