Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wspołzyje z partnerem od 2 miesiecy bez zabezpieczen, ani razu nie bylo wytrysku wewnatrz, normalnie przechodze miesiaczki zawsze sa takie same trwaja zwykle 5 dni, po przzebytej ostatnio miesiaczne ktora byla normalna, pojawily sie mdlosci poranne i wieczorne oraz brak apetytu czy jest mozliwosc ciazy pomimo normalnej menstruacji? czy krwawienie implatacyjne moze sie zdazyc w dzien menstruacji i wygladac tak samo?

Odnośnik do komentarza

Witam 5 stycznia uprawialam krotki stosunek ze swoim chlopakiem i nie doszlo do wytrysku jednak 3 godziny wczesniej podczas zabaw doszlo do wytrysku miejsce zaraz zostalo dokladnie oczyszczone a penis dokladnie umyty w mydle i wytarty wszystko wyschlo i jeszcze przed stosunkiem umyty w samej wodzie i wprowadzony do pochwy czy jest mozliwosc zajscia w ciaze ? dodam ze nie bylo zabezpieczenia

Odnośnik do komentarza

Witam. Otóż mam pytanie. Wczoraj uprawiałam sex ze swoim chłopakiem z zabezpieczeniem, po 2 godzinach znów uprawialiśmy sex tylko że bez zabezpieczenia... Boje się że mogę być w ciąży bo chłopach za pierwszym razem miał wytrysk, a przed drugim razem poszedł umyć penisa. Ale boje się czy nic na nim nie zostało tzn: nasienie. Bardzo się boje bo akurat wypadają mi teraz dni płodne :( Czy mogę zajść w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

niedawno z moim chłopakiem uprawialismy sex z prezerwatywą, pół godziny po stosunki jego członek był nadal gotowy, postanowilismy to powtórzyć, ale juz bez prezerwatywy, jednak wczesniej on umył dokładnie penis aby nie pozostało na nim plemników, czy to możliwe , że mogę zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza

witam. ;) 12 stycznia uprawiałam seks z chłopakiem. Od kilku miesięcy biorę tabletki hormonalne, które działają antykoncepcyjnie, ale pani endyktonolog przypisała mi je na wyleczenie twarzy z pryszczy. Bierę je o wyznaczonej godzinie, ale pierwszą tabletkę z tego bistru wzięłam z dwu godzinnym opóźnieniem. Dziś brałam 19 tabletkę. I na weekend (czyli 18-19-20 stycznia) powinnam dostać miesiączkę Oprócz tego mieliśmy prezerwatywy, ale dwie nam pękły podczas stosunku. Jeszcze wspomnę, że nie doszedł we mnie. Czy jest ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

witam.2 miesiace temu miałam okres 3 listopada poznniej 14 grudnia dzisiaj jes 13 a ja nie mam zadnych objawow...nie bola mnie piersi ,brzuch i jajniki tez nie...ostatni raz uprawialam sex 2 miesiace temu i dostalam okres normalnie tyle,ze z opoznieniem 2tygodniowym dkladnie dzien przed okresem uprawialam seks doslownie minute ...partner wlozyl mi czlonek 2 razy ale to chyba nie mozliwe zebym byla w ciazy..nie bylo wytrysku a chcialam zapytac czy jak penis jest mokry kiedy wydobywa wydzieline podczas podniecenia sa tam plemniki ? czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość młoda przerażona

uprawiał seks bez zabezpieczenia z moim partnerem. Nigdy we mnie nie doszedł. Lecz od kilku dni czuję się nie najlepiej. Mam zawroty głowy, mdłości, i oczywiście miesiączka mi się spóźnia (tylko jakieś 2 dni). W dniu spodziewanego okresu robiłam test i wynik był negatywny. Dodam że w pochwie jest ogólnie sucho, boli mnie podbrzusze i jajniki oraz kolano jak zawsze przy okresie (tylko że go dalej nie ma). Kilka dni temu kiedy jeszcze był śluz był on biały z dziwnymi grudkami. Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży czy może jakieś inne zaburzenia ?

Odnośnik do komentarza
Gość młoda przerażona

okresu dalej brak. Kolejne testy dają wynik negatywny, a cóż wynik powinien być już prawidłowy. Wczoraj miałam dziwne brunatne plamienie (takie jak pod koniec miesiączki), jednak było tego bardzo mało. Brzuch i jajniki okropnie bolą, mdłości ustały. Zaczęły dodatkowo boleć wargi sromowe których kolor stał się fioletowy. Zapisałam się do lekarza ale muszę czekać, a strasznie wariuje i jestem przerażona... Czy ktoś wie co się może dziać ?! I czy 3 różne testy wykonane w różnym terminie, które dały ten sam wynik, mogą się mylić ?

Odnośnik do komentarza
Gość fascination

Witam. Opiszę swoją sytuację.
Uprawiałam wczoraj seks bez zabezpieczenia(był to 12 dzień przy cyklu 25/26 dniowym), sęk w tym, że mąż nie doszedł we mnie a na mnie. Tzn nie zdążył wyjąć i skończył na moich wargach sromowych. Czułam też, że część jego nasienie jest we mnie. Może nie na jakiejś ogromnej głębokości ale jednak. Czy myślicie, że jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże? Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem możesz być w ciąży. były to dni płodne , do tego chyba dzień owulacji(ale nie jestem pewna). to, że chłopak nie doszedł w tobie o niczym nie znaczy, wystarczy że był blisko okolic intymnych, tak mi się zdaje. ale czekaj na inne odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Dni w których dostałam okres to: 13.03.12, 13.04.12, 15.05.12, 13.06.12, 13.07.12, 10.08.12, 10.09.12, 7.10.12, 3.11.12, 10.12.12, 10.01.13. Kochałam się 27.01.13 z chłopakiem bez zabezpieczenia i wprowadził swoje nasienie do moich dróg rodnych. 6.02.13 (dzisiaj) dostałam okres (tak mi się wydaje że to okres). Czy jest możliwe że zaszłam w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Po stosunku bez zabezpieczeń moje jajniki i podbrzusze stały się twardde kilka dni moje piersi były obrzmiałe i wrażliwe na dotyk , Czy mogło dojść do zapłodnienia z związku z objawami dodam że był to czas płodny i bolał mnie brzuch jak na okres ;)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów ocenić czy jest Pani w ciąży. Ze względu na stosunek do którego doszło w czasie dni płodnych jak najbardziej istnieje takie prawdopodobieństwo. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny mniej więcej po 14 dniach od stosunku.

Odnośnik do komentarza
Gość zakłopotanaaaa

Witam!! Piszę aby się dowiedzieć czegoś więcej otoż staramy się o dzidziusia już od listopada 2012 roku ale niestety nic z tego bo miałam problemy z cystą na prawym jajniku ale już pod koniec grudnia mi przeszło i narazie nie mam z tym problemu więc próbujemy dalej ostatni @ miałam 30.01.2013r cykle mam co 31 dni w miarę regularne . do okresu troszkę czasu mam a okropnie mnie bolą sutki gdy lekko dotknę już od ponad tygodnia takie objawy miałam tylko przed okresem i zastanawiam się czy może to jednak ciąża jak narazie więcej objawów nie mam chyba że czasem mnie boli podbrzusze ale tylko chwilami. może ktoś tak miał ?? Proszę o odpowiedzi tak bardzo bym chciała dzidziusia

Odnośnik do komentarza

hej sluchacie nie wiem co myśleć ale kurde wczoraj był 4 dzien okresu i dzis mi sie skonczył i wczoraj wspóżyłam z facetem bez zabezpieczenia i on sie we mnie spóscił ;/ boje sie ze zajde w ciaze a na tabletke 72 h mnie nie stac ale powinnam byc nie płodna co mówicie

Odnośnik do komentarza

Witam, czy mogłam zajść w ciąże 3 dni po miesiączce, gdy nic już nie leciało a mój chłopak nie jest pewny czy zdążył wyjść a kochaliśmy sie bez zabezpieczenia, w każdym razie on miał na brzuchu swoją sperme i moje soki a ja potem na to usiadłam przez przypdek ;( zaraz po stosunku przez dobre pół godziny było mi mega gorąco czy mógł skończyć we mnie? czy bede w ciąży? Miesiączke dostałam 22.02, skończyła mi się 27.02 a z swoim chłopakiem kochałam sie 2.03 i to wtedy właśnie była taka sytuacja ;( Prosze o pomoc błagam pomóżcie ;( muszę jeszcze dodać że jestem 2 lata i 2 miesiące po porodzie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...