Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie z powodu zaniedbywania rodziny


Rekomendowane odpowiedzi

MilaMoja. Piszesz te same słowa, co moja była. Zobacz, co teraz ja robię. Jesteś w lepszej sytuacji, bo masz tutaj pomoc. Ona znalazła w koledze swojego brata.

Jadąc do Katowic, zatrzymaliśmy sie na Jasnej Górze. Nie baczylem, ze ludzie widza jak facet płacze. Oby mi pomogła(Matka Boska). Zrobiłem zdjęcie i jej wysłałem z pytaniem: Wiesz, po co do Niej pojechałem?
-To Częstochowa?
- tak.

Odnośnik do komentarza

Ja też mam dobry kontakt z byłym. Czasem się spotykamy, zaliczyliśmy wspólny wyjazd do Choewacji. I nie rozumiem czemu by się miała niezręcznie czuć. Też bym mogła tak powiedzieć, bo w końcu to eks.. No jak myślisz, lalado?
Odtworzylam na laptopie sounda. Ta melodia- wzruszająca. Ale szczególnie podobało się "walking with dauther".

Odnośnik do komentarza

Teraz córka jest z mama. Wracają w niedziele na dwa dni do pracy, we wtorek ja przejmuje opiekę, a mama wraca. Ja pojadę do siostry, wrócę i z rodzina brata odwiedzimy miejsca warszawskie. W międzyczasie u Niej ma być przyjaciółka, z która rozmawiałem. Wszystko sie okaże. Będę znał cała prawdę. Wtedy zadecyduje, co dalej.
To był ostatni SMS do niej. Pieprze. Odpuszczam. Tak będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
Ja też mam dobry kontakt z byłym. Czasem się spotykamy, zaliczyliśmy wspólny wyjazd do Choewacji. I nie rozumiem czemu by się miała niezręcznie czuć. Też bym mogła tak powiedzieć, bo w końcu to eks.. No jak myślisz, lalado?
Odtworzylam na laptopie sounda. Ta melodia- wzruszająca. Ale szczególnie podobało się "walking with dauther".

To z jesieni. Tez zrobiłem, jak siedziałem tydzień w pracy. Było wiecej nadziei.

Odnośnik do komentarza

jeśli faktycznie ma szczere intencje to ok :) a co na imieniny wymyśliłeś? :D

ja czekam właśnie ma mojego, wraca z pracy po 3 tygodniach nieobecności, ma być w nocy, powiem, boję się, trochę pogadaliśmy w tym tygodniu, ale wiem, że będzie dziwnie...
nie wiem czy faktycznie do niego dotarło czy tylko chce mieć na chwilę mniej zrzędzenia z mojej strony i mniam mniam ;)

nie wiem też kiedy pogadamy tak face to face bo ja pracuje jutro i w poniedziałek po 12 godzin, a on z kolei na majówkę też chyba będzie nieobecny, nic tylko praca i praca

Odnośnik do komentarza

przyjechał, chyba do tej męskiej makówki zaczyna coś docierać ;)

dziś po 21:00 poważna rozmowa przy herbatce, mamy takie specjalne porcelanowe filiżanki na trudne rozmowy, kupione dawno temu za namową franciszkanina, równie dawno nie były wyciągane i to chyba był błąd,
zawsze jak przy nich pogadamy to atmosfera się oczyszcza i jest lepiej, oby dziś również, ale muszę chyba cały dzbanek naparzyć tej herbatki bo filiżanki za duże nie są ;)

długo czekałam i miałam jakiś tam obraz tej rozmowy, ale teraz siedzę w pracy i próbuję się przygotować i mam chaos w głowie....
może ty będąc po drugiej stronie coś mi podpowiesz, jak mu uzmysłowić, że nas zaniedbuje?

Odnośnik do komentarza

Powiedz to, co czujesz.

Idealny pomysł z tą zastawą. Nawet nie wyobrażacie sobie jak ja tęsknię.

Wstawiłem zdjęcie z Jasnej góry na fb. Teraz wstawiłem to:

Czy to nie za dużo sygnałów? Nie wiem, co robić.
Siedzę cały dzień od rana sam. Nawet brat mój nie odbiera. Dostaję obłędu. Miała zadzwonić. Nawet w sprawie córki. Widzę, że jest.

Odnośnik do komentarza

Chętnie przyłączę się do Twojej samotności. Ja też dostaję obłędu, masz rację "lalado" samotność to taka starszna chwila.
Nie nawidzę być sama, nie wyobrażam sobie długiewgo weekendu, moze nawet lepeij że na 2 maja nie dostałąm urlopu, bo nie wiem jeszcze co ze sobą i z małą zrobić.
Ja ostatecznie mogłabym przesać cały dzień, ale mała musi wyjść, rozerwać się wiadoma rzecz.
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę sukcesów w dążeniu do celu. Szkoda że mój facet nie dostał takiego kopa, obrałam chyba złą taktykę i to mój błąd. Ale jak się kogoś kocha to popełnia się wiele błędów nawet nieświadomie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...