Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anita801

Intensywne wypadanie włosów u kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Gość warto spróbować

Mojej koleżance na problem z wypadaniem włosów pomogła ta kuracja kolagenowa zdrowe włosy firmy Souvre, może komuś się też przysłuży.
W skład Kuracji ZDROWE WŁOSY wchodzą:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Darkkki

Po pierwsze polecam zrobić sobie badania hormonalne. Które pokażą czy wypadanie włosów nie jest przypadkiem związane z poziomem hormonów w organizmie.Często wystarczy jedynie wyrgulować hormony aby zatrzymac ich wypadanie.

W wielu przypadkach wypadanie włosów jest zwiąane z nieodpowiednią ich pielęgnacją. Polecam tutaj postawić głównie na naturalne sposoby na pielęgnację:
https://zdrowie.tvn.pl/a/rumianek-pospolity-zastosowanie-i-wlasciwosci-lecznicze-popularnego-ziola

Poczytajcie sobie o dobrym wpływie rumianku na nasze włosy. Od kiedy robię sama plukanki rumiankowe to stan włosów znacznie sie poprawił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przypadku problemów z nadmiernym wypadaniem włosów, zalecana jest wizyta u dermatologa-trychologa, który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę skóry głowy oraz zleci badanie trichoskopii. W terapii pomocne są zabiegi mezoterapii igłowej wykorzystujące odpowiednio dobrane koktajle odżywcze a także osocze bogatopłytkowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Makine

Nie będę oryginalna doradzając wam biotynę, ale u mnie to najlepsza metoda wzmacniająca włosy. Jesienią włosy zaczynają bardziej wypadać i dlatego własnie wtedy je odżywiam biotebalem. Widać taka moja uroda. Za każdym razem udaje się wzmocnić włosy i zatrzymać wypadanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adanew323

polecam udać się na zabieg Carbolift aniżeli stosować szampony przeciw wypadaniu włosów bądź odżywki (gdyz nie są skuteczne a przynajmniej mi sie nie sprawdziły) - byłam na zabiegu w SC Beauty Clinic w Warszawie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ALINA88

Mi pomogło stosowanie Hair Medic. Świetne serum i świetny szampon. Nie trzeba tutaj inwestować w nie wiadomo jak dużo preparatów, wystarczy ten zestaw i włosy będą wdzięczne :) Polecam zwłaszcza przy łysieniu androgenowym bo takie mnie właśnie dopadło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość amysia9080

Moje włosy w sumie nie tyle wypadały, co łamały się blisko nasady, bo były mocno przesuszone przez ciągłe używanie suszarki i prostownicy, do tego brak witamin :(zaczęłam suplementacje, do tego kilka miesięcy temu zmieniłam sprzęty na nowe- bezpieczniejsze . Kupiłam te z czujnikiem tempertury z babyliss, nie niszczą wlosów ani nie przesuszają. Różnica jest na tyle duża, że nawet końcówek nie muszę co chwilę podcinać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mczay987

Zazwyczaj włosy wypadają przez nieprawidłowy poziom poszczególnych hormonów... Gdy już ją uregulujesz i okaże się, że to nie one były problemem, proponowałabym udać się do dr. Osucha. Ma klinikę i specjalizuje się w przeszczepie włosów. Ja zdecydowałam się na ten krok i nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magda859

Zdecydowanie polecam Hair Medic i nic innego. Nie będę ukrywała że przez kilka lat się bujałam z różnymi preparatami wspomagającymi przy łysieniu ale efekty widzę dopiero przy tym serum. Sam preparat ma nano cząsteczki które są w stanie wchłonąć się w skórę głowy tak głęboko jakby były podawane przez igłę przy mezoterapii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sabina96

Witam
Od paru lat wypadywały mi włosy. Początkowo była to nie wielka ilość ale niestety z czasem wypadało ich coraz więcej. Brałam różne suplementy na wypadanie włosów , szampony , leki i nic nie pomagało. Pewnego razu koleżanka poleciła mi suplement diety wahałam się ponieważ już brałam różne tego typu ale postanowiłam spróbować i nie żałuję tego. Oczywiście nie pomogło tak od razu potrzebny był tez do tego czas ale było warto naprawdę polecam. Oto link http://nplink.net/iK3MdBOt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość34

Na wypadanie włosów tylko Locerin. Powstrzymuje proces wypadania włosów i wspiera ich porost. Moje włosy stały się mocniejsze odzyskaly blask i co najważniejsze przestały wypadac.
Naprawdę polecam i podrzucam link gdzie zamawialam
http://nplink.net/GrAGaCCq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hana50

Ja zdecydowanie polecam zabieg Regenera Activa. Nie należy on do najtańszych, ale jest najskuteczniejszy ze wszystkich metod, których próbowałam - od szamponów i leków po różne inne zabiegi. Więc jeśli nic nie pomaga to polecam wypróbować. Ja robiłam w Londynie w polskim gabinecie Eva Cure Clinic i szczerze mogę polecać dalej to miejsce, jeżeli ktoś ma możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miki789

Nie chciałabym tutaj uchodzić za jakiegoś eksperta ale u mnie indywidualnie bardzo pomogło serum Hair Medic. Problem z łysieniem na szczęście wypatrzyłam u siebie dość szybko i też szybko zaczęłam jakoś przeciwdziałać stąd pewnie też efekty są bardzo dobre, bo we wstępnym etapie kuracja jest o wiele łatwiejsza. Także polecam na pewno profilaktykę i pielęgnację jak najwcześniej to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mariolajarosz876

A badałaś przyczyny nadmiernego wypadania włosów? U mnie podłoże było całkiem proste do zdiagnozowania... chora tarczyca, a to oznacza, że leki hormonalne, które biorę, aby leczyć tarczycę bardzo osłabiają moje włosy... Niestety żadna suplementacja uzupełniająca nie pomaga, dlatego rozważam umówienie się na zabieg mezoterapii, który wpłynie na zagęszczenie włosów. Czytałam o tym chyba tutaj: http://panekclinic.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krystyna81

Ja też robiłam zabieg regenera activa - jest w Polsce, ja byłam w klinice Estell w Warszawie, efekt super. Cena faktycznie nie najniższa ale można rozłożyć na raty. Mi robiła ten zabieg doktor Katarzyna Kochańska, wg mnie też ważne jest żeby to lekarz robił, a nie kosmetyczka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ankor

Grunt, to znaleźć przyczynę wypadania włosów. Zawsze to powtarzam. Dopiero później możemy liczyć na skuteczną metodę leczenia i zapobiegania. Mi wystarcza Biotebal men, który stosowany regularnie zatrzymał ten proces. Pamiętajmy jednak o badaniach tarczycy i anemii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina568

bardzo przykry temat to wypadanie włosów, szczególnie dla nas, kobiet :( w końcu włosy to atrybut kobiecości..ja też miałam ten problem, u mnie to już przechodziło w normalne łysienie, miałam prześwity na głowie..teraz już jest o wiele lepiej na szczęście, pomógł mi taki preparat Nefret+, ma fajny, ziołowy skład i nie podrażnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beti77

Ja też się męczyłam z wpadaniem włosów, miałam taki okres, że już było lepiej, ale jakoś trzeba było je pobudzić do wzrostu. Koleżanka poleciła mi mezoterapię mikroigłową głowy, robiłam w salonie Akademia Perfect Hair w Warszawie, zabieg bardzo mi pomógł, mam już dużo nowych włosków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość koloo

Mnie pozytywnie w przypadku Hair Medic zaskoczyła na pewno wydajność. Tego serum nie trzeba wcale dużo nakładać żeby rzeczywiście potem był efekt na głowie. Organiczny skład, 14 naturalnych sprawdzonych składników które są dobrze tolerowane przez skórę. Ja w każdym razie nie mam żadnych uczuleń, wyprysków i innych takich odczynów .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sylwia111

Polecam tabletki z największą dawką biotyny 10 mg, tabletki maja w składzie naturalne składniki i posiadają certyfikaty. Przetestowałam polecam z czystym sumieniem!! Jest wersja 100 lub 250 tabletek
https://twojcel.to/produkty/biotyna-10mg-250-tabletek/?tct_ref=124 https://twojcel.to/produkty/biotyna-10mg-100-tabletek/?tct_ref=124

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hero6

Też mam tabsy z biotyną, za to mój partner lubi serum Biotebal men, do wypadających włosów. Każdy z nas jest zadowolony z efektów działania. Przynajmniej nie widzę zakoli i łysinek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie !
Ja również mam problem z wypadaniem włosów. Nie dość, że moje włosy są bardzo cienkie to jeszcze bardzo wolno rosną :( Mój lekarz twierdzi, że jestem okazem zdrowia i nie widzi medycznej podstawy, żeby faktycznie włosy miały prawo wypadać. Stosowałam już multum kosmetyków na wypadanie włosów. Nic nie pomaga w takim stopniu w jakim bym sobie życzyła.
Zastanawiam się nad uzupełnieniem diety w witaminy i minerały. Jednak nie wiem po jaki preparat właściwie sięgnąć. Znajoma poleciła mi coś takiego https://www.zadbanewlosy.pl/locerin-opinie-cena-i-sklad-suplementu/ Niby skład jest w pełni naturalny, ale cena mnie nie przekonuje. Może znacie podobne środki o zbliżonym działaniu lecz w lepszej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...