Skocz do zawartości
Forum

Stosunek przerywany w dni płodne a możliwość ciąży


Gość ka...as

Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje ryzyko, że doszło do zapłodnienia, ponieważ stosunek przerywany nie jest żadną metodą antykoncepcji, ponieważ nawet przy braku wytrysku wewnątrz pochwy, wydziela się płyn preejakulacyjny, w którym mogą występować plemniki. Ryzyko jest o tyle większe, że współżyliście w dni płodne. Najlepiej skonsultuj się z ginekologiem, który potwierdzi bądź wykluczy ciążę za pomocą badań.

Odnośnik do komentarza

1 lutego dostałam okres mialam go do 6-7 luty w srodku owulacji uprawiałam sex przerywany pozniej 25 lutego tak ze sex przerywany okazało sie zę jestem w ciazy i zastanawiam się podczas ktorego stosunku doszło do zapłodnienia !

Odnośnik do komentarza

yyyyyyya czy to ważne? Nikt ci nie powie dokładnie podczas któego stosunku mogło dojść do zapłodnienia szczególnie że oba nie były zabezpieczone. bo stosunek przerywany przynajmniej dla mnie nie jest metodą antykoncepcji. moim zdaniem najbardziej prawdopodobne jest to, że zaszłaś w ciążę podczas stosunku w połowie owulacji, ale to jest tylko moje szcowania

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie miedzy mną a chłopakiem doszło do stosunku nie zabezpieczaliśmy się, był on przerywany trwał około 30 sekund ale był przerywany wiec jak to zliczyć to trochę dłużej. Było to przed miesiączką która mi się spóźnia, dotykaliśmy rękoma miejsca intymne wiec czy jest to bardzo prawdopodobne abym zaszła w ciąże ?:(

bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

to że nie dochodziłeś nic nie oznacza, przed wytryskiem bowiem dochodzie do wydzielania preejakulatu w którym mogą być żywe plemniki zdolne do zapłodnienia komórki jajowej. Więc obiektywnie rzecz biorąc to jest szansa na to, że Twoja partnerka może być w ciąży

Odnośnik do komentarza
Gość ka...as

Witam
Miesiączke dostałam 10 czerwca. 16 oraz 17 czerwca kochałam się z chłopakiem, kończył poza mną. Cały cykl miesiączkowy trwa u mnie 25 lub 26 dni. 27 czerwca byłam u ginekologa. Pani doktor podczas usg na prawym jajniku zauważyła ciałko żółte oraz resztki płynu poowulacyjnego. Czy mogłam zajść w ciąże kochając się w tych dniach z chłopakiem?

Odnośnik do komentarza

no jeśli się nie zabezpieczaliście to szansa jest .... i nie ważne ile trwał stosunek. Mógł trwać i 3 sek i jeśli plemnik został wprowadzony do pochwy i następnie dotarł do komórki jajowej to doszło do zapłodnienia. Zrób test w dniu spodziewanej miesiączki

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

ja uprawiając stosunek przerywany zaszłam w ciąże strasznie się zdziwiłam mąż zawsze przed wytryskiem wyskakiwał i dokańczał ręcznie.Będąc u ginekologa pytałam jak to możliwe że nie było możliwości nawet spóźnionego wyskoku męża dopiero dowiedziałam się że mężczyzna w trakcje stosunku oddaje dwa orgazmy pierwszy jest na samym początku w małej ilości ale wystarczającej żeby zapłodnić a drugi to wytrysk

Odnośnik do komentarza

Witam.
Od niedawna zaczęłam współżyć z moim partnerem. Ja póki co nie stosuję żadnej metody antykoncepcji (od następnego miesiąca zacznę brać tabletki antykoncepcyjne), natomiast partner przy każdym zbliżeniu ma prezerwatywę. Ponadto, nigdy nie dochodzi do wytrysku. Czy możliwe jest w moim przypadku zajście w ciążę, w dni prawdopodobnie płodne? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem tego typu iż wspołżylam ze swoim chlopakiem przez caly cykl. Był to stosunek przerywany, gdzie nie dochodziło do skonczenia we mnie. Wiem ze w płynie ejakulacyjnym znajduja sie plemniki, czy mozliwe jest to ze jestem w ciazy? dodam iż zawsze mialam regularne miesiaczki trwajace 7 dni, przez 2-3 dni bardzo obfite, a teraz dostalam krwawienia 29 lipca 3 dni po terminie i trwala ona dwa dni, bylo to bardzo skape krwawienie, nazawalabym to nawet brudzeniem. bo wystarczylaby mi na te 2 dni jedna wkladka. co zrobic? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej. Mam pytanie odnośnie możliwości zajścia w ciąże. Pierwszy dzień miesiączki mialam 16 sierpnia skończyła sie 21.08. A 27 kochałam się z chłopakiem i zapóźno wyszedł. Okres dostaje mniej wiecej po 26-29 dniach wiec był to 12 dzień cyklu.. Czy jest możliwe , że moge zajść w ciąze?

Odnośnik do komentarza

Od początku października sypiam z moim chłopakiem. Nie zabezpieczamy się a przerywamy. Ostatnio jednak 14.10.2012 gdy się kochaliśmy skończył we mnie. Jaka jest możliwość, że zaszłam w ciążę? Ostatni okres miałam 20.09.2012, mój okres nie jest regularny, czytałam też gdzieś na internecie, że nawet bez wytrysku można zajść w ciąże? Czy to prawda? Błagam o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...