Skocz do zawartości
Forum

Stosunek przerywany w dni płodne a możliwość ciąży


Gość ka...as

Rekomendowane odpowiedzi

kochałam sie z partnerem z zabezpieczniem, po stosunku zdjął prezerwatywę i poszliśmy spać. po ok.10 godzinach doszło do stosunku przerywanego - on nie umył penisa po poprzednim razie a ja miałam dni płodne. nie doszło do wytrysku ani w pochwie ani na zewnątrz. jednak od kilku dni mam zgagę i brak śluzu mimo dni płodnych- czy mogło dojść do zapłodnienia czy to tylko stres a nadmienię że mam refluks (leczony). mam regularne cykle 34 dniowe

Odnośnik do komentarza

Witam !
11 lutego doszło pomiędzy mną a moim chłopakiem do stosunku bez zabezpieczeń. Były to dwa/ trzy dni przed okresem płodnym, jednak nie wiem dokładnie kiedy doszło do owulacji.
mam 100 % pewność, że chłopak nie miał we mnie wytrysku bo przerwałam dosyć dłuższą chwilę przed. Jednak po ok. 30 min doszło po raz kolejny pomiędzy nami do stosunku (chłopak jedynie po wytrysku wytarł penisa chusteczkami), j było tylko 3 wyjścia bo dostałam mocnych skurczy i znów przerwałam.
Cykle mam mniej więcej 31 dniowe. Ostatnią miesiączkę miałam 2 lutego. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Proszę o w miarę prawdziwe i potwierdzone odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Witam! mam 19 lat i od roku regularnie współżyje z moim chłopakiem oczywiście się zabezpieczamy mechanicznie ale także czasem uprawiamy seks przerywany. Ostatnio zaniepokoiła mnie jedna rzecz, tzn w dzień w którym miałam dostać miesiączkę i wszystkie objawy na to wskazywały akurat z chłopakiem uprawiałam seks przerywany. w tym dniu już miesiaczki nie dostałąm a także wszystkie objawy mineły . chłopak jakis czas przed wytryskiem wyszedł ze mnie ale zastanawiam się czy może jednak mogłam zajśc w ciaze? dzien po tym jak wspolzylismy tylko plamilam a kolejnegoi dnia mialam tylko jeden dzien krwawienia do dzis mam lekkie bole podbrzusza a takze wrazenie nudnosci. prosze o powazne odp.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 16 lat. Ostatni okres miałam 8 marca, z chłopakiem pierwszy raz postanowiliśmy spróbować z prezerwatywą 18 marca, następnie 21 marca doszło do zbliżenia, chłopak powiedział, że chce mnie poczuć, włożył mi góra 5 razy- stosunek przerywany, wiem że to żadne zabezpieczenie. Następnie 28 marca doszło do stosunku z prezerwatywą. Żadna z prezerwatyw raczej nie pękła. Od paru dni boli mnie kość ogonowa, zaczęłam zażywać sirdalud, mam nudności i boli mnie głowa. Wczoraj 10 kwietnia dostałam taki wodnisty jakby okres koloru brązowego, lecz dzisiaj jest czerwonawo-brązowy i dalej mało co sie leje. Już wiele czytałam na temat objawów ciąży i boję się cały czas, że jestem. Czy jest duża szansa na to, że jestem w ciąży czy to już jest moja mania psychiczna?

Odnośnik do komentarza

W dniui 13 maja miałam pierwszydzień okresu, w dniu 1 czerca uprawiałem sex z dziewczyną, i był stosunek przerywany, ale nie wiem czy w porę wyciągnąłem. Moja dziewczyna ma zazwyczaj cykle 28 dniowe, czasem 27, czasem 31, ale ostatnio 28 dniowe. Wdniu 6 czerwca dostała okres, czyli szybciej niz zawsze, bo w 24 dniu. Nie wiem czy to okres, czy plamienie takie jak moze sie zdarzyc w ciąży. Czy ona moze byc w ciazy, mimo tego, że wg obliczeń miała dni niepłodne???

Odnośnik do komentarza

Witam, odbyłam ze swoim chłopakiem 2 stosunki przerywane w ostatnim miesiącu. 2 tygodnie przed spodziewaną miesiączką (tj. 13.06) miałam wypadek na rowerze i bardzo się obiłam w tych miejscach. Do dziś nie mam okresu, czy to może być spowodowane tym wypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Gość Nie bo nie

~pppppp1
Witam, odbyłam ze swoim chłopakiem 2 stosunki przerywane w ostatnim miesiącu. 2 tygodnie przed spodziewaną miesiączką (tj. 13.06) miałam wypadek na rowerze i bardzo się obiłam w tych miejscach. Do dziś nie mam okresu, czy to może być spowodowane tym wypadkiem?

Stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcyjna.... lepiej zrób test

Odnośnik do komentarza

Witam.
3 dni temu kochalam sie z moim chlopakiem. Dodam, ze bylo to do 5 dni po zakonczeniu miesiaczki. Stosowalismy stosunek "przerywany". Oczywiscie nie skonczyl we mnie, ale slyszalam I czytalam o tym preejakulacie. Bardzo sie wystraszylam, gdyz na nastepny dzien po stosunku bardzo bolalo mnie podbrzusze I do do tego momentu. Dodam, ze byl to moj pierwszy raz. Raczej nie stalo to sie w dni plodne, bo stlo sie to tak jak mowilam do 5 dni po miesiaczce. BARDZO SIE BOJE, ZE MOGE ZAJSC W CIAZE. :( Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

aniapoku
W dniui 13 maja miałam pierwszydzień okresu, w dniu 1 czerca uprawiałem sex z dziewczyną, i był stosunek przerywany, ale nie wiem czy w porę wyciągnąłem. Moja dziewczyna ma zazwyczaj cykle 28 dniowe, czasem 27, czasem 31, ale ostatnio 28 dniowe. Wdniu 6 czerwca dostała okres, czyli szybciej niz zawsze, bo w 24 dniu. Nie wiem czy to okres, czy plamienie takie jak moze sie zdarzyc w ciąży. Czy ona moze byc w ciazy, mimo tego, że wg obliczeń miała dni niepłodne???

Czyli wynika, że stosunek przerywany był jedyną metodą antykoncepcji w tym wypadku. W takim razie to marne zabezpieczenie,niestety. Owszem istnieje możliwość, że dziewczyna jest w ciązy. Szkoda, ze nie pomyśleliście o pojsciu do gine po tabletkę. Teraz to warto byłoby wykonać test.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie odnośnie stosunku przerywanego
uprawiałem wczoraj z koleżanką ( po większych ilościach alkocholu ) Stosunek przerywany wyjmowałem i wkładałem do pochwy członka 5 razy ale za żadnym z nich nie doszło do wytrysku wyciągałem członka sporo wcześniej czekałem aż znów będę mógł tzn jakieś 5 min i znowu i tak 5 razy Dziewczyna powinna mieć miesiączkę za Tydzień i teraz moje pytanie wiem że Stosunek przerywany to żadne zabezpieczenie ale czy w takiej sytuacji ryzyko jest bardzo duże ? mówiła że zawsze robi to w ten sposób i o ile nie dojdzie do wytrysku to jest wszystko w porządku kochaliśmy się tydzień przed okresem czy to są dni nie płodne ??

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
SeBB

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze ze śluz nie byl lepki nie ciągnął sie i bylo go stosunkowo malo 'nie lało sie ' tez do wytrysku nie doszło bo na majtkach tez nie ma żadnych śladów nasienia tak by byly resztki. Mam tylko troche krwi na majtkach ale to chyba jak partnerką ocierala sie jak bylem w jeansach
Pisane z telefonu moze brakować polskich znaków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...