Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie związane z dniami płodnymi. Miesiączke mam co 26 dni ( od 2 miesięcy) wczesniej byla co 25 dni, trwa 5-6 dni. Ostatnia miałam miesiączke 14 kwietnia, uprawiałam sex bez zabezpieczenia 23 kwietnia. Czy jest prawdawdopodobieństwo ciąży? Od 3 dni bolą mnie dziwnię jajniki jakby pulsowały. Przed wytryskiem zdążył mój chłopak wyjść ze mnie ale tej nocy odbyły się 2 stosunki przerywane czy jest możliwę zapłodnienie bez wytrysku w pochwie ? Czy jest prawdawdopodobieństwo ciąży? w jakich dniach mam owólacie i dni płodne po wyzej podanych informacjach. BArdzo byłabym wdzięczna za odpowiedz jak najszybciej :(. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Gość ważne pytanie

Witam. Mam dość banalne pytanie. 3 dni temu kochałam się z narzeczonym, był to stosunek przerywany, który uprawiamy już od 8 miesięcy bez żadnych konsekwencji. Lecz ostatnim razem on "skończył" na zewnątrz ale później wsadził mokry ze spermy palec do środka a za kilka sekund penis, który nie był wytarty po stosunku. Byłam w 14 dniu cyklu... jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w tym przypadku i za ile dni mogę zrobić test?

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobieństwo ciąży jest dużo, bo tak mniej więcej to połowa cyklu jest więc dni płodne, dodatkowo nie było żadnego zabezpieczenia bo to że od 8 miesięcy wam się farci jeszcze nic nie oznacza. Stosunek przerywany nie jest żadną metodą antykoncepcyjną więc szanse na ciążę moim zdaniem są duze

Odnośnik do komentarza
Gość Lenkalineczka

Mój cykl wynosi 30 dni. Ostatnia menstruacja zaczęła się 4 maja 2013 br. współżyłam z mężem 11 i ostatni raz 16 dnia cyklu. Temperatura w pochwie wynosi ponad 37 stopni. Mam biały czasami bardziej gęsty albo mniej śluz. Czy jest możliwość, że dojdzie do zapłodnienia ?

Odnośnik do komentarza
Gość sk...09

Witam mam taki problem mam mdłości zgage i czesto oddaje mocz nic pozatym .Miesiąc temu kochałam sie z chłopakiem bez zabespieczenia wyjmujac penisa troszkie mu poleciało spermy .Czy moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimmmm

Witam ;) od razu zaznaczę,że jeśli ktoś nie ma zamiaru podejść do sprawy na poważnie,niech nic nie pisze i oszczędzi sobie czasu. Otóż ostatnio kochałem się ze swoją dziewczyną,był to 1 mój i jej raz.Nie przebiłem jej błony gdyż zbytnio ją bolało. Dodam,że był to seks bez zabezpieczeń (trochę wypiliśmy). Niby w niej nie doszedłem,ale plemniki i tak spokojnie mogły się dostać przez błonę gdzie trzeba. Następnego dnia dostała jak twierdzi okresu. 1 dnia był on bardzo obfity i bolał brzuch,a 2 mało leciało. Czy jest szansa że zaszła w ciążę ? Z tego co czytałem jest,ale chciałbym się jeszcze upewnić. Bardzo proszę o poważne i konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość na...ka

Witam.
Mam pytanie. Wczoraj 26 maja odbylam stosunek z moim chlopakiem . Kiedy ze mnie wychodzil troche ochlapal moje krocze sperma. Kiedy sie zorientowalam ze czesc jego spermy wyladowala na zewnatrz moich narzadow roZrodczych pobieglam do lazienki i umulam krocze poczym moze sie to wydawac glupie dokladnie je wyplukalam woda w nadzieji ze to cos da. Czy moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Witam,
mam pytanie. Przerwałam branie tabletek antykoncepcyjnych po 6 tabletkach z nowego blistra (zgubiłam opakowanie :/). Po ilu dniach mogę spodziewać się krwawienia z odstawienia? Z moim partnerem kochaliśmy się bez zabezpieczenia i zdaję sobie sprawę z możliwości zajścia w ciążę. Po ilu dniach od stosunku powinnam zrobić test?
Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość ania93084

Witam. W kwietniu nie miałam okresu,współżyłam z chłopakiem dwa dni z rzędu i był wytrysk do mojej pochwy. 4 maja dostałam plamienia,które trwało 6 dni,to było zamiast okresu. Nadal jestem bez miesiączki,robiłam test po porannym oddaniu moczu,wyszedł negatywny ale przed tym wypiłam herbatę z sokiem. Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość Monika__23

Czy można zajść w ciąże jeżeli brałam antybityk ? chodzi mi o to , że teoretycznie współżyłam w dni niepłodne, bo 9 dni przed miesiączką, ale brałam antybiotyk i teraz się boje, że on mógł mi przedłużyć cykl

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 29 dniowe cykle.Ostatni okres miałam 7 maja. Zaraz po skonczonym okresie współzyłam prawie codziennie.18 maja zaczoł sie u mnie dość obfity sluz i uczucie ze wciąz mam mokro.3 dni pozniej pobolewal mnie jajnik.sex uprawialiśmy bez zabezpieczenia prawie codziennie z finałem w środku.Ostatni raz kochałam sie 21 maja i pożniej 24 i 26 maja. Mierze codziennie temp i wacha sie w granicach 36,8 do 37,2. Oprucz tego ze raz jestem bardziej głodna raz mniej,raz chce mi sie więcej palić raz mnie odrzuca i troche kreci mi sie w głowie chwilami zdarza mi sie widzieć jak by za mgłą,często mi sie odbija i mam dośc sporo gazów,jak i uczucie ruszania jelit w środku.Nie mam jak narazie wiecej objawów.Prosze napiszcie mi jaka jest szansa na to iz moge być w ciazy.Do okresu zostalo mi jeszcze 7 dni.Czekam na odpowiedzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja mam podobnie. Okres miałam 12 maja 6 dni, 3 dni po okresie kochałam się z chłopakiem i powiedział, że nie zdążył wyciągnąć na czas. Za jakie 3 dni zaczął mnie boleć brzuch i jajniki jak na owulację, a za kolejne 2 dni czyli tydzień po sexie koszmarny bój jajnika dobra godzinę. Podkreślam, że do owulacji był jeszcze tydzień. Też n ie wiem jak to interpretować, czy to nie był moment zagnieżdżenia?

Odnośnik do komentarza

Majeczka skoro kochaliście się bez zabezpieczenia to ciąża jest jak najbardziej prawdopodobna. Zrób test w dniu spodziewanej miesiączki lub po tym terminie i się wtedy dowiesz co i jak

Becik skoro do owulacji był jeszcze tydzień to raczej ten stosunek był w dni niepłodne. Jeśli nie przesunęła Ci się owulacja to raczej są małe szansę na ciążę

Odnośnik do komentarza
Gość sylwus20

Witam.
Współżyłam z chłopakiem 4 dni przed w czasie i ostatniego dnia okresu bez zabezpieczenia. on dochodził we mnie.. cykle mam 28 dniowe. 5 dni po okresie zaczeły sie bóle podbrzusza przypominające te przed okresem ale delikatniejsze,oraz kłucie jajników które nadal sie utrzymuje. temperatura w pochwie mierzona nie rano a w południe wynosi 37.7. piersi są wrażliwsze. jaka jest możliwosc ciązy?? 12 dni po stosunku robiłam test ciązowy wyszedł negatywny. a 14 dnia cyklu byłam u ginekologa który powiedział ze widzi zaczerwienienie.następna miesiączka wypada mi 5 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Gość lilmiss

Witam, 25 maja kochałam się z moim chłopakiem doszedł we mnie. Z moich obliczeń były to moje dni płodne ponieważ okresu dostałam 9 maja. Aczkolwiek źle zapisane miałam na telefonie, pomyliłam się i miesiączki dostałam tydzień wcześniej na to wychodzi że dni płodnych nie miałam. Od stosunku który był 25 zaczęłam bardzo źle się czuć, bolało mnie bardzo podbrzusze, miałam skurcze i kłucie.Bolał mnie bardzo lewy jajnik i ogólnie samopoczucie było gorsze- coś podobne do wczesnych objawów ciąży.Myślałam sobie że może to przed okresem ale nie byłam pewna. Wczoraj dostałam plamienia i późnym wieczorem dostałam okresu. Tylko że ostatnią noc w ogóle nie spałam, tak silnego bólu podbrzusza nigdy w życiu nie miałam i do tego ból krzyża.Nie mogłam zasnąć w ogóle nawet leżeć.Wzięłam tabletkę i trochę lepiej aczkolwiek ten okropny ból nadal się utrzymuje. Proszę o pomoc jak myślicie co to może być, jest jakaś możliwość ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ponieważ współżyła Pani z partnerem bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Jeśli jednak ma Pani aktualnie miesiączkę, która nie jest skąpsza, inna, ryzyko ciąży jest zdecydowanie niskie. Opisane zaś przez Panią dolegliwości bólowe najprawdopodobniej są po prostu związane z miesiączką, nawet jeśli dotychczas Pani miesiączki nie były tak bolesne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...