Skocz do zawartości
Forum

W jakim wieku odbył się Wasz pierwszy raz?


Rekomendowane odpowiedzi

"Przechodzą to dość specyficznie"? Po co tak dziwnie owijać w bawełnę. Lepiej nazywać rzeczy po imieniu, a więc raczej: "źle to przechodzą", "jeśli coś czują, to raczej ból, niż przyjemność, nie wspominając już o orgaźmie", albo "czują się potraktowane jak wibrator". Może nie brzmi to zbyt miło i dyplomatycznie, ale lepsza taka prawda niż uprzejme przymykanie oczów na prawdziwy problem.

Odnośnik do komentarza

Co ty opowiadasz???? Skoro coś jest złe(np. prostytucja, ale też to, o czym pisałam), to jak określenie " źle przez to przechodzi" może być nieodpowiednie? Przecież bardzo dobrze pasuje do tego, co jest złe, pomyśl logicznie. A określenie "specyficznie" zupełnie tu nie pasuje, kompletnie nie oddaje wagi problemu tych dziewczyn. Właściwie w tym kontekście nic nie znaczy, jest zwykłym chowaniem głowy w piasek.

Odnośnik do komentarza
Gość Ninnanina

no niekoniecznie... qg "źle coś przechodzić" to jak "źle coś znosić". te dziewczyny są zachwycone swoim sposobem na życie. dla nich to jest dobre. dlatego napisalam "specyficznie". to co my uważamy za zle dla nich jest nazupełniej normalne. ns tym polega specyfika sytuacji. nie zoruzmiałaś tego co chciałam przekazać...

Odnośnik do komentarza

Potworne, nie dość, że chuj popełnił zbrodnię, to jeszcze dobrze mu się wiedzie i twoja siostra nadal z nim jest, chore i obrzydliwe po prostu. Normalnie rzygać się chce jak się o czymś takim słyszy. Wniosek też z tego, że Twoja siostra to kompletna szmata pozbawiona sumienia. W takim razie bardzo dobrze, że nie masz z nimi kontaktu. Takie dwie kupy gnoju jak oni nie zasługują na to, żeby Cię kiedykolwiek jeszcze zobaczyć. Może i to dość mocne słowa, ale na taką sytuację odpowiednie, a może nie dość dosadne. A ten k**** w ogóle za to nie siedział?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jak było z tą dziewczyną z dzieckiem. Natomiast nie rozumiem, jak możesz zakładać, że ktoś, kto daje się wykorzystywać seksualnie za pieniądze, czerpie z tego przyjemność. Przecież to oczywiste, że ktoś, kto szkodzi sobie tak bardzo, ma ogromny problem, choć wiadomo też, że nie będzie opowiadać o czymś tak osobistym i smutnym na prawo i lewo.

Odnośnik do komentarza

Tym smutniejsze jest, gdy na prostytucję decyduje się niepełnoletnia osoba, bo jeśli ma rodziców, to oznacza, że tak naprawdę mieli ją w dupie przez te wszystkie lata jej dzieciństwa. Nie wyobrażam sobie, żeby córka kochających, troskliwych rodziców, mających dobre relacje ze swoim dzieckiem zdecydowała się na coś takiego. Ale niestety, wielu rodziców traktuje wychowanie dziecka "na odwal się", a potem wielce zdziwieni różnymi dziwnymi rzeczami, które to dziecko robi.

Odnośnik do komentarza

ja miałam 13 i wcale nie zaluje...byłam jak na swój wiek bardzo dojrzała,mój chłopak miał wtedy 15 ,i po roku zapytał się mnie czy chce przezyc z nim pierwszy raz...aktualnie uwazam ze to był najlepszy stosunek w moim zyciu... :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To bardzo dobrze, że Ty, i te dwie inne kobiety, byłyście gotowe i przeżyłyście rozkosz:))))) W takim razie nie ważne, czy miałyście 13, 15, czy 17 lat(tu apel do złośliwej). Niestety obawiam się, że w większości przypadków nie odbywa to się tak jak u was:((((((Dlatego apeluję do rodziców-troszczcie się o swoje dzieci(zwłaszcza córki) dbajcie o dobre relacje z nimi, aby miały szansę wejsć szczęśliwie w dorosłe życie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...