Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat miałam dni płodne od 9-14 października. Chłopak robił mi dobrze palcem w te dni ale po dniu owulacji czyli po 13 jest leworęczny a mi robił to prawa ręką i nie było dużej możliwości żeby przeniósł nasienie na palcu ale może jakieś znikome ilości się przedostały do wnętrza pochwy. 19 października podczas oddawaniu kału (biegunka poprzedzona środkiem przeczyszczającym z powodu wcześniejeszego zaparcia) w kale zauważyłam dwie plamki tak jakby krwi oraz podczas wycierania się zauważyłam śluz z nitką krwi ale nie wiem czy było to przy wytarciu odbytu czy pochwy (wystąpiło to tylko jeden raz w ciągu tego dni i już w żaden inny dzień się nie powtórzyło) w ten dzień miałam również lekko zabrązowiony śluz. 26 pazdziernika mam dostać okresu, od 3 miesięcy mam skąpy okres było to konsultowane z panią ginekolog i powiedziała że mogę tak mieć i po zrobieniu badania USG powiedziała że nie mam żadnych torbieli na jajnikach. Jestem przeziębiona (ból gardła, kaszel,katar, ból pleców i czasem występuje ból głowy a na wieczór podwyższa mi się temperatura ciała do 37°) i dzisiaj częściej niż zwykle korzystam z toalety. Czy jest możliwe żebym była w ciąży? Co może być przyczyną tego lekko podbarwionego śluzu krwią? Jakie są szanse na ciążę po uprawianiu pettingu w dni płodne ale po owulacji?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...