Skocz do zawartości
Forum

Stosunek przerywany w dni płodne a możliwość ciąży


Gość ka...as

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdź sobie w google kalkulator dni płodnych i oblicz kiedy miałaś dni płodne, bo nawet nie podałaś jak mniej więcej długie masz cykle. To czy jesteś w ciąży to nikt nie jest w stanie Ci powiedzieć po 2 dniach od współżycia. Znając jednak życie nie jesteś w ciąży. Na drugi raz zacznij się zabezpieczać stosując prezerwatywy albo idź do ginekologa po tabelki, bo stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie:)

Stosunek przerywany nie należy do najskuteczniejszych form antykoncepcji od 4 do nawet 20 kobiet na 100...zajdzie w ciąże przez rok stosowania tej metody.
Zawsze gdy masz wątpliwości czy jesteś w ciąży, zrób test ciążowy.
Pamiętaj, że choroba tarczycy może wpływać na zaburzenia cyklu menstruacyjnego.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam. 30 lipca wspolzylam pierwszy raz z chlopakiem ( niestety stosunek przerywany). Od tamtej pory pierwszy okres byl normalny i w terminie, 2 okres wczesniej o tydzien, 3 okres znow wczesniej i 4 teraz znow wczesniej(tak jakby okres lacznie przesunal mi sie o miesiac), moze jest to spowodowane rozpoczeciem wspolzycia? Terazniejszy okres byl wczesniej, poniewaz spozylam dosyc duza ilosc alkoholu, dzisiaj jest 4 dzien i powoli zanika. Zrobilam tez 7 testow, 2 po 9 dniach od stosunku(negatywne), kolejny miesiac pozniej,kolejne 3 w odstepach okolo 2 tygodniowych, ostatni tydzien temu, oczywiscie wszystkie negatywne. Jednak duzo czytalam o krwawieniu w czasie ciazy i do tej pory bardzo sie boje. Czy mimo wszystkie mam martwic sie, ze jestem w ciazy? Bardzo prosze o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

robiłaś milion testów, wszystkie negatywne i boisz się, że jesteś w ciąży? No proszę cię... dlatego właśnie tak młode osoby nie powinny współżyć, bo nie mają zielonego pojęcia o takich rzeczach. Skoro już miałas kilka miesiączek od czasu współżycia, to teraz testy by były już na 100% wiarygodne. A stosunek przerywany to jest metoda planowania rodziny, a nie antykoncepcji. Jak można być tak nieodpowiedzialnym?

Odnośnik do komentarza
Gość ciekawska 26

Stosujemy z chłopakiem stosunek przerywany, chcialam się dowiedzieć tak mniej wiecej jak czesto jest mozliowosc zaplodnienie przy takim stosunku, jak duzo jest plemników w prejakulacie ? Tylko proszę bez komentarzy idz po tabletki kup gumki itp, nie powiedzialam ze nie chce zajsc w ciaze ale interesuje mnie poprostu jakie sa procentowania?

Odnośnik do komentarza
Gość mała 2803

witam. mam mega problem i nie daję już dłużej rady. mój mąż mnie zdradził z inną a ona teraz pisze że jest z nim w ciąży chociaż ich sex nie skończył się wytryskiem do środka.ona ma okres regularny 26 każdego miesiąca tylko w październiku dostała go wcześniej jakoś na początku miesiąca. w każdym bądź razie po seksie 27 października dostała w listopadzie miesiączkę 2 razy, na początku miesiąca i 26.po tym stosunku z 27.11 wkładała sobie spermę palcami do środka z prześcieradła.czy to możliwe że jest w ciąży? nie chce iść na badania i pokazała jakiś test. powiedziała że za wszelką cenę zdobędzie mojego męża. proszę o pomoc. wiem, że inna na moim miejscu by odeszła od niego no ale cóż takie życie.

Odnośnik do komentarza

biore tabletki antykoncepcyjne, 3 miesiace temu uprawialam seks w 7 dniowej przerwie i mialam normalne krwawienie z odstawienia od tego czasu tych krwawien mialam juz 4 z tym ze ostatnie skape a przedostatnie bardzo obfite robilam 7 testow i wszystkie wyszly negatywnie czy jest mozliwe zebym byla w ciazy? ostatnio pobolewa mnie brzuch i czuje jakies ciagniecie od pepka w dół ale nie non stop tylko czasami niemam apetytu mdlosci tez nie mialam ani nie mam tylko tak zwana kluche w gardle piersi mi nie urosly tylko bolaly mnie tak jak zawsze w polowie opakowania tabletek martwie sie przez ten dziwny brzuch nie przytylam ale jak tak patrze to wydaje mi sie ze jakis inny w wygladzie jest

Odnośnik do komentarza

siema .
W nowy rok kochałam sie z chłopakiem byłam dziewica . ale nasz stosunek trwał może po minucie i cały czas przez przypadek wychodził ze mnie ... nie doszedł nawet nie skończyliśmy .. ale boje sie że moge byc w ciaży.

Odnośnik do komentarza

W sylwestra uprawiałam seks oralny z chłopakiem, następnie on wszedł we mnie kawałek, lecz dalej nie chciałam. Skończył dopiero po godzinie, bo zrobiliśmy przerwę. Czy mogę być w ciązy? Byłam dzień po okresie, on wkładał mi jeszcze palce, ale mówił, że mial je suche. Jestem w trakcie brania leku Izoteku, który jest teratogeny. Bardzo się martwię

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, piszę do pani, ponieważ zaczęłam się zastanawiać nad jedną sprawą. Otóż moje cykle wynoszą od 30-33 dni. W poprzednim roku jeden cykl zdarzył się 27-dniowy. Współżyłam z moim chłopakiem w 4 dniu cyklu.Stosunek był przerywany, ale wiadomo zawsze nie daje to 100% pewności. Jaka jest możliwość, że były to dni płodne i będę w ciąży? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, prosze o pomoc...
1 stycznia uprawiałam po raz peirwszy seks z chłopakiem. Nie mieliśmy prezerwatywy, był to stosunek przerywany. Do wytrysku w ogóle nie doszło. Cykle mam czasem regularnie, czasem okres spóźnia mi się kilka dni.. Według kalendarza tamtego dnia powinnam mieć już dni niepłodne, z resztą od 2 dni przed tamtym dniem nie miałam już w ogóle śluzu w pochwie lub był biały i gęsty więc byłam pewna, że są to już dni niepłodne. Jednak czytałam że istnieje ryzyko zajścia w ciążę przez preejakulat wydzielany podczas stosunku. Dziś powinnam dostać okres kalendarzowo (zazwyczaj nie mam go dokładnie co do dnia, jednak jeśli będę się stresować to wiem, że może mi się dodatkowo spóźniać)... czy mam powody do zmartwień? Dodam, że od kilku dni mam typowe dla mnie objawy PMS...

Odnośnik do komentarza

hej. z mezem również kochalismy się przerywanie. po stosunku zapewnial mnie ze nie popuscił. oczywiście mu wierze. a teraz mam 5 letniego synka :) tak wiec przed wytryskiem również pojawia sie płyn w którym znajduja sie plemniki... my tak własnie wpadlismy. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

kochałam się z partnerem wcześnie rano ale mieliśmy prezerwatywę. wytrysk nastąpił w niej, a po nim partner ją zdjął i poszliśmy spać. następnie kilka godzin później ok. 10 h doszło między nami do stosunku przerywanego, nie było wytrysku nawet poza pochwą. martwię się bowiem nie umył członka po porannym stosunku a kilka godzin później min. 10 kochaliśmy się bez zabezpieczenia - czy mogło dojść do zapłodnienia? mam teraz od kilku dni zgagę ale muszę nadmienić że mam refluks od kilku lat

Odnośnik do komentarza

Nurtuje mnie pewna sprawa...
Przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne przez 3 miesiące, niestety zostały one niewłaściwie dobrane dla mnie i przerwałam ich stosowanie. Zrobiłam to w połowie opakowania, było to 2 stycznia, 5 stycznia dostałam okres, był normalny trwał do środy czyli do 9 stycznia. W nocy z 10 stycznia na 11 (8 dzień cyklu) współżyłam z chłopakiem, był to stosunek przerywany. Wiem, że nie jest to metoda antykoncepcyjna ale niestety alkohol robi swoje. W każdym razie cykle mam raczej nieregularne, aczkolwiek jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby mój cykl trwał mniej niż 28 dni, przeważnie jest to ok 30-32 dni, zdarza się oczywiście więcej. Przechodzę ostatnio przez ogromny stres, to tego z doświadczenia wiem, że moja psychika lubi płatać mi figle, prawdopodobnie tym razem także tak jest.
Od stosunku minęło 9 dni, dzisiaj jest mój 15 dzień cyklu, zrobiłam już 4 testy ciążowe- każdy rano, każdy negatywny, od 2 dni boli mnie podbrzusze, śluzu jest więcej i dzisiaj zauważyłam, że jest leciutko zabarwiony krwią. Z tego co wiem może być to objaw owulacji, choć nigdy takich objawów nie miałam, co prawda nie obserwowałam za bardzo swojego ciała, a i po braniu tabletek mogło się to zmienić, ponieważ przyjmowałam je także by "wyregulować okres". Bardzo obawiam się ciąży ...

Odnośnik do komentarza
Gość czekolada11

Witam, mam pewien problem. Kochałam się z moim chłopakiem w 27 dniu po okresie (mam nieregularne cykle, ostatni miał 35 dni).

Od 11 do 13 dnia po okresie miałam płodny śluz, aczkolwiek byłam wtedy chora i przyjmowałam antybiotyk i nie wiem czy wtedy wystąpiła owulacja. Kochając się z moim chłopakiem, po stosunku sprawdziliśy prezerwatywe i okazało się że ma małą dziurkę przez, którą uchodziło powietrze. Mój chłopak nie doszedł we mnie, jednak podczas stosunku w prezerwatywie zbierał się preejekulat, który prawdopodobnie mógł wyciec przez tę dziurkę do wnętrza pochwy.

Nie pokoi mnie jednak fakt, że nie wiem jakie miałam wtedy dni, ponieważ w ostatnich dniach wyciekał mi z pochwy przezroczysty, wodnisty, nieklejący śluz w różnych porach dnia po czym znowu miałam "sucho". Rano po stosunku, gdy się przytulaliśmy i zbadaliśmy śluz był on biały, kleisty i gęsty, później już ponownie miałam "sucho".

Czy 27 dni po okresie mogłam mieć dni płodne?
Czy owulacja mogła się, aż tak przesunąć?
Jakie jest ryzyko ciąży w opisanej sytuacji?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie, aczkolwiek jak najbardziej istnieje. Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by określić je w wartościach liczbowych. Proszę jednak pamiętać, że ponieważ ma Pani nieregularne cykle trudno określić, kiedy ma miejsce owulacja. Ponadto z różnych przyczyn owulacja może się przesunąć i wystąpić nawet kilka dni przed miesiączką. Istnieje zatem prawdopodobieństwo, że miała Pani wtedy dni płodne.

Odnośnik do komentarza
Gość czekolada11

dziękuje bardzo za odpowiedź. Chciałam jednak podkreślić to, że dzień przed stosunkiem nie miałam ochoty na seks (nabrałam nagłej ochoty dopiero w wieczorem prze stosunkiem), przez większość dnia miałam "sucho"(z wyjątkiem tych kilku nagłych wypływów), dzień po stosunku również miałam "sucho". Jest wiec możliwa taka owulacja bez ostrzeżenia? Zazwyczaj w owulacje bolą mnie piersi, tym razem jednak nic takiego nie miało miejsca.

Jeżeli nawet owulacja może nadchodzić czy w tak "suchych" warunkach w pochwie plemniki mogą przetrwać do momentu jajeczkowania?

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj współżyłam z
chłopakiem. Nie stosujemy żadnej antykoncepcji, jedyne co robimy, żebym nie była w ciąży to stosunek przerwany. Lecz wczoraj trochę nas poniosło i zapomnieliśmy się. Chłopak doszedł we mnie z tym, że nie było tego dużo ponieważ wyjął penisa i później skończył po za mną. Chciałabym zapytać jaka jest szansa na to, że jestem w ciąży oraz kiedy dla pewności powinnam zrobić test ciążowy oraz jakiej firmy i jaki rodzaj testu wybrać ? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...