Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat nigdy nie mialam regularnie okresu ale nie spoznial się wiecej niż tydzien jakiś czas temu rozpoczelam współżycie z chłopakiem.niestety on miał problemy że skonczeniek i pomagal mu tylko stosunek bez prezerwatyw. Ostatnio to zrobiliśmy ale zdarzył wyjąć na czas. Miałam już wtedy wyczuwalne oznaki nadchodzego okresu i dostałam go dwa dni później. Ale trwał tylko 3 dni czy jest to możliwe że mogło dojść do zaplodnienia?

Odnośnik do komentarza

od sierpnia brałam luteinę na regulację okresu,ostatnią miesiączkę miałam 11 sierpnia,potem brałam luteinę jak kazał lekarz,okres powinnam dostać 8 września,ale nadal nie mam do dziś,13 września kochałam się bez zabezpieczenia,a od 16 znów biorę luteinę od 15 bolą mnie piersi,nie tak mocno,ale daje sie odczuć,czy to na okres w końcu,czy może na zapłodnienie,nigdy tak nie miałam

Odnośnik do komentarza
Gość cciekawska

Witam, zastanawiam się nad tym jak to jest, sprawdzałam w internecie na "kalkulatorze ciąży" w którym tygodniu jestem bo spóźnia mi się miesiączka niby o jeden dzień ale się spóźnia. Ostatnią @ miałam 22.08.2013, a 7 września w dzień oowulacji kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Czy mogło dojść do zapłodnienia ? i czy test ciążowy może wykryć już 5 tygodniową ciąże?

Odnośnik do komentarza
Gość cciekawska

no właśnie dzisiaj mam 30 dc, powinnam okres dostać 18 września ale nie było go, podejrzewam że mogę go dostać jutro ale to nie wynika żebym dostała od jakiegoś czasu częściej chodzę do toalety, i mam mdłości bez wymiotów, oraz temperatura pochwy mi się utrzymuje podwyższona. I nie wiem czy jak wykonam jutro test będzie wiarygodny

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja234

~da...90
witam czy moja dziewczyna mogła zajść w ciąże ?? uprawialiśmy sex można powiedzieć dwa razy bez zabespieczenia doszło do wytrysku raz ale nie w pochwie na zewnątrz i po 5 minutach znowu uprwaialiśmy sex do tego dodam że był to jej pierwszy raz czy mogła zajść w ciąże przez ten wytrysk na zewnątrz i po chwili ponowny sex ?? dodam że członek wszed w nią do połowy

Witam,
Jeżeli miała dni płodne to szanse napewno są większe niż w dni nie płodne. Po pierwszym stosunku trzeba było umyć penisa w wodzie z mydłem, aczkolwiek w innym przypadku plemniki mogły zostać na penisie. Proponuję wykonanie testu ciążowego 14 dni po stosunku, albo w dniu spodziewanej miesiączki.
Powodzenia, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość cciekawska

zapiszę się dzisiaj, chora nie jestem, wkręcać za bardzo się nie wkręciłam (jeszcze) bo byłam świadoma tego co robię, a stres hmm nie mam większych zmartwień ale może i mój organizm jakiś stres ma ... ale czytałam że niektórym Paniom wychodzą testy negatywne nawet po kilka razy a okazuje się że są w którymś tygodniu ciąży

Odnośnik do komentarza
Gość cciekawska

no i nie wiem co mam o tym myśleć dzisiaj już mam 34dc, a ja dalej mam podwyższoną temperaturę... dzisiaj rano znowu skoczyła do 37,4 ... a miesiączki dalej nie mam ... test negatywny a do lekarza mogę się dopiero jutro zapisać bo wczoraj jej nie było ;< na badanie krwi nie mam jak iść bo za daleko ...

Odnośnik do komentarza

Witam uprawiałam seks z partnerem bez zabespieczenia prawdopodobnie w dni plodne. otoz mam bole piersi po bokach najbardziej lewa mnie piecze troche kluja mnie jajniki i boli podbrzuszeoczywiscie nie caly czas. kilka dni mnie mdlilo na piersiach mam niebieske naczynka a na lewej takrze przebarwienia jakby rostepy sie robily. w okolicy lewego jajnika poczulam malutka gulke mocz oddaje czesciej niz zwykle mam bole glowy a takze jestem troszke senna okres mam miec 1 pazdziernika ale troche sie niepokoje czy to nie choroba bo jak ciaza to bede szczesliwa :) prosze o szybka odpowiedz z gory dziekuje. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość cukierkowo

kiedy zaczynałam wspolzycie tez bardzo balam sie zajscia w ciaze. Bardzo panikowalam zawsze nawet jak bylam zabezpieczona 3 metodami. Teraz nie zabezpieczam sie wcale...ufam mojemu facetowi i wychodze z zalozenia ze jak bedzie dziecko to fajnie. I nic...po prostu nic. Wiele razy juz myslalam ze jednak cos,ale nic. Z perspektywy czasu widze jaka bylam glupia i smieszna panikujac ze moge byc w ciazy mimo nawet braku stosunku (petting), teraz wiem ze to wcale nie jest takie łatwe zajsc w ciaze nawet jak sie tego chce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...