Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

witam, pod koniec grudnia miałam stosunek z narzeczonym skończył we mnie, w styczniu dostałam normalnie okresu, w lutym mieliśmy równiez stosunek ale narzeczony skończył na zewnatrz. Powinnam dostac okresu ok 26-28 luty spóźnia mi sie juz 7 dni, nigdy tak nie miałam , czy jest możliwosc ze jestem w ciazy ? mimo tego ze prawie od miesiaca nie bylo stosunku ..

Odnośnik do komentarza
Gość niecierpliwa28

witam mam pytanie.mam okres raczej jak w zegarku 10,11,2012-10,12,2012-10,01,2013-10,02,2013w lutym owu wypadla 23 25 kochalam sie bez zabezpieczenia tem 37 i wiecej a jeat 3 dni do okresu szyjka macicy rozpulchniona lekko otwarta biale uplawy i czasami podobne do plodnych bol piersi i brzucha czy to moze byc ciaza??i jak jest z tem do kiedy powinien nastapic spadek tem przed okresem dodam ze jestem po CLO i mam nadzieje ze sie wkoncu udalo:)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Mój okres trwa ok 6 dni, co 39 dni. Ostatnio zaczął mi się 14lutego. 5 dni po okresie współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia, ale on we mnie nie skończył. Od 8.03 zaobserwowałam brązowy śluz taki sam jak pod koniec okresu. Co to może być? zaczełam się martwić, bo nigdy tak nie miałam ... Prosze o rady

Odnośnik do komentarza

Witam, to ja mam podobny problem, który męczy mnie już prawie 2 miesiące.. a więc, 19.01 doszło do zbliżenia z moim chłopakiem, niestety też do wytrysku.. 01.02 dostałam okresy, który trwał 3 dni, ale był bardzo obfity, po paru dniach zrobiłam pierwszy test z moczu - negatywny, po paru następnych dniach drugi test z moczu- negatywny. Dalej nie dawało mi to spokoju więc pod koniec lutego poszłam na bhcg, wynik negatywny. 01.03 dostałam kolejnego okresu już prawie 5dniowego, ale dalej nie byłam w pełni uspokojona więc po skończonym okresie zrobiłam nastepny test z moczu- negatywny. Czy mogę być już teraz w 100% pewna, że ciąża to nie jest?

Odnośnik do komentarza
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiii

Mam nieregularne cykle. kochałam się z chłopakiem dzień po zakończonej miesiączce. Pękła prezerwatywa. Chłopak skończył we mnie. Jakie jest prawdopodobieństwo że zaszłam w ciąże?

Odnośnik do komentarza

WITAM MAM 27LAT, MIESIAC TEMU ODSTAWILAM TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE I KOCHALAM SIE Z MEZEM W DNI PLODNE. OKRES SPOZNIA MI SIE JUZ 5 DNI MAM BOLE PODBRZUSZA I BOLA MNIE SUTKI A ZPOCHWY WYDOBYWA SIE BIALA WYDZIELINA I MAM POCZUCIE MOKROSCI POCHWY. PROSZE O RADE CZY JEST PRAWDOPODOBIENSTWO ZE JESTEM W CIAZY?

DZIEKUJE I POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Gość Dorotka z krainy Oz

teoretycznie jeśli nie pomyliłam się w liczeniu wypadają dni niepłodne. Ale to piękna teoria a życie życiem. Nie zabezpieczaliście się więc ryzyko ciąży jest dość sporę, bo z naszym organizmem nigdy nic nie wiadomo, mogło dojść do przesunięcia się owulacji i tym samym dni płodnych. Radzę zrobić test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

witam :) od póltora roku nie współżyłam okresy mam regularne, ale martwi mnie że moge być w ciąży... wspólzyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia w 21 dniu niepłodnym ale nie skończył we mnie, po godzinie kochaliśmy sie ponownie i potem znowu ale ani razu nie skończył we mnie, nie stosuje żadnej antykoncepcji ani prezerwatyw bo jestem uczulona na lateks. od 3 dni spóźnia mi się okres ale brzuch mnie lekko czasami pobolewa jak na okres, gdy go uciskam w dole brzucha słyszę i czuję bulgotanie w brzuchu, brzuch jest miękki nie mam poza tym żadnych innych objawów, czy okres moze się spóźniać dlatego że moge być w ciąży czy to może raczej wina pracy - bardzo dużo pracuje mogłam również pozrywać mięśnie brzucha podaczas pracy. Martwię sie i proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Hej,kochalam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczenia i gdy wyjal penisa sperma wytrysnela mi na pochwe,bylam wtedy rozkraczona . Z paniki zaczelam to wycierac papierem no ale nie wiem czy dobrze zrobilam bo moglam tylko wszystko rozmazac. Czy w takiej sytuacji moglam zajsc w ciaze ? Bylam jeden dzien po okresie.

Odnośnik do komentarza
Gość Kamilex687

Witam , mam 16 lat i ze swoją dziewczyną ostatnia troche nas poniosło , doszedłem przed stosunkiem i zanim do tego doszło wszystko wyschło i nic na penisie nie zostało , po czym robilismy to około 2 - 3 min i nie błona zostałą nie przebita , mojej dziewczynie spoznia sie okres juz 7 dni i czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...