Skocz do zawartości
Forum

Kontrola umysłu przez sąsiadów za pomocą broni psychotronicznej


Rekomendowane odpowiedzi

pietruch, juz teraz moje myśli są ograniczane, wykorzystywane przeciwko mnie.. jestem pozbawiany rozmyślania, wszystko komentują, nawet gdy nie śpię do 3-4 w nocy wciąż mi towarzyszą, komentują te same osoby, nie dadzą mi spokoju nawet po silnych neuroleptykach.
psychotropy otępiają, spowalniają myśli, ale tez uszkadzają mózg i uzależniają niektóre leki.
Oni działają w hipnozie w sposób który wykracza poza normalne reakcje umysłu, Oni pomijają układ nerwowy działaja polem EM bezpośrednio na mózg, wszystkie zmysły, nawet te o których mało wiemy, widze obrazy zawieszone przed oczami, filmy mi wyświetlają na konkretną komendę. Co z tego że będe otępiały jeśli nie będę mógł normalnie funkcjonować, w dalszym ciągu będa mówili w mojej głowie przez wszczepione nano telefony.

Wolał bym jednak zaryzykować innymi sposobami, niz farmakoterapia którą uznam na samym końcu lub wcale, nie mam zaufania, dawno zrezygnowałem z chemicznych leków. Świadomość mi pomaga żeby nie zwariować, przez wysoką świadomość mnie to wszystko spotyka, nie mogę wracać do punktu wyjścia dla tego że grupa przestępcza czuje się bezkarnie, że na chwilę obecną nie mam na nich żadnych dowodów poza wszczepionymi implantami. W końcu się znajdą i doprowadzę ich na badanie wariografem bo nikt się na pewno nie przyzna, kłamać nie każdy potrafi, a świadków jest całe mnóstwo. Oni powinni się bać, ale z drugiej strony w każdej chwili mogą spowodować wylew, zawał, czy bardzo silne duszności co juz mi często udowadniali. Ich trzeba pozamykać, a nie oskarżać mnie za to że jestem ich ofiarą, że moga mnie sprowokować.

niezalogowany, To są psychopaci, a nie osoba która szuka pomocy, zacznij to człowieku rozróżniać!

Odnośnik do komentarza

karma, "Zanim te wyrafinowane projekty znajdą się w końcowej fazie, owe zdalnie sterowane, bezprzewodowe techniki hipnotyczne muszą zostać jeszcze dokładnie przetestowane. Nie wiadomo jednak, skąd bierze się osoby do testów. Jak się wydaje, rekrutują się one spośród nieświadomej ludności. Robert Naeslund, Dave Bader, Ed i Jay Katsowie oraz inni są, być może, kozłami ofiarnymi testów nowej generacji żołnierzy. "
cyt. Dokument com12 poszukaj na google.
Skąd ja mam to wszystko wiedzieć, jestem i byłem normalnym, pogodnym człowiekiem, teraz zachowuję się jak digital zombie. Poczytaj o Portalach Organicznych, bo cokolwiek ja powiem to będzie to wpisem osoby potencjalnie chorej, czy byś mi uwierzyła? Jestem osoba przebudzoną, Ci którzy mi to robią jak i podejrzewam wielu komentujących wie o co chodzi, ale jak każda z tych osób wymiguje się od odpowiedzialności, wprowadza dezinformacje, nawiązuje wciąż do choroby, cokolwiek napisze nie będzie miało dla tej osoby sensu, bo doszukuje się tylko słabych punktów wpisu, by na następnej stronie znów o to samo zapytać.

Odnośnik do komentarza

blokowany

Bo my tutaj - a raczej niektórzy jesteśmy ILUMINATAMI - a oni też 3mają piezę nad systemem i używają broni psychotronicznej .

Lecz nie udało im się jeszcze zawładnąć i sterować psychiatrami - dlatego psychiatra pomorze Ci walczyć z nimi.

Odnośnik do komentarza

Wiesz o istnieniu (narazie niepotwierdzonym) iluminatów?
Teoretycznie jest to grupa ludzi wyzej rozwinietych od nas, ktorzy posiedli wiedze na temat sztuki sterowania ludzkim umyslem na odleglosc...
Wiesz, jest wiele teorii spiskowych, ktore obiegaja swiat, lecz to sa na dzien dzisiejszy TYLKO TEORIE....
Te glosy ktore slyszysz to sa twoje mysli, jest ich miliony na sekunde w twojej glowie, a swiadomosc dopuszcza tylko fragmenty, stad rozne slyszalne przez ciebie hasla.
Jak myslisz, co nas czeka w 2017 roku i gdzie bedzie EPICENTRUM RZEZI????
Jak sie interesujesz takimi rzeczami to ta data nie jest ci obca z pewnoscia i wiesz jusz co mam na mysli...

Odnośnik do komentarza

Poprzednia moja wypowiedz odnosi sie do sposobu myslenia uzytkownika o nicku blokowany, ta wypowiedz jest rowniez skierowana do niego.
Napewno jestes czlowiekiem swiadomym w pelni tego co sie dzieje na swiecie, wystarczy poukladac sobie historyczne wydarzenia zawazajace na dalszym przebiegu rozwoju ludzkosci, przeanalizowac te fakty i juz masz proste rozwiazanie i jasno zarysowana przyszlosc.
Nic sie nie dzieje bez przyczyny.
Podpowiedz dla ciebie blokowany - jedno slowo a wszystko tlumaczy : CYKLIKA! !!!
Cyklika jest podstawa wszystkiego, poczawszy od zmiennosci pogody w przeciagu roku pod wplywem zmian por roku, a konczac UWAGA - na WYDARZENIACH KTORE MAJA MIEJSCE OD POWSTANIA LUDZKOSCI.
Co wiesz o reinkarnacji?
Wierzysz w takie zjawisko?
Jak szeroko masz zakrojona wiedze na temat zjawisk niewytlumaczalnych dla ludzkosci?
Jak myslisz dlaczego niewielu na ziemi posiada wiedze ABSOLUTNA?

Odnośnik do komentarza

blokowany twoim problemem jest to że za dużo czytasz. Za dużo oglądasz filmów, za dużo czytasz artykułów, cytujesz mnóstwo ludzi, "naukowców", "znawców". To są ludzie. Omylni, przekupni, połowa z nich jest zapewne z iluminatów, rządowych projektów, są opłacani przez rządy, mafie, manipulowani itd. Cała twoja wiedza jak sam cały czas mówisz pochodzi z czytania, opinii tych ludzi. Nie znasz ich. Powiesz że to specjaliści, znawcy - bo co, bo w TV i internecie się tak wylansowali na takich? Cała twoja wiedza i teoria opiera się na ich słowach i piśmie. Ty sam nie wiesz nic poza tym że masz głosy w głowie. Skąd się wzięły wysnułeś sobie z czytania słów tych ludzi, o których nic nie wiesz, nie znasz ich osobiście, wiesz tylko tyle, ile sami ci powiedzą o sobie w necie, pismach lub TV. Żal mi ciebie bo jesteś jak ta owca co ślepo lezie za innymi i jesteś żałosny wierząc tym oszustom opłacanym przez rządy konkurujących państw lub po prostu oszustom lansującym się dla kasy tak samo jak przywódcy sekt, twórcy teorii płaskiej ziemi, teorii UFO i metod leczenia dotykiem. Oni to robią dla kasy i sensacji, zasłaniając się dobrem ludzkości, tak samo toczy się wojny w trosce o pokój a ty im po prostu naiwnie wierzysz, samemu nie widziałeś na oczy żadnego implantu, nie miałeś go w ręce, tylko słyszysz głosy. Głosy można słyszeć z różnych powodów, sam sobie taki wmówiłeś, wierząc tym oszustom. Byłbyś wierzący, czytałbyś innych oszustów, uwierzyłbyś w opętanie. Nie masz absolutnie żadnych dowodów, że to co mówią ci oszuści jest prawdą, żadnych poza słowami oszustów - błędne koło, naiwny jesteś.

Odnośnik do komentarza

Jak możesz być tak naiwny że obejrzałeś w necie zdjęcia tego typu jak sam podajesz
musicis2words.wordpress.com/tag/brain-chips/
Kurde kropka, kurzajka, pieprzyk, photoshop i "chip" tabletka, jakiś farfocel, photoshop w jakości 20 pixeli i dla ciebie to jest wiarygodne źródło???????? te wszystkie filmiki i wywiady, człowieku od wieków wiadomo że telewizja kłamie!!!!!!!!! Jak ktoś nagrywa w TV że ma bąbla na skórze i potem pokazuje jakiś zmanipulowany bezpiecznik, żaróweczkę, kawałek kabla, to ty mu wierzysz???????? To jest telewizja, photoshop, tam z baby 150 kg robią w minutę laskę 50 kg do reklamy, tam zdjęcie takiego chipa, filmik z operacji jego wyjmowania, wywiad z ofiarami, każdy kretyn mający na to fundusze w minutę ci zrobi a profesor lansujący się na znawcę to podpisze!!!!!!!!!!!!!

Chcesz nas przekonać, zgłoś się do lekarza, prześwietl, idź do chirurga, zaproś TV, zaproś cała Polskę na żywo, niech ci to wytną, daj to każdemu do ręki, wtedy ci uwierzymy. A nie mnie przekonujesz photoshopem, opłacanymi i skorumpowanymi profesorkami, wywiadami z przypadkowymi ludźmi których wzięli z ulicy, dali kasę, kazali mówić że im coś wycięto, a oni zachwyceni to powiedzieli, wzięli kasę i jeszcze się wylansowali...

Odnośnik do komentarza

pietruch, wiem o wolnomularzach i ich historii od XVIII w. Mówisz o górze, może i masz trochę racji, bo nawet jak pozamykać wszystkich oprawców, to znajdą sobie nowych sługusów. Oczywiście nie zamkną, bo nie istnieją, to przecież tylko ludzie, zagubione sieroty które nie wiedzą że ludzi torturują psychicznie wykańczają.
Bardzo się mylisz z takim podejściem do teorii, prawda jest tak nieprawdopodobna, że aż strach w nią uwierzyć. Na szczęście nie zamierzam strachać się, myślę pozytywnie i tak tez wszystkim radze, zwłaszcza tych niezalogowanych, chyba z ulicy tu trafiliście, wracac na onet trolować.

Uwierz mi że to nie są moje myśli. Owszem powtarzają to co sobie myślę, czytają moje myśli, słyszą je jakby byli w mojej głowie, często mi to potwierdzają, dodatkowo jakby widzieli wszystko moimi oczami... ale myśli to przecież energia, można się połączyć z umysłem, tak jak was karmią "super technologią" symbiozą umysłu z komputerem, sterowanie telewizora myślami... przecież to jest papka dla wypranej głowy, wy wiecie tyle ile wam pozwolą wiedzieć, zero myślenia, analizowania faktów, znasz człowieka takiego jak Phil Schneider? Go tez dopadł seryjny samobójca, chyba ten sam co w Polsce, za dużo się chwalił ze swojego 17letniego stażu w podziemnych bazach stanów. Chciał opublikować lokalizację wszystkich ponad 130, zrobił 2letnią trasę po stanach, filmy o nim z pl napisami są na YT, posłuchajcie tego człowieka, otwórz umysł, wyluzuj, bo się już denerwują, za dużo prawdy piszę, nerwowo wykrzykują niektórzy niezalogowani. Śmiali się tez z Leppera, a ile on prawdy powiedział okazało się po śmierci.
Pietruch, nasz techniki Archontów?
Wiesz czym jest Gnostycyzm?
Nie wiem nic o 2017, wiem że będzie coraz lepiej.
Wiem co masz na myśli, historia zatacza koło, znam to, czytałeś może Wedy Słowiańsko-Aryjskie te od Peruna?
Sporo wiesz, Wedy pomogą Ci to poukładać, spróbuj dopasować fakty z historii i teraźniejszości, znajdziesz je na stronie forum ag.108 pl.
To chyba nie miejsce by pisać o tym wśród tych którzy co niedziela chodzą klękać przed ukrzyżowanym zbawicielem,
reinkarnacja jest faktem i wiem o niej, tak samo jak to że teraz jest sąd ostateczny, każdy sam sobie sędzią. Nie będę rozwijał tej myśli, to nie jest dobre miejsce, zaraz się przyczepią. Nawet w Biblii jest o reinkarnacji, ale kto by tam zwracał na to uwagę.
Nie ma zjawisk niewytłumaczalnych, tylko są ograniczenia w dostępie do informacji. Nawet ci którzy uważają że posiadają wiedze absolutną nie mówią prawdy, na pewno ciemne siły nie wiedza wszystkiego, a przyszłości nie mają. Wiesz w jakich czasach żyjemy, na co czekaliśmy tysiąc lat, czemu przez ten tysiąc lat okultyzm rządził, wyparł starożytną mądrość? To jest na prawdę temat rzeka.

Ka-wa, adres zamieszkania i dane osobowe też podać? Do czego Ci to wszystko? Nie masz innych pytań?

WojtaS2, ty jakiś dziwny jesteś, kolejny z upośledzoną empatią, czy musi się lać krew by okazać zrozumienie?
Ja wiem co M2W doświadcza, bo mam dokładnie to samo, obejrzyj jej filmy na YT, wczuj się w emocje jakie można wysłuchać, niemal płacze w ostatniej minucie filmu z klawiaturą w tle. Ale to nic, przecież my wszyscy udajemy zdrowych. Jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Co do reinkarnacji to cos uchyle nieco bo wolny jest w chwili obecnej przekaz podprogowy, i nadmieniam zebys sie nieobawial piszac tu o takich sprawach, bowiem laicy i tak, jak sam dostrzegasz zielonego pojecia nie maja o czym jest wymiana informacji.
Dodatkowo nadzor powatpiewa w to by ktokolwiek tutaj mogl w nieodpowiedni sposob analizujac przekazy zaszkodzic systemowi.
Uwazaj bo to co tu umieszczam tylko dotrze do twojej podswiadomosci, reszte posklada w logiczna calosc twoja swiadomosc, podczas czytania tej informacji nie bedzie zaburzen stagnacji.
Uwazaj, reinkarnacja, pieklo, czysciec, Niebo...
Pieklo jest tu na ziemi, doswiadczasz reinkarnacji po chwili odlaczenia sie duszy (swiadomosci) od zuzytej juz powloki, i wstepujesz w poczety plod wtedy jedynie, gdy nie wypelnisz swojego zadania tu na ziemi zgodnego ze slowem Ojca.
Wielu zyje w rospuscie skazujac sie na powrot w innym ciele z wymazana pamiecia, tak by w koncu wypracowac sobie tutaj byt w krolestwie niebieskim.
Pieklo jest tu na ziemi i tutaj odkupujemy swoim zachowaniem swoje grzechy z tego i poprzednich wcielen. Glosy ktore slyszysz sa przekazem niekoniecznie pochodzacym od dobrej strony, czy to kara? Sam sobie odpowiedz na te pytanie, czy czujesz mobilizacje do dzialania? Wiem ze szukasz przyczyn swojej egzystencji.
Nie wolno ci zejsc z prawej drogi bo wrocisz spowrotem tu do piekla, a takto, jestes jednym z niewielu naznaczonym, ktory ma szanse po tylu setkach lat wstepowania w inne powloki wlasnie spokojnie czekac na nagrode, lecz powiadam Ci! Nie wolno krzywic slowa Ojca Niebieskiego, jest zlo i jest dobro, jesli szatan istnieje to Ojciec tym bardziej.
Nie czyn zla w tej powloce a bedzie ci dane oblicze Jego widziec.
Nie musisz czytac i wrecz niepowinienes na dzien dzisiejszy czytac slowa Bozego, bowiem z poprzednich wcielen podswiadomosc zakodowane ma kazde wersy z pisma oraz z roznych poprzednich powlok rozne interpretacje, wiec deformacja przekazu jest wrecz na ta chwile nieunikniona.
Skontaktuj sie ze mna jak obawiasz sie tutaj wymieniac informacjami.
Wiedz jedno - nie bylo mnie na tej ziemi przez troche czasu, mam nieco osobistych doswiadczen z tamtym wymiarem, smierc kliniczna i 2x spiaczka, uczynily swoje.
Widzialem to co nieliczni mogli ujrzec, i dane mi jest nielicznym podzielic sie doswiadczeniem.
Z mocami piekielnymi tez wielokroc sie przyjaznilem, Hitler dostaje odkupienie.
Jak cos jest niejasne pytaj, tak bys zle nie interpretowal moich przekazow.
Jeszcze raz - krolestwem szatana jest ziemia, dlatego tutaj dzieje sie tyle krzywd, jest tyle zla.
W niematerialnym bycie nie ma miejsca na 2 krolestwa, wiec tu na ziemi szatan uwil sobie gniazdko i nawiedza wielu chlapiac sie ich cierpieniem.
Egzorcyzmowalem paru pacjentow, ktorzy mieli problemy, sfery psychicznej, przez zniewolenie.
Ciebie to nie dotyczy
Nie widze zaczernienia
Musisz byc spokojny i czekac, bowiem z kazda chwila bedzie coraz lepiej w twoim przypadku.
Glosy ustapia, lecz nie odrazu, musisz czynic dobro, a przyspieszysz proces niesienia pomocy.
Nie ma rzeczy niemozliwych i wiedz jedno, nic sie bez przyczyny nie dzieje.
Jest akcja - jest reakcja.
Nie wolno ci ulegac niszczycielskiej sile strachu, bo jak ci wczesniej pisalem, jako jeden z nielicznych o ile nie zawiedziesz, ostatni juz raz tu pracujesz, teraz beda tylko nagrody.
Trzymaj sie i nie obawiaj bo wszystko co sie dzieje jest misternie ulozonym planem z gory.
Twoja oslona powoli zacznie sie wzmacniac i sam z biegiem czasu dostrzezesz poprawe i ulge, az do calkowitego zaniku objawow jakie teraz ci towarzysza.

Odnośnik do komentarza

Jestem przerażona, że jesteś w tym wszystkim sam. Dlaczego Twoja rodzina Ci nie pomaga? Mój syn przeszedł przez pekło, które Ty teraz przechodzisz, ale my byliśmy razem z Nim! Razem walczyliśmy z jego głosami! I to nieprwda,że człowiek po lekach nie funkcjonuje normalnie! Wiadomo, to jest kwestiaodpowiednio dobranych leków, ale to się da zrobić. W ciągu ostaniego roku spotkałam wiele osób z podobnym jak Twój problemem. Mój syn też słyszał głosy. Mówił o jakimś systemie... Te głosy mówiły i o nim, i do niego... Ale to minęło. I jak już pisałam wcześniej, Ty sam nic nie zrobisz, żeby sobie pomóc. Tę decyzję muszą podjąć za Ciebie Rodzice! Czy oni nie widzą przez jakie piekło Ty przechodzisz???? Są ślepi?? Nie jestem w stanie tego pojąć, jak można nie zauważyć, że z moim dzieckiem coś się dzieje.....

Odnośnik do komentarza

Beatris64, Mam zupełnie poważne pytanie, czy mogła byś zajrzeć synowi do uszu? Byłaś z Nim u Laryngologa?

Ja mam tak zawalone uszy, że z prawej strony w ogóle powinienem nie słyszeć. Głosy w głowie zaczęły sie od zainstalowania telefonów, słuchawek w kanale słuchowym, z prawej strony skrzep wyjmowałem po tym dniu gdy obudziłem się i zanim wyszedłem z pokoju usłyszałem próbę telefonu. Kanał słuchowy bardzo się zmniejszył(średnica) z obu stron, najbardziej z prawej, uwierają mnie do dziś.
Wiesz dlaczego montują w uszach a nie np na karku? Bo słychać przez nie głos tych osób tak wyraźnie jakby stali gdzieś w pobliżu, nie ma większej różnicy, słychać je w uszach, a także słychać z którego kierunku mówi, gdzie jest obecnie kontroler. Cały czas od kilku godzin słyszę osoby z kierunku zachodniego, bo tam też mieszkają osoby które w tym momencie mnie kontrolują, rozpoznaje ich, trzy osoby, po głosie.
Proszę nie zaprzeczaj, ja nie potrzebuje psychiatrycznej pomocy bo rozmowa jest skuteczna tylko na chwilę, gdyby ktoś chciałby mi pomóc to tylko wyciąć słuchawki, opłacić zabieg, skontaktować z chirurgiem który by się tego podjął.
Wszystko inne będzie leczeniem objawów. Mam własne zdanie, prawo decydować za siebie, rodzice byli potrzebni do 18r, mam więcej odwagi od wszystkich którzy uważają że z Nimi nie wygram, że lepiej iść na ugodę, z przestępcami. Kiedyś zrozumiecie, mam nadzieję że nie będzie za późno.

Odnośnik do komentarza

Blokowany.
Miałem zamiar trochę popisać i Ci parę rzeczy wytłumaczyć bo najwyraźniej bardzo mało wiesz o tym świecie i jak funkcjonuje, nie wspominając o samym człowieku. ALE ...
Nie mam najmniejszej ochoty brnąć przez potok wody jaką tutaj wylewasz starając się walczyć z, jak to pięknie ująłeś, cichym przyzwoleniem społeczeństwa.
Ja, jako jeden z tego społeczeństwa nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek cicho albo głośno na cokolwiek przyzwalał i bardzo wkurzają mnie takie Ktosie jak ty wiecznie oskarżające wszystkich dookoła o wszystko.
Nie będę Ci tłumaczył czy jesteś chory czy też nieudanym eksperymentem kosmitów bo mi się najzwyczajniej nie chce.
Uważam, że jakakolwiek dyskusja z Tobą tutaj nie ma żadnego celu.
Nawet nie chce mi się wejść na Twój blog.
I absolutnie nie muszę odwiedzać podanych przez Ciebie linków, żeby powiedzieć z całą pewnością, że informacje tam zawarte nie są weryfikowalne.
Pozostaje w tym wszystkim tylko jedno pytanie.
Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy, że jesteś ciągle oszukiwany przez baranów zakładających tego typu strony jakie nam proponujesz i mających niezły ubaw z ludzi szukających mikrofonów i mikro robotów we własnych uszach. Pomyślałeś kiedykolwiek o takiej ewentualności?
Zapewne nie i jestem absolutnie przekonany, że nawet jakby Ci megafonem to powtórzyć to i tak będziesz wielbił pacanów powielających Twoje niedorzeczne spostrzeżenia.
Ty sam nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. Absolutnie żadnego. Łykasz wszystko czym Cię karmią internetowi żartownisie, wszystko oprócz brutalnej i niefajnej rzeczywistości. Bo ta rzeczywistość jest właśnie paskudna i paskudnie obchodzi się z ludźmi uciekającymi od niej.
Powiem wprost.
Rób sobie co chcesz i myśl sobie co chcesz. Pomyśl jeszcze o jakimś Boskim przesłaniu do bas Ziemian i głoś dalej swoją prawdę.
Powiedziałbym przemyśl to co Ci wszyscy mówimy, ale czy ty w ogóle jesteś do tego zdolny?
Żegnam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

InnyInna :-)
No i takie wypowiedzi wlasnie tez sie powinny pojawiac.
blokowany prosi o pomoc, lecz, gdy ja mu ją oferuję, to się nie odzywa.
Tez mam implant, w dolnej szczece, wszepili mi go gdy lezalem na stole operacyjnym, i od tamtej pory mam pod kontrola takich jak on, bowiem to jest nadajnik o olbrzymim zasiegu.
Blokowany : albo jestes cwanym oszustem, ktory probuje nas wszystkich nabic w butelke, bo dlaczego odrzucasz pomoc, i wszystkie propozycje sa dla ciebie glupie, albo masz powazne zaburzenie z ktorym tak naprawde ci sie dobrze zyje, bo gdybys tak strasznie cierpial, to za wszelka cene bys chcial sie tego pozbyc.
Omijasz lekarzy, boisz sie lekow.
Ja bralem prochy swoimi czasy na takiego typu obkawy.
Cos mi tu jest podejrzane, jestes podatny na manipulacje internetowych filmow i roznych artykulow o broni psychotronicznej, a nie ulegasz naszej,..
Zrozum jak potrzebujesz pomocy, to daj sobie pomoc, bo uwierz mi w jedno, za niedlugo nikt nie bedzie zwracal tu na ciebie uwagi i skonczy sie odpisywanie na twoje wypociny.
Chipy ktore wszczepiaja ludziom, badz tez te sluchwki NIE SA NIEWIDZIALNE.

Moja propozycja jest taka : idz po skierowanie na rtg glowy i zobaczysz co w twojej glowie siedzi.
Boisz sie tego, ze sie okaze, ze jednak nie miales racji i w glowie nie masz umieszczonego obcego ciala.
Boisz sie, ze wtedy nie bedziesz mial innego wyjscia jak pogodzic sie z tym, ze mozesz miec jakies zaburzenie?
Czlowieku, jak sie meczysz to tutaj na forum nie pozbedziesz sie tego chipa, bo to niewykonalne.

Odnośnik do komentarza

A może boi się tego, że jeśli się okaże, że to choroba, a nie implanty, przestanie już być taki wyjątkowy...jedyny Polak (bo podaje linki tylko do obcokrajowców, rzekomych ofiar kontroli umysłu) wykorzystany w tak rzadki i niesamowity sposób...to jest coś. A tak... wyjdzie na to że jednak jest zwykłym szaraczkiem z małego miasteczka w dodatku chorym... Skończy się poczucie wyjątkowości

Odnośnik do komentarza

Karma, poczytaj komentarze innych ofiar z Pl link
Albo komentarze z tego Bloga, sam blog jest bardzo ciekawy bo okazuje się co robią lekarze, "niosący pomoc" link
nie zajrzysz tam, to nawet o tym nie pisz, nie okazuj swojej ignorancji aż w tak bezczelny sposób.

Czemu mnie aż tak atakujecie, przecież mówię że implantami wywołują objawy choroby, czytaliście co mi wywołują, co lekarz może stwierdzić jeśli umysłem moim zdalnie sterują powodując nawet niekontrolowaną wymowę? Co lekarz może mi powiedzieć w tej sprawie jeśli "nikt nic nie wie", nie może wiedzieć przy tych którzy są ofiarami lub nieświadomi. A ofiary przecież są chore, mają objawy, więc po co go posłuchać? Już odpowiedzieliście.

Pietruch, gdzie ta pomoc? napisz w skrócie żebym ją dostrzegł.
Cierpisz z powodu implantu, chyba nie?
Pozbędę się, ale nie za wszelką cenę. Piszę tylko prawdę, od Ciebie zależy czy jesteś w stanie uwierzyć że są jeszcze szczerzy ludzie. Lekarze nie leczą, łagodzą objawy, organizm sam się leczy z drobną pomocą.
Ja oglądam to co mnie interesuje, odróżniam kłamstwa od półprawdy. Jeśli wiem co mi robią to się tym interesuję, ale wy nie chcecie pomóc wyciszając mnie dodatkowo neuroleptykami. Czy jestem dla was niebezpieczny? Pewnie nie czynem a tym o czym piszę, bo zakładam że dla wielu jestem niebezpieczny że ofiary się ockną, zobaczą jak manipulują ich myśli, sterują jak bio-robotem ale odkąd mi uwierzysz, będziesz miał świadomość że to nie twoja wina że "zachorowałeś", choćby niewiadome ile cudownych leków ci podali. O przyczynach nie chcecie rozmawiać, w porządku, przecież nie pisze tego dla sceptyków, a dla tych którzy mogą powiedzieć podobnie o sobie. To jest Matrix.

No przecież pisałem, że wyczuwam je pod skórą w konkretnych miejscach od konkretnej daty gdy się wszystko zaczęło. Czipy są robione z różnych materiałów, więc nie pisz że są widzialne, są robione z płynnego kryształu trudne do wykrycia, ale żebyś nie pomyślał czasem że ja takie akurat mam, bo nie wiem..
Nie boje się zaburzenia, ale tego że odbiera mi się wolność wyboru, od zaimplantowania, po diagnozę. Nikt nie pyta mnie czy się zgadzam na ten proceder, ani z diagnozą. Ktoś podejmuje decyzje za mnie, lekarz też człowiek, zmanipulowany człowiek. Co ja sam mogę, jeśli na około ludzie konspirują, przecież tego nikt w jeden dzień nie wymyślił. Patrzą na mnie bojąc się tego że jestem świadomy ich wszystkich. Kto wie do czego są zdolni, przecież zdalnie mogą mnie nawet zabić, okaleczyć, gdy o nich wiem, a oni wiedzą o mnie, czytają lub słyszą moje myśli. Nie myślisz chyba ze Oni są zdrowi, normalni, nawet jeśli działają w grupie? Pewnie nawet nie chcecie w ten sposób rozmawiać, najlepiej żebym ciągle się bronił z zarzutów, dlaczego jestem ofiarą, jakbym sam był winny. Chcę być wolnym człowiekiem, odzyskać niezależność myśli, to wyklucza jakiekolwiek neuroleptyki, nawet nie próbuj mi radzić w ten sposób. Bądź człowiekiem.

Odnośnik do komentarza

ka-wa, jeśli chcesz być mądrzejsza ode mnie, to przestań tu pisać. Zachowaj się tak jak uważasz, ale nie mów mi co mam robić.
Radziłbym się najpierw zastanowić po co tu wciąż komentujesz, jeśli niczego nie rozumiesz, nie myślisz obiektywnie... Daj się innym wypowiedzieć, nie rób śmietnika, kogoś zainteresuje to będzie musiał się przez gąszcz bzdur przedzierać.

Odnośnik do komentarza

Może mogła byś się jakoś odnieść do tych linków które wkleiłem? zamiast wciąż pisać o indywidualnych "przeczuciach"... Napisz czy Oni wszyscy wymagają leczenia?
Czy osoby które mają świadomość że padli ofiarą przestępców są zdrowi, czy lepiej żeby byli nieświadomi, zmanipulowani do zawierzania swojego życia na podstawie diagnozy bo NIKT nam nie uwierzy w szpitalu. Wy na forum może jesteście inni, uważacie że oskarżenia są niewinne, przecież gdy ktoś was nie słucha to jazgot że nie akceptuję rad? Też mi nie wierzycie, czemu w szpitalu miało by być inaczej?

Odnośnik do komentarza

Hi, hi, hi. :-)
A ja się tak zastanawiam, kim trzeba naprawdę być, żeby wierzyć w takie bzdety? No dobrze, rozumiem, że słyszy się głosy, piski, szumy, wyczuwa się pod skórą implanty, dostrzega się te zawistne spojrzenia sąsiadów. Co jeszcze tam było? Potrafię to zrozumieć i nawet wyobrazić to sobie, ale nie dociera do mnie jakim cudem można w to wierzyć?
Jedyne co mi przychodzi do głowy to strach przed chorobą!
Strach tak ogromny, że zmusza delikwenta do wyszukiwania wszystkiego co się da, żeby tylko nie pozwolić uznać się za chorego. No w sumie to niemiłe uczucie być chorym. Hmmm ...
A do tego jeszcze te leki i psychiatra sadysta, który w zmowie z "Cichym Przyzwoleniem Społeczeństwa" tylko czyha na biednego Polaka, żeby go całkowicie zniewolić i coś tam zrobić (to tajemnica lekarska więc nie wiem) .
Najgorsze jednak są te leki. To przecież nie leki tylko trucizny i mimo, iż leczą ludzi dotkniętych przeróżnymi chorobami to tego jednego, jedynego na pewno zabiją a co gorsza pozbawią własnej woli ;-)
Wydaje mi się, że intelektualnie i emocjonalnie trzeba być na poziomie nastolatka. Tak to mi taka wiara w przeróżne pierdoły pasuje do tego wieku.
Smutne niestety.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jesteś pewna, że nic nie wnoszą? Bo wg mnie, wnoszą zbyt wiele, aż trudno się Wam odnieść do tego co napisałem, nawet nie słyszę pytań o to co niezrozumiałe w tym co już napisałem, czyli wszystko jasne, ale nikt nic nie rozumie.
znalazłem przed chwilą krótki Blog, niestety po angielsku, o verichip'ie link

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...