Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość z zapytaniem 2

moje pytanie dotyczy tego, że przez ten cykl miałam dziwne objawy ciąży, ale dostałam okres w 34dc i moja temperatura pochwy wynosiła pierwszego dnia miesiączki 37,0( i wystarczyła jedna podpaska) dzisiaj jest drugi dzień i wynosi 37,1. Dalej częściej odwiedzam WC, i mam takie dziwne brodawki piersiowe nigdy takich w czasie okresu nie miałam, kochałam się z chłopakiem w skok temp ale on skończył na mnie, Czy to może być jakaś infekcja ? Czy coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Gość zakochana bez

Witam, czy kochanie się w 2 dzień okresu i zakończeniu go wytryskiem w srodku może spowodować ciążę ? okres miałam nie wiem czemu bardzo słaby taki plamienie na cały dzień wystarczała podpaska, i trwał on około 4 dni... czy może przez ten stosunek dojść do zapłodnienia ?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,
Mam kilka takich oto pytań a mianowicie:
1). Jeżeli uprawia się seks bez zabezpieczenia ale wytrysk był na zewnątrz tzn. nie byłp wytrysk wewnątrz mnie. To mimo tego ze wytrysku w środku mnie nie było ale stosunek był uprawiany bez zabezpieczenia to można być w ciąży?
2). Czytałam gdzieś, że w ciążę można zajść wyłącznie kiedy nastąpi wytrysk wewnątrz, ale podczas seksu powstaje u partnera taka wydzielina na jego członku przed wytryskiem. Co to jest za wydzielina?
3). Czy jeżeli ubył uprawiany seks bez zabezpieczenia z końcem we mnie, a za tydzień pojawił się okres w czasie kiedy powinien się pojawić, to czy istnieje ryzyko ciąży, czy to że był okres tydzień po stosunku bez zabezpieczenia z końcem we mnie jakoś te plemniki razem z krwawieniem zostały "wydalone"?
Takie może dziwne pytania ale od dawna mnie ciekawią, więc dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo za odpowiedź, bo właśnie gdzieś wyczytałam że aby zajść w ciążę musi być wytrysk w środku, a to wynika że jednak nie musi być wytrysku w środku.
A jeszcze jedno pytanko jeżeli biorę tabletki antykoncepcyjne regularnie o tej samej porze (możliwe przesunięci max2h po czasie tzn. zawsze biorę o 10 ale czasami o 12), nie biorę leków ziołowych, nie mam po tabletkach żadnych wymiotów ani biegunki, i nie przyjmuję żadnych innych leków. To czy mimo tego jest duży procent możliwości zajścia w ciąże w przypadku kiedy wytrysk jest na zewnątrz ale uprawiało się seks z partnerem bez dodatkowego zabezpieczenie, czy jest to raczej wykluczone?

Odnośnik do komentarza
Gość holenderkaa

wiitam bardzo ;)
mam pytanie dzisiaj mam 16dc, cykle mam 30-34 dniowe , kiedy wypadają moją dni płodne ? ;>
bo przez cały weekend kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia ale kończył zawsze na mnie ale wiem ze ten płyn możne zawierać plemniki. i czy to prawda że może zapłodnić ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...