Skocz do zawartości
Forum

W jakim wieku odbył się Wasz pierwszy raz?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Eddie_20

Ja mam 20 lat, i niestety dalej nic. (Mój genialny plan z młodości, żeby zrobić to jeszcze jako nastolatek się nie udał :P ) Powiedzcie (pytanie raczej do Panów, bo jednak niestety Panie, postrzegacie świat nieco inaczej niż my :D ), czy warto jest czekać na pierwszy raz na kobietę/dziewczynę z jaką łączy coś więcej niż wzajemne zauroczenie, czy nie ma co się męczyć, i złapać pierwszą lepszą okazję?

Odnośnik do komentarza

franca
Ojej...Ale skrzywdził ja jakos, molestował, czy coś? Jesli tak, to bardzo mogło jej to namieszać w życiu, pewnie na różne sposoby... Dlatego powinna być pod opieką specjalisty. Chodziła do psychologa, na terapię, czy cos takiego?

ja uslyszalem, ze uciekla i do niczego nie doszlo.. od jednej i o jednej tej samej kobiecie, o ktorej tu ciagle pisze..

ale prawda jest chyba zupelnie inna niestety :(

Odnośnik do komentarza

Adi30
30 lat i ciągle nic i raczej nic nie będzie. Wstyd się przyznać, w dzisiejszych czasach decyduje wygląd i tyle.

Jeśli ktoś Ci się nie podoba to co najwyżej możecie zostać przyjaciółmi, prawda?
Skoro tak napisałeś to problemem jest raczej to, że nie akceptujesz samego siebie. Każda potwora znajdzie swego amatora i działa to też w drugą stronę. Może zacznij uprawiać jakiś sport, ubieraj się elegancko, gdy gdzieś wychodzisz i wychodź często. Perfumy bardzo działają na kobiety, gdy facet ładnie pachnie nastawienie do niego zawsze jest łagodniejsze. W końcu znajdziesz miłość Twojego życia. Jest wiele kobiet, które doceni to, że jeszcze tego nie robiłeś, chociaż niekoniecznie się tym chwal jeśli zależy Ci tylko na tym, żeby kogoś "zaliczyć"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...