Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

~Be...94
witam . Kochalam sie z chlopakiem, lecz to byl stosunek przerywany. Pierwszy dzien miesiaczki przypadl mi na 4.06 i trwala 6 dni, biorac pod uwage ze moj cykl trwa ponad 33 dni,a ostatni trwal az 40 . I wspozylam z chloapkiem 16 czerwca byl to stosunek przerywany i zastanawiam sie czy moglo dosjc do zaplodnienia poprzez plyn wydobywajacy sie z czlonka.

Tak,mogło. Dlaczego tak trudno dla swietego spokoju uzyc prezerwatywy?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam
22.06 miałam stosunek z chłopakiem. Doszedł poza mną ale pozostawił na okolicach. Tydzień później dostałam okres. (cykl 28 dni +/- 1) teraz czekam z niecierpliwością a okresu nie ma. Zaczynam panikować zrobiłam 2 testy wyszły negatywne. Dzisiaj czuje lekkie mdłości ale nie odrzuca mnie od jedzenia, picia i papierosów. Bolą mnie piersi jedna bardziej druga mniej, mam również lekkie bóle w podbrzuszu. Zaczynam powoli fiksować. Co mam robić??

Odnośnik do komentarza
Gość nikaaaaaaaaaaa

hej kochałam się 14 po miesiączce bez zabezpieczenia?,fakt że moje cykle są nie regularne,2 dni pózniej wystąpił ból sutków,i kłucie jajnika,które trwało 2 dni,sutki nadal przy dotyku mnie bolą,proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam. 31.07 Dostałam okres (spóżniony 34 dni - normalnie 27-28dni) w niedzielę 5dc ("teoretycznie dni niepłodne) odbyłam niezabezpieczony stosunek z partnerem. Wytrysk nastapił poza mną (mój partner jest pewny) Martwię się jednak pre-ejakulacją...
Od końca okresu dziwnie się czuję mam mdłości, boli mnie głowa, żołądek (wczoraj myślałam, że oszaleje), jajniki mnie kłują ale nie jakoś mocno raz jeden raz drugi takie lekkie ukłucia czuję, mam wzdęcia. Nie wiem co to jest... przyznam szczerze że ostatnio moja dieta ogranicza się do kliku kaw dziennie i pojedyncza bułka popołudniem, poza tym dojeżdzam do pracy rowerem. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, zaczynam świrowac i doszukiwać się objawów ciąży. Co o tym sądzicie...?

Odnośnik do komentarza

Mam 17 lat i jestem dziewicą (mogło dojść do przebicia błony palcem, lecz nigdy nie krwawiłam po czymś takim). Wczoraj mój chłopak włożył członka na dosłownie kilka centymetrów, może 5-6, bez zabezpieczenia, lecz nie doszło do wytrysku i mam dni niepłodne. Jednak obawiamy się, że mogło dojść do zapłodnienia , czy to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Gość panikrecik

Witajcie. Otóż w sobotę kochałam się z facetem bez zabezpieczenia około godziny 18- wytrysk nastąpił na zewnątrz jakieś 5 sek po wyjęciu z pochwy i na tym był koniec- chłopak wytarł się i potem około godziny 2 znowu kochalismy się bez zabezpieczenia- tym razem doszedł duużo później poprzez seks oralny. I stąd moje pytanie- teoretycznie mam dni płodne tzn. 27 lipca miałam okres- cykl trwa 32 dni średnio- Czy mogę być w ciąży Być może dla kogo ś to wyda się głupie pytanie- ale ja naprawdę całą noc nie spałam szukając odpowiedzi.
Bardzo proszę o odpowied

Odnośnik do komentarza

Tak jak w tytule zwracam sie do was z pytaniem o prawdopodobieństwo zajścia w ciążę kiedy doszło do wytrysku w pochwie dzien po okresie, a dwa dni po okresie uprawialismy seks przerywany. Moj cykl trwa około 22 dni. Było to bardzo spontaniczne, a mi jako osobie z hipohondria mam nadzieje juz wydaje mi sie ze jestem w ciąży bo cały czas śpię, raz jem mase jedzenia a raz nic, wieczorami doskwiera mi potliwosc i uczucie gorąca, a w okolicach macicy odczuwam ciśnienie i słyszę bombelkowanie wieczorami. Błagam was o szybka odpowiedz bo umrę ze stresu... ;/

Odnośnik do komentarza
Gość cisowianka

Witam, mam nadzieje ze jest tu pare osób które miały podobny problem i sie wypowiedzą na ten temat w jakikolwiek sposób..

otóż w dni płodne, próbowaliśmy sie kochać z chłopakiem, był to mój pierwszy raz, bez gumki, pozycja na jeźdzca(będąc pochyloną) na początku sprawiało to ból więc nie "pchał" sie dalej, sam koniuszek penisa praktycznie.. później było do połowy maxymalnie, ponieważ przy głębszym wejściu sprawiało to ból.. nie doszedł we mnie, "po sprawdzeniu" mnie uznał że dalej mam błone, dlatego nie dało sie wejść głębiej.

Pare dni później między dniem płodnym a nie płodnym, znów doszło do zbliżenia, bez gumki, na początku ból więc nie cały wszedł, pózniej w pozycji misjonarskiej, wszedł prawie cały, bez bólu, (po kilku wcześniejszych ruchach "rozepchania" mnie delikatnie pisząc.) chyba że przy szybkich i mocnych ruchach..przy pozycji na jeźdzca bedąc schyloną również wchodził cały, ku mojemu zdziwieniu, też przy dopchaniu do końca czułam ból więc nie wiem. Później próbowaliśmy jeszcze raz, ale nie dało rady bo na początku włożenia samego koniuszka czułam ból, jakże i potem do połowy więc kazałam mu wyjść, głębiej nie dał rady wejść bo im bardziej pchał tym bardziej mnie bolało i nici z tego, nie wiem czy to pochwa mi się zwęziła w ciągu 2/3h czy to ta błona.. możliwe żebym ją jeszcze miała?! i czy jest możliwość ciąży, skoro nie dochodził we mnie, bo kiedyś czytałam o jakichś płynach, których facet nie czuje kiedy się z niego"wylewają".

Mam nadzieje że ktoś dotrwa do końca czytania tego nudnego zapewne tekstu i coś się wypowie :D
Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

zgadzam się z przedmówczynią, że jak się za coś zabierasz to trzeba o tym trochę wiedzieć.
dostajesz wielkiego minusa za brak zabezpieczeń (gumki możesz dostać wszędzie za nie duże pieniądze w porównaniu do wychowania dziecka. pomijam kwestie wszechobecnych chorób). Wg mnie mimo że płyn preejakulacyjny zawiera plemniki i istnieje możliwość zajścia w ciąże, ale te szanse są bardzo nikłe (musiała byś mieć wielkiego pecha) jeżeli nie doszło do wytrysku w pochwie.

Odnośnik do komentarza

a metoda dni płodnych i niepłodnych nie jest metodą antykoncepcyjną tylko metodą planowania rodziny. u każdej osoby mogą występować wahania tych dni (spowodowane np zmianą klimatu czy katarem) i bez bardzo dokładnych obserwacji śluzu i nr temperatury nie możesz z 100% pewnością stwierdzić kiedy są dni płodne a kiedy niepłodne.

Odnośnik do komentarza

austeria
~cisowianka
wlasnie, myslalam ze nie dojdzie do tego bo stosunku sie ogolnie balam, bol, ciaza, ale rany w chwilach uniesienia zapomina sie o takich rzeczach..

Człowiek odpowiedzialny nie przedkłada chwil uniesień nad zdrowie i życie.

Naprawdę nigdy nie dałaś się ponieść emocjom i podnieceniu???? Tak spontanicznie?

Odnośnik do komentarza
Gość chcaca_dzidzie

mam pytanie spoznila mu sie @ teraz przez 4dni byla ale nie taka jak zawsze. Czy moze byc tak ze jestem w ciazy a to jest krwawienie przy zagniezdzeniu sie zarodka ? od stosunku bez zabezpieczenia mija dzisiaj 11 dzien nie bola mnie jajniki tak jak przy @ ale mam takie skurcze jednorazowe. czy ktos mi odpowie na to pytanie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...