Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

austeria
marysia23
laurette
Szanse są duże,środek cyklu a zatem dzien płodny i brak zabezpieczenia. Poczekaj i zrob test w dniu miesiaczki.
a czy jakies znaczenie to ze mialam przerwe prawie polroczna od stosunku z facetem??

to nie ma znaczenia. przecież nawet dziewice po pierwszym stosunku zachodzą w ciąże.

tak masz racje, nic innego mi nie pozostaje jak poczekać i zrobić test... najgorsze jest dla mnie to czekanie ,szkoda ze nie mozna wczesniej poznac wyniku testu

Odnośnik do komentarza
Gość jaśka123

mam przedłużające się miesiączki nawet do 7 dni,3 dni po skończonym okresie kochałam się nie używając zabezpeczenia,bo oboje chcieliśmy,kochaliśmy się do końca kilka razy,czy mogłam zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam kochałam się z moim chłopakiem bez prezerwatywy i przed wtryskiem wyciągnął penisa więc sperma wyleciała na zewnątrz. Po jakiś 10 minutach znowu się kochaliśmy także bez prezerwatywy i zakończyło się tak samo. Mój cykl trwa 32-35 dni, a stosunek odbył się 22 dnia cyklu. Czy mogę być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza
Gość alicja123hm

witam jestem tydzień przed miesiączką,ale dziwnie się czuję jakbym była w ciąży,fakt że kochałam się 2 dni po miesiączce bez zabezpieczenia,i trzeciego dnia także się kochalismy.8 dni po tym dostałam jakby okres,ale skąpy trwał 2 dni,dziś mam wzdęcia,mdli mnie,nie wiem czy mogę test zrobić już dziś.Proszę o opdowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

Test jest wiarygodny już po 6-8 dniach od zapłodnienia, czasem 10. Możesz więc zrobić test i np. powtórzyć z innej firmy po 48 godzinach. Najbardziej wiarygodne są wyniki po co najmniej 14 dniach od zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza
Gość zpanikowana

Witam. Mam pewien problem. Ostatnio ( trzy dni temu) doszło do konkretnej bliskości z moim partnerem. Był we mnie ale nie doszedł w środku tylko na zwenątrz ( nie mieliśmy żadnego zabezpieczenia). Gdy sprawdzałam kalendarzyk okazało się, że mam dni płodne ( według obliczeń - dzień przed owulacją). Czytałam na różnych forach rózne wypowiedzi, jednak żadna z opisanych sytuacji nie była podobna do mojej. Ostatnią miesiączkę miałam 9 lipca, skończyła się 13 lipca. Mój cykl to około 26 dni ( nie mam regularnej miesiączki). Następną powinnam dostać 3 sierpnia, jednak panicznie się boję, że jej nie będzie. Jakie jest prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę? ( bo zdaje sobie sprawę, że na pewno jakieś jest). Bardzo proszę o waszą opinię, bo panicznie się boję, a na test ciążowy jeszcze jest trochę za szybko bo i tak nic nie wykaże..
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jak będziesz panikować to okresu nie będzie w terminie. Szanse są bo nie bylo zadnego zabezpieczenia a to ze do wytrysku nie doszlo w środku to nic nie daje.Musisz poczekać niestety i zrobić test ale moze zrób bete dla większej pewnosci.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość moniiika

Spoźnia mi sie okres od paru dni mam brazowe plamienie cykle mam dosc nie regularnie, odbylam stosunek nie pelny czyli czlonek byl tylko we mnie przez chwile i nic wiecj bez dojscia prawdopodobie mialam dni plodne bylo to bez zabezpieczenia wykonalam test jeden 17 lipca byl negatywny dzis 23 tez byl negatywny minelo 14 dni od stosunku, brzuch mam wzdety tak jak na okres czasem pobolewa piersi troche powikaszone jak zwykle na okres czy jest nadal mozliwa ciaza czy juz moge ja wykluczyc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...