Skocz do zawartości
Forum

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Gość Miranda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mirab_elka

hej
mialam 42 partnerow sexualnych, mam prawie 30 lat, nie swiadczy to o zlym prowadzeniu sie tylko o zaspokajaniu pewnych potrzeb, w sumie gdy patrzec na srednia to wychodzi 2,8 partnera rocznie wiec nie tak zle i tak sobie mysle ze te ktore pisza ze mialy 2 czy 3 to sciemniaja...albo zamist zyc siedza tylko na forach, bez urazy oczywiscie :)

Odnośnik do komentarza

~mirab_elka
hej
mialam 42 partnerow sexualnych, mam prawie 30 lat, nie swiadczy to o zlym prowadzeniu sie tylko o zaspokajaniu pewnych potrzeb, w sumie gdy patrzec na srednia to wychodzi 2,8 partnera rocznie wiec nie tak zle i tak sobie mysle ze te ktore pisza ze mialy 2 czy 3 to sciemniaja...albo zamist zyc siedza tylko na forach, bez urazy oczywiscie :)

to lepiej puszczać się jak ty z byle kim

Odnośnik do komentarza

mam 23 lata i kochałam się z 11 facetami, zaczelam wspolzyc w wieku 15, (bylam na to gotowa psychicznie bo byl to moj pierwszy chlopak w ktorym bylam bardzo zakochana i z ktorym chodzilam 2 lata), ten z ktorym jestem teraz jest tym wlasciwym, wiem z iloma spal kobietami i on wie z iloma ja mezczyznami. Mysle, ze jest to sparawa indywidualna. Lubie sex, uwazam, ze kazdy powinien probowac, aby nauczyc się swoich potrzeb. Jezeli mialabym podsumować 5ciu z nich bylo moimi "stalymi partnerami", jeden z partnerow byl 'przypadkowy" bo akurat mialam ochote na cos nowego. Z pozostalymi łączyła mnie więż, chemia i chęć zabawy. Nie uważam się za osobę rozwiązłą.. "puszczalska", mam wrazenie, ze wiekszosc kobiet nazywa tak inne kobiety wtedy kiedy mają problem ze swoją seksualnością. Sex jest zdrowy i przyjemny więc niech kobiety korzystają z niego tak samo jak mężczyżni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...