Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Hana21

Rodzice dzieci z zespołem Aspergera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Biznes

Wszystko przez szczepienia. Nie chodź do lekarza który pracuje dla korporacji! Dajecie się szczepića nawet nie wiecie co jest w środku ( lekarz też nie wie). Do 3ciego roku zycia nie ma bariery krew mózg, stąd to wszystko. Te schorzenia wystepuja tylko u zaszczepionych w młodym wieku dzieci, przy słabym organizmie wyjdzie szybciej, u zdrowego trochę później. Robicie kaleki ze swoich dzieci! Szczepionka tak ale dopiero po 3 im roku życia. Lekarz prawdy ci nie powie takie czasy niestety, to jest biznes. Non stop tabletka, pracujesz tyko na jedzenie i lekarstwa, im to pasuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Domi878

Witam mam córkę 15 lat ze stwierdzony aspergerem. Chciałabym nawiązać kontakt z kimś kto ma podobne problemy i dowiedzieć się jak sobie radzą. Jak mam reagować gdy córka mija znajomych czy sąsiadów i nie mówi dzień dobry. Tyle lat powtarzania iż należy powiedzieć i nic. Czy się złościć czy powtarzać by mówiła  czy odpuścić. Co robić ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ndra

Moje dzieci z dodatkowych zajęć poza przedszkolnych tylko basen. Zwykle długo musieli być w pkolu, tam czas zorganizowany. Rytmika, zajęcia z piłką. Pozostały czas chciałam by wykorzystywali właśnie na bycie dzieckiem, bycie razem itp itd. weź pod uwagę, że to i dla Ciebie będzie zobowiązanie...(dostarczanie dziecka tam),

https://boboline.pl/ciekawe-zajecia-sportowe-dla-dzieci-jak-zachecic-malucha-do-ruchu/

Wartościowe są na pewno zajęcia sportowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...