Skocz do zawartości
Forum

W jakim wieku odbył się Wasz pierwszy raz?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem 26 lat a moja partnerka 22 lata. Jest jedyną partnerką z jaką uprawiałem seks. Takie dałem sobie postanowienie za młodu. Miał na to wpływ syf jaki złapał starszy kolega, później bałem się przesadnie wszelkich niedomytych
dziewczyn.

Odnośnik do komentarza

Tiara dziwne masz podejście. kobieta powiedziała niestety to niestety, są małżeństwem więc chcieliby oboje na pewno być dla siebei pierwszymi, bo jak się spotyka prawdziwą miłość to się zmienia patrzenie na seks. a nie, że "ktoś musi być pierwszy". pierwsza powinna być osoba na całe życie, często tak nie jest bo ludzie się spieszą po prostu.

Odnośnik do komentarza

austeria - Ty mnie chyba źle zrozumiałaś. Miałaś swojego pierwszego chłopaka ? Czy od razu drugiego ? A da się mieć drugiego nie mając pierwszego ? No właśnie. Bo byłby wtedy pierwszy. Rozumiesz o co mi chodzi ?
Jak powiedziałam '' ktoś musi być pierwszy'' to na pewno KTOŚ będzie. Nie ważne czy zaczeniesz na pierwszym, to skończysz na dziesiątym, czy jak będziesz miała jednego, jedynego aż do śmierci. Fajnieby tak było, ale niestety jest to rzadko spotykane, w dodatku w dzisiejszym świecie.

Odnośnik do komentarza

no bo Tiara mi mówi, że trzeba się pytać, jeśli się czegoś nie rozumie. Tylko że ja zrozumiałam, ale okazało się że nie w ten sposób jak ona chciała przedstawić, więc skąd mogłam wiedzieć że źle rozumiem? ;) przecież nie będziemy się zawsze pytać "czy ja dobrze zrozumiałam/zrozumiałem?? czy o to Ci chodziło??" przy każdym kolejnym poście jeśli myślimy że wiemy o co chodzi:) co innego jakby przeczytać post i mieć kompletną pustkę w glowie to wtedy wiadomo że człowiek się pyta o co chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Gość Ninnanina

Zastanawia mnie jak taka wczesna inicjacja wpływa na facetów. Dziewczyny rzeczywiście przechodzą to dosyć specyficznie, te które znam nizbyt ciekawie skończyły... ale co z facetami? jakiś pan się wypowie co na ten temat sądzi?

z mojej strony - 18

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...