Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agatta25

Witam serdecznie. Choć nie jest to łatwe to spróbuję pokrótce nakreślić wam swoją sytuację. Tak więc w moim przypadku okres w ostatnich miesiącach pojawiał się: 2.01, 27.01, 24.02, 21.03, 15.04 i 12.05. Zawsze trwa on 4 dni. 1.06 odbyłam pełny stosunek bez zabezpieczenia - czy jest choć cień nadziei na zajście w ciążę? Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam. Agata

Odnośnik do komentarza

am, mam na imię Daniel. Tydzień po skończeniu się mojej dziewczyny współżylismy. Używalismy prezerwatyw które opuźniają wytrysk. Po minucie, prezerwatywa została sciągnięta, ponieważ partnerka praktycznie wcale nie odczuwa z nią przyjemnosci, nie doszło do wytrysku, ani nic podobnego. Dwa tygodnie po tym,znowu to zrobilismy, bez prezerwatywy, stosunek trwał jakąs minutę. W obydwuch przypadkach partnerka myła swoje okolice intymne, jak i pochwę od srodka wodą z mydłem. W niedzielę tj 10.06. powinna dostac okres. Zawsze tydzień przed, bolą ją piersi, wczoraj tj 04.06 powiedziała mi że tak ma, wiec sie nie martwiłem. Dzisiaj, powiedziała mi że nie odczuwa tak tego bólu, niewiem dlaczego ;c Wg mnie jest to wina stresu, ponieważ jest bardzo zestresowana, czy mamy powody do zmartwień.? Proszę o dopowiedz ;C

Odnośnik do komentarza

Witam. Uprawiałam wczoraj bardzo krótkie współżycie z moim chłopakiem. Jednakże nie użyliśmy gumek, ponieważ nie mieliśmy a chcieliśmy spróbować tez czegoś nowego. Chłopak nie spuścił się we mnie, jednakże boje się, że mogło dojść do zapłodnienia przez jego soki (nie wiem jak to dokładnie nazwac). Co prawda mam już 18 lat ale i tak nie chcę zajść w ciąże dlatego proszę o szybką pomoc! Byłam dwa dni po okresie.

Odnośnik do komentarza

daniel_bedzin
am, mam na imię Daniel. Tydzień po skończeniu się mojej dziewczyny współżylismy. Używalismy prezerwatyw które opuźniają wytrysk. Po minucie, prezerwatywa została sciągnięta, ponieważ partnerka praktycznie wcale nie odczuwa z nią przyjemnosci, nie doszło do wytrysku, ani nic podobnego. Dwa tygodnie po tym,znowu to zrobilismy, bez prezerwatywy, stosunek trwał jakąs minutę. W obydwuch przypadkach partnerka myła swoje okolice intymne, jak i pochwę od srodka wodą z mydłem. W niedzielę tj 10.06. powinna dostac okres. Zawsze tydzień przed, bolą ją piersi, wczoraj tj 04.06 powiedziała mi że tak ma, wiec sie nie martwiłem. Dzisiaj, powiedziała mi że nie odczuwa tak tego bólu, niewiem dlaczego ;c Wg mnie jest to wina stresu, ponieważ jest bardzo zestresowana, czy mamy powody do zmartwień.? Proszę o dopowiedz ;C

Witam!
Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Proszę bowiem pamiętać, że ani stosunek przerywany ani umycie okolic intymnych wodą z mydłem nie ma działania antykoncepcyjnego. Pana partnerka powinna cierpliwie poczekać na miesiączkę. Jeśli krwawienie nie wystąpi, powinna wykonać test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Witam,
kochałam sie z chłopakiem w dni płodne i doszedl we mnie,od tamtej pory dostałam tak jak by okres ale byl spozniony o 5 dni i krotszy, pozniej tez mialam krwawienie ale wczesniej niz powinnam miec, czesto oddaje mocz od ostatniego krwawienia i jestem senna, czy jest mozliwosc ze mam w sobie malucha?

Odnośnik do komentarza

Witam, kochałam się z chłopakiem w ostatni dzień płodny bez zabezpieczenia(dwie godziny przed zakończeniem dnia płodnego tzn ok 22;00)tzn, włożył penisa na początku bez prezerwatywy na ok 3 min, po chwili powiedział że wyjmie bo już czuł że dojdzie do wytrysku, po wyjęciu nie było wytrysku i założył prezerwatywę i kochaliśmy się już z zabezpieczeniem. Proszę o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Ponawiam swoje pytanie i jednocześnie błagam o odpowiedź eksperta

~agatta25
Witam serdecznie. Choć nie jest to łatwe to spróbuję pokrótce nakreślić wam swoją sytuację. Tak więc w moim przypadku okres w ostatnich miesiącach pojawiał się: 2.01, 27.01, 24.02, 21.03, 15.04 i 12.05. Zawsze trwa on 4 dni. 1.06 odbyłam pełny stosunek bez zabezpieczenia - czy jest choć cień nadziei na zajście w ciążę? Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam. Agata

Odnośnik do komentarza
Gość Wioletta121

Witam mam pytanie która z tych dat jest bardziej prawdopodobną data zapłodnienia 14.12.2012 czy 1.01.2013 gdy data porodu wacha się między 01.09.2013 a 06.09.2013 dodam ze ostatnia miesiączka była 26,11.2012 r z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

witam . Kochalam sie z chlopakiem, lecz to byl stosunek przerywany. Pierwszy dzien miesiaczki przypadl mi na 4.06 i trwala 6 dni, biorac pod uwage ze moj cykl trwa ponad 33 dni,a ostatni trwal az 40 . I wspozylam z chloapkiem 16 czerwca byl to stosunek przerywany i zastanawiam sie czy moglo dosjc do zaplodnienia poprzez plyn wydobywajacy sie z czlonka.

Odnośnik do komentarza

Witajcie! Mam spory problem.. Nie wiem czy nie jestem w ciąży, uprawiałam seks z chłopakiem bez zapezpieczenia, wyjął w porę lecz ponownie zaczęliśmy po kilku sekundach. Jestem obolała, śpiąca, z pochwy leci mi dość galaretowaty śluz. Jest to kilka dni po stosunku, miewam również mdłości jak i podwyższoną temperaturę. Czy może to być ciąża? Martwię się też tym, być może za bardzo się martwię?

Odnośnik do komentarza

Witam.
Mam mały problem i dużo sie na tym zastanawiam..otóż 1.5 tyg temu kochałam sie z narzeconym najpierw raz nie doszedł we mnie a potem po kilku godz znowu sie kochaliśmy ale w tedy doszedł we mnie. okres miałam w maju 4 do 10 potem 31 maja do 3 czerwa i 5 czerwca do 8..nie wiem kiedy teraz dostane miesiaczkę..i nie wiem czy mogło dojsc do zapłodnienia..dodam iż strasznie bolą mnie sutki i sa wrażliwe na dotyk,jest mi wiecznie niedobrze i jestem wrażliwa..nie chce sobie nic wmawiac ani sie nakrecach..staramy sie z narzeczonym o dzidzie.
Dziekuje za wszelkie odpowiedzi...
Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Gość Niepewnaa

Witam. Boję się że jestem w ciąży. Cykle mam 30 31 dniowe. Owulacje miałam 18dc i było przytulanko.teraz tydzień po owl mam okropny ból piersi którego nie miałam bo zawsze był lekki. Do tego dochodzi ból jajników i podbrzusza. Jestem senna i zmęczona.dziwne trochę:) do tego mam biały śluz.czy coś ze mną nie tak? Czy to ciąża?proszę o pomoc i szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

~Niepewnaa
Witam. Boję się że jestem w ciąży. Cykle mam 30 31 dniowe. Owulacje miałam 18dc i było przytulanko.teraz tydzień po owl mam okropny ból piersi którego nie miałam bo zawsze był lekki. Do tego dochodzi ból jajników i podbrzusza. Jestem senna i zmęczona.dziwne trochę:) do tego mam biały śluz.czy coś ze mną nie tak? Czy to ciąża?proszę o pomoc i szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

A czy coś oprócz przytulanka było???? PO za tym co rozumiesz poprzez przytulanko?

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=15765305e3f9196c7.png
http://slubowisko.pl/suwaczek/2005-07-12/od-naszego-slubu-minelo-juz.png

Odnośnik do komentarza

Witam mam 19l i pytanie dotyczące zajścia w ciąże.. Otóż kochaliśmy się w dni płodne i pod koniec stosunku moj chlopak kiedy konczyl wyciagajac energicznie czlonka zostawil troszke we mnie i na zewnatrz... obawiam sie bardzo poniewaz NA DRUGI DZIEŃ zaczelo mnie lekko bolec podbrzusze i bolaly mnie piersi a 2 dni po juz bylo gorzej poniewaz niemoglam patrzec na jedzenie ani wdychac dymu tytoniowego poniewaz chcialo mi sie wymiotowac ,3 dnia raczej bylo lepiej troche tylko troche bolalo mnie podbrzusze , pojechalam na przyjecie do znajomych i spozywalam alkohol,nazajutrz bolala mnie tylko glowa rano :) ,wieczorem bylo zle poniewaz niemoglam patrzec na jedzenie i chcialo mi sie wymiotowac ..:( prosze o pomoc ..boje sie ze to ciąża

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pewien problem, bo dręczę się z myślami już kilkanaście dni.
a więc.
Uprawialiśmy sex bez zabezpieczenia, i jest mały problem, ponieważ dojście było na zewnątrz, (na brzuchu), i gdy ona siadała to spływało na Pochwę, ale od razu poszła przemyć Wodą.
i potem jak się okazało że miała jednak w ten dzień dni płodne. i mam pytanie, czy te plemniki co były na pochwie na zewnątrz nie wewnątrz i jeżeli ona od razu przemyła samą wodą, może być możliwość zajścia w ciążę.?
jeżeli chodzi o zdrowie, to z nią różnie, ponieważ jak się poznaliśmy, to ma takie dni że ją boli głowa, spać chcę, słabo się czuje, ale ona ma tak ciągle, ale się boję strasznie że jednak mogła wpaść w ciąże,
wiem że jest to nie odpowiedzialne z naszej strony,dopiero po incydencie zrozumiałem swój błąd, dobrze mówią że nastolatkowie najpierw coś robią a potem myślą, ciągle chodzę przestraszony, że jednak może być ona w ciąży, i każdy ból jej głowy lub złe samopoczucie od razu porównuje do tego że jest w ciąży, chociaż ona mi mówi że nie jest i że tak ma, ta myśl nie daję mi spokoju.
a naczytałem się ttyle w internecie że już sam ześwirowałem i nie wiem co robić, Dlatego proszę o szybką odpowiedź, Czekam z niecierpliwością na Pana Doktora Wiadomość

Odnośnik do komentarza
Gość Elllena

jesli sperma nie dostała się do środka pochwy to nie ma szans na ciążę. A wątpię w to żeby się tam dostała bo z brzucha do pochwy ma kawałek rogi do przebycia... Pewnie została gdzieś na wzgórku łonowym albo łechtaczce

Odnośnik do komentarza

Witam,chcialam zapytac jakie jest prawdopodobienstwo ze zaszłam w ciaze w dni płodne a konkretnie w 14 dzień cyklu gdzie dlugosc cyklu trwa 28dni. Dodam ze miesiączki mam regularne, nie biore zadnych hormonow i w noc kiedy doszło do stosunku nie zabezpieczalismy sie , po stosunku mialam troche krwi na bieliznie. nie wiem czy ma to znaczenie ale byl to moj pierwszy stosunek od pol roku.Bardzo prosze o odpowiedz i powiedzenie mi kiedy moge wiedziec pewnie czy jestem w ciązy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...