Skocz do zawartości
Forum

Intensywne wypadanie włosów u kobiety


Gość Anita801

Rekomendowane odpowiedzi

Gość basieńkala

też tak miałam po ciąży, wyniki miałam ok a włsy wypadały, pomogło mi branie oeparolu piękne włosy z wiesiołkiem, brałam kilka tygodni regularnie i poprawa była, włosów wypadąło mi mniej i tez nowe się pojawiły :) w końcu znów sa gęste i też paznokcie mam przy okazji mocniejsze

Odnośnik do komentarza

z wypadaniem walczyłam kilka tygodni, choć nie było konkretnego powodu żeby tak się działo. Na jakimś forum ktoś pisał o lotionie pilfood że pomaga na takie problemy. Stosowałam go 2 miesiące i stan moich włosów się poprawił. Nie wypadają już garściami, ładnie się błyszczą - wyglądaja na zdrowe.

Odnośnik do komentarza
Gość filemonica

mi po ciąży strasznie osłabiły się włosy, bardzo wypadały no i ogólnie pogorszył mi się ich wygląd. Chciałam zrobić jakieś zabiegi na wzmocnienie ale to nie na moją kieszeń, kremy, maski też nie przyniosły efektów. W końcu zdecydowałam się na kurację za pomocą Vichy aminexil clinical 5, już po pierwszym tygodniu stosowania widzę znaczącą różnicę, więc wiąże ogromne oczekiwania z zakończeniem kuracji czyli po pełnych 6 tygodniach stosowania.

Odnośnik do komentarza

Witam, polecam sprawdzić tarczycę i ogólny stan organuzmu. Przyczyną może być stres, zła dieta, braki mikroelementów i wiele innych. Na pewno nie zaszkodzi picie soku z pokrzywy np :https://od-natury.pl/alter-medica-sok-z-pokrzywy i preparat wzmacniający , np:
Biovitalium Dermovital 60 tabl.
Dermovital to suplement diety, którego celem jest poprawa, wzmocnie-nie oraz regeneracja stanu włosów, skóry i paznokci. Preparat ten zawiera wyselekcjonowane witaminy, biopierwiastky i aminokwasy, a także odpowiednio dobrane ekstrakty roślinne.
Polecam :)
Od Natury

Odnośnik do komentarza
Gość filemonica

mi bardzo pomogły ampułki vichy w poprawie kondycji włosów przede wszystkim już tak nie wypadają a dla mnie to było w sumie najważniejszym wyznacznikiem, bo ostatnio strasznie posypały mi się włosy.

Odnośnik do komentarza
Gość Afrodyta7

W moim przypadku swietnie sprawdzila sie maska (https://www.sekretpiekna.sklep.pl/pl/p/MASKA-do-skory-glowy-przyspiesza-wzrost-wlosow%2C-zageszcza/249), ktora w sumie znalazlam przypadkiem :) Ciesze sie, ze trafilam na ten sklep, bo mam teraz w kosmetyczce bardzo dobrej jakosci kosmetyki naturalne nie tylko do wlosow :) A co do samej maski to jest wazne zeby byc cierpliwym, choc pierwsze efekty juz po pierwszym tygodniu czy dwoch widzialam to jednak na takie spektakularne musialam poczekac pare miesiecy :)

Odnośnik do komentarza

Jak włosy wypadają, to dobrze jest zastosować przez kilka tygodni szampon biotebal, który zawiera sporą dawkę biotyny, czyli witaminy H. Biotyna skutecznie hamuje wypadanie włosów i pobudza ich wzrost. Efekt sprawdziłam na sobie.

Odnośnik do komentarza
Gość FijołkowaLi

U mnie przyczyną wypadania włosów byłą zła dieta (niedobór witamin) i stres - tak stwierdził mój dermatolog. Zalecił mi łykanie różnych suplementów i szampon z Biotebalu, bo zawiera biotynę i ekstrakt z żeń-szenia na pobudzenie wzrostu włosów. Muszę przyznać, że to bardzo fajny produkt, bo ograniczył wypadanie włosów, pojawiły się "baby hair", a dodatkowo dzięki kompleksowi seboregulującemu wpływa na aktywność gruczołów łojowych.

Odnośnik do komentarza

U kobiet zwykle jest to kwestia nieprawidłowej diety, leków, lub antykoncepcji hormonalnej. Zwykle jest to do opanowania jak się wybierzecie do odpowiedniego lekarza, u mnie niestety się nie udało i straciłam dużó włosów i skończyło się na mezoterapi igłowej w http://bodycareclinic.pl/. Nie odzyskałam już takich włosów jak wcześniej ale i tak jestem zadowolona z zabiegu. Więc dziewczyny jak macie takie problemy to idźcie szybko do lekarza niech wam coś doradzi, żeby u was też nie skończyło się przeszczepem włosów.

Odnośnik do komentarza

Niestety , ale wypadanie włosów jest związane z wieloma różnymi czynnikami . Często może to być brak witamin , a nawet stres , różne choroby .Można zacząć od prawidłowej diety w poszukiwaniu przyczyny . Na wzmocnienie ich polecam skrzypowitę .

Metformina cena jest niezmienna tylko na stronie tej apteki, więcej opinii na ten temat można sprawdzić u mnie na blogu.

Odnośnik do komentarza
Gość Farmionka

Najodpowiedzialniej byłoby iśc do lekarza i zrobić badania czy wszystko jest w porzadku z hormonami itd. Może to od tego? Żeby to zatuszować dopóki stan się nie unormuje możesz nosić takie dopinki clip in kojarzysz?

Odnośnik do komentarza

Miałam ogromne problemy z wypadaniem włosów i to się tak naprawdę nasiliło jakoś zaraz po ciąży. Powiem szczerze, że początkowo trochę bagatelizowałam temat i po prostu zmieniłam szampon i zaczęłam jeść suplementy, ale to się okazywało jednak na nic. Dopiero przez koleżankę trafiłam na mezoterapię i gabinet pani doktor Agnieszki Ledniowskiej. Polecam, już po pierwszym zabiegu był efekt, a po kolejnych włosy zupełnie przestały wypadać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...