Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie z powodu zaniedbywania rodziny


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pracuję z gejem. Nigdy nie zrobił do mnie podchodów. Dużo wie na mój temat rodzinny z moich opowieści. Kiedyś jego koledzy byli namolni. Może i obcy jest mu temat hetero, ale w świecie męskiego homoseksualizmu jest bardziej brutalnie. Faceci zdradzają nagminnie. Fajnie posłuchać. Nawet jak się kłócą, gej geja nie uderzy.

Odnośnik do komentarza

laladoooo no przestań, no. NIe wspominaj! ja teraz oglądam z teściami super komedię: Histerię. Genialna, mądra komedia. Polecam, objrzyj sobie. Z resztą, Wszystkim Wam polecam ;)
Różyczko: tak tylko powiedziałam, trochę ironicznie, hihi:D u mnie na piętrze same dojrzałe małżeństwa ;) niestety, lub... stety ;)

Lalado, szczerze myślę, że.. za wcześnie.

Odnośnik do komentarza

aaaa!!! to ja już wiem, co zrobię sobie jutro pysznego na obiad:D dziękuję za podsunięcie pomysłu z naleśniorami:D (bo na śniadanie to nie lubię jeść słodkiego)

Też się dzisiaj wyspałam, chociaż sny miałam okropne, a na dodatek budziłam się w nocy, bo byłam pewna że jestem w domu i muszę wstawać załatwiać sprawy. Było nad ranem, zerwałam się jak jakaś głupia, no bo ubierać się trzeba!!!!rozglądam się a tu.... no właśnie. zapomniałam, że jest weekend, no i że zostaliśmy na noc u rodziny. Moja głowa potrzebuje odpoczynku... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...