Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie z powodu zaniedbywania rodziny


Rekomendowane odpowiedzi

ale to jest źle... rozumiem, że chciałeś być blisko dziecka, ale sposób jaki wybrałeś (to zamieszkanie tak blisko) nie jest wcale dobrym rozwiązaniem ani dla Ciebie, ani dla niej. Mogłeś chociaż wybrać miejsce do którego masz 15 minut, a nie 5. Ile chcesz się tak męczyć, nie wychodzić z domu? Katujesz się na własne życzenie, swoimi decyzjami, które nie są właściwe.. na dziecko też to działa, bo to, że masz do niej tak blisko a nie jesteś z nią robi jej wodę z mózgu.

Odnośnik do komentarza

Wrocilam ktos tesknil ;)? Bylysmy z sis w lesie pare godzinek spalic nalesniki ;) z piesiorkiem , teraz lezy jak zabity :))).Pycha obiadek a teraz kawa z ekspresu z pianka. Dotlenilam sie maksymalnie. Las cudny ...lalado pewnie zna Rembertow ;).Austi nalesniki super pomysl jakby co sluze innymi pomyslami na sniadanie obiad kolacje podobno smakowicie gotuje ;). Lalado przestan marudzic i zacznij ukladac sobie zycie bo zaraz do Ciebie tam podjade hahahaha!!! Kasiu kochana mowilam ze ta baba mi sie nie podoba dalabym jej z liscia powaznie , i nie chce nic sugerowac ale sprawa jest dla mnie dosc jasna to samo w przypadku Lalado. Kasiu pogon ja porzadnie i niech sie czepnie innego faceta wrrr

Odnośnik do komentarza

austeria
ale to jest źle... rozumiem, że chciałeś być blisko dziecka, ale sposób jaki wybrałeś (to zamieszkanie tak blisko) nie jest wcale dobrym rozwiązaniem ani dla Ciebie, ani dla niej. Mogłeś chociaż wybrać miejsce do którego masz 15 minut, a nie 5. Ile chcesz się tak męczyć, nie wychodzić z domu? Katujesz się na własne życzenie, swoimi decyzjami, które nie są właściwe.. na dziecko też to działa, bo to, że masz do niej tak blisko a nie jesteś z nią robi jej wodę z mózgu.
Lepiej bym tego nie ujela sama !!! Czy my jestesmy jakos spokrewnione hahahaha? Popieram !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...