Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ola22345

hej ja kochałam się z chłopakiem przed miesiączkom i z prezerwtywom i spuscił się nie we mnie tylko na zewnątrz i nw czy mam się objawiać czegoś bo przt ty jakiś tydzień robilismy to bez gumek i nie miałam żadnych objaw tylko w dzień miesiączki zaczoł mnie boleć brzuch co to oznacza pomurzcię prosze jestem ku okresie załamania

Odnośnik do komentarza
Gość alicja123hm

29.06 miałam okres bardzo obfity....,2 dni po skończonym okresie kochałam się bez zabezpieczenia.15.07 wystapiło u mnie plamienie dwu dniowe.dziś jest 24.07 i mam znów od wczoraj okres,dziwny bo skąpy,w przez noc nie miałam a dziś rano znów,napiszcie co jest tego powodem....robiłam dziś rano test i wyszedł negatywny,czyli nie jestem w ciązy

Odnośnik do komentarza
Gość ola22345

wiesz raczej nie jesteś w ciąży ja mam podobny problem bo robiłam to z chłopakiem ale z gumkami i w dzień miesiączki dostałam buluw i nie mam jeszcze okresu więc też mam dylemat morze ty mi pomorzesz i coś poradzisz

Odnośnik do komentarza
Gość qwssddfffs

Hej, Ostatni okres miałam 16 czerwca. Nie uprawiałam seksu do 7 lipca. Czyli 3 tygodnie. Wiec chyba nie mozliwe jest zapłodnienie ?Podczas stosunku nie było wytrysku w pochwie. Dzisiaj jest 24 lipca a ja nie mam okresu. Od tygodnia bola mnie piersi, lekko brzuch , dwa dni temu temp. wynosiła 36,9... czy cos jest nie tak ? A moze przez zmeczenie i stres mogl sie on przesunąć. ? Cykle mam 30-32 dniowe. czyli okres wypadał mi na 16-18 lipca;( prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Czyli 3 tygodnie. Wiec chyba nie mozliwe jest zapłodnienie ?
Nie bardzo wie co ma jedno z drugim wspólnego ale, jesli śtosunek był bez zabezpieczenia to istnieje szansa na to że jesteś w ciązy. Więc jeśli chcesz mieć pewność to zrób test

Odnośnik do komentarza
Gość qwssddfffs

~Jasmi
Czyli 3 tygodnie. Wiec chyba nie mozliwe jest zapłodnienie ?
Nie bardzo wie co ma jedno z drugim wspólnego ale, jesli śtosunek był bez zabezpieczenia to istnieje szansa na to że jesteś w ciązy. Więc jeśli chcesz mieć pewność to zrób test

to ma wspolnego , iz wtedy juz dni plodnych prawdopodobnie nie było. Było po owulacji .

Odnośnik do komentarza

Witam. :)
Mam mały kłopot.. 6.06 - dostałam okres trwał tak jak zwykle 5 - 7 dni.. Mój cykl z reguły jest regularny 28/29 dni...ale ostatnio miałam dużo stresu i jechałam zagranicę ( zmiana klimatu)

Następnie 25.06 współżyłam z partnerem - w przeliczeniu dni nie płodne.. Stosunek był przerywany..
I 28.06 dostałam okres o 5 dni za wcześnie.. No coż trwał jak zwykle 5 -7 dni. Tyle że cykl mi się skrócił. Miałam owulacje , bolał mnie brzuch, senna ,miałam wrażenie że za chwilę dostane okres, czułam się jak balon taka pełna.

Wczoraj powinnam dostać okres kolejny ale go nie mam. Boli mnie podbrzusze, dostałam pryszcze tak jak zawsze, nie mam zachcianek na różne rzeczy. Piersi mnie bolały ale już mnie nie bolą.. Nie wiem co mysleć.. Jeden dzień spóźnienia to chyba nie wiele. Chciałam dodać że do tego czasu nie współżyłam z partnerem.. Czy jest możliwa ciąża ??

Odnośnik do komentarza

Cześć mam 20 Lat. Wczoraj kochałam się z chłopakiem bez żadnego zabezpieczenia : < Mój chłopak spuścił się na łóżko i przysięga że nie we mnie .. tylko ja mam przeczucie że było inaczej choć bardzo mu ufam . Już nie wiem co mam robić okres mam dostać za 13dni ale do tego czasu chyba oszaleje : <

Odnośnik do komentarza

witam. mam pytanie.otóż miałem stosunek ze swoją partnerka dokladnie 7 lipca. ma ona dosc nieregularne cykle (0d 25 czasami do 31 dni). ale chodzi glownie o to, ze ja nawet nie doszedlem.nie doszlo do wytrysku. slyszalem o tym ze w preejakulacie moga znajdowac sie plemniki i stad moje pytanie: jaka jest szansa, ze partnerka moze zajsc po takim stosunku w ciaze.

Odnośnik do komentarza

~mi...iw
Witam mam 19l i pytanie dotyczące zajścia w ciąże.. Otóż kochaliśmy się w dni płodne i pod koniec stosunku moj chlopak kiedy konczyl wyciagajac energicznie czlonka zostawil troszke we mnie i na zewnatrz... obawiam sie bardzo poniewaz NA DRUGI DZIEŃ zaczelo mnie lekko bolec podbrzusze i bolaly mnie piersi a 2 dni po juz bylo gorzej poniewaz niemoglam patrzec na jedzenie ani wdychac dymu tytoniowego poniewaz chcialo mi sie wymiotowac ,3 dnia raczej bylo lepiej troche tylko troche bolalo mnie podbrzusze , pojechalam na przyjecie do znajomych i spozywalam alkohol,nazajutrz bolala mnie tylko glowa rano :) ,wieczorem bylo zle poniewaz niemoglam patrzec na jedzenie i chcialo mi sie wymiotowac ..:( prosze o pomoc ..boje sie ze to ciąża

No moja droga jezeli sie nie zabezpieczaliscie to moze byc ciąza.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~pa...31
Witajcie! Mam spory problem.. Nie wiem czy nie jestem w ciąży, uprawiałam seks z chłopakiem bez zapezpieczenia, wyjął w porę lecz ponownie zaczęliśmy po kilku sekundach. Jestem obolała, śpiąca, z pochwy leci mi dość galaretowaty śluz. Jest to kilka dni po stosunku, miewam również mdłości jak i podwyższoną temperaturę. Czy może to być ciąża? Martwię się też tym, być może za bardzo się martwię?

Stosunek przerywany to złe zabezpieczenie w ciązy mozesz byc jak najbardziej!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...