Skocz do zawartości
Forum

Intensywne wypadanie włosów u kobiety


Gość Anita801

Rekomendowane odpowiedzi

kosmetolog Joanna Hirszler
~ffufufufu
pamiętając przy tym, że dla hashimotowców spirulina jest niewskazana (zawiera jod).

Niestety to się zgadza. Preparat tego typu nie będzie wskazany przy chorobie hashimoto, gdyż zawiera jod.

a nie wie Pani, czy maseczki ze spiruliną też mogłyby mieć jakiś negatywny wpływ na osobę z hashimoto?

Odnośnik do komentarza
Gość PannaMigotka85

W moim przypadku pomogły wcierki Radical Stosowałam kuracje przez miesiąc a nie jak piszą 2 tygodnie i efekt by zauważalny - mnostwo baby hair i mocniejsze włosy. Powtarzam tą kurację 2 razy w roku i wyhodowałam już włosy do połowy ramio -mój cel to długość do pasa.

Odnośnik do komentarza

Polecam ampułki koxidil serum przeciw wypadaniu włosów, skutecznie walczy ze zmianami powodującymi wypadanie włosów. Jego aktywne składniki poprawiają mikrokrążenie skóry głowy i stymulują aktywność komórkową u nasady włosów, zwiększając ilość włosów w okresie wzrostu i zmniejszając liczbę strat w fazie wypadania. Należy stosować 2-3 razy w tygodniu przez miesiąc

Odnośnik do komentarza

Ja zniszczyłam moje włosy przez częste farbowanie i prostownicę. Wypadały, w ogóle się nie układały i były strasznie sztywne i łamliwe. Znalazłam w internecie dużo dobrych opinii o takim produkcie jak Seboradin i stosowalam go przez prawie pół roku. Powiem Wam szczerze, takich efektów się nawet nie spodziewałam ;) Włosy dużo mniej wypadają, stały sie gęstsze, szybciej odrastały. Teraz są puszyste i miękkie, nie to co wcześniej. Wyglądają duzo lepiej więc jak dla mnie, warto spróbować. ;)

Odnośnik do komentarza

Myślę, ze powinnaś zmienić dietę na zdrowszą i spróbować jakiś intensywnych, profesjonalnych kuracji do włosów, np. Biolage ScalpSync Aminexil Hair Treatment, Loreal Expert Aminexil Advanced lub Wella SP Balance Scalp Energy Serum. Produkty te znajdziesz w sklepie z profesjonalnymi kosmetykami do włosów https://www.shopla.pl/ Polecam :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich sfrustrowanych problemem utraty włosów :(
Ten problem spedza sen z mich powiek! dosłownie! próbowałam już wszystkiego! szampony, serum, wcierki, tableteczki itp
Ostatnio byłam na wizycie u dr Podgórskiej, u której robie mezoterapie... wspomniała, że na rynku jest taki produkt Hairmax LaserBand, który proponuje dodać do terapii. Ta nowość przywiozła z jakiejś konferencji medycznej. Urządzenie okazuje się bardzo znane na świecie, a u nas jeszcze słabo...
Podobno technologia wykorzystana w tym urządzeniu jest znana od wielu lat, ale firma produkujaca ten urządzenia pierwszy raz wykorzystała do leczenia utraty włosów, rzekomo z bardzo dobrymi wynikami po badaniach klinicznych ponad 90% zadowolonych.
Ufam swojej pani doktor, ale może któraś miała to urządzenie lub słyszała? bede wdzieczna, bo cena nie jest mała, ale jeśli miałoby pomoc to chyba zdecydowałabym się ...
w sumie to na te wszystkie wcierki wydałam tyle kasy, że chyba już dawno miałabym taki sprzet...
z góry dzięki za info
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

4 tys. za coś o trudnej do zweryfikowania skuteczności, to kupa kasy. nie chce mi się wierzyć, że laser mógłby wpływać na DHT.
no i jeśli ktoś zacząłby odkładać rok czy dwa przy niskich zarobkach na takie cuś, to też nie bardzo, bo za ten czas mieszki mogą już ulec nieodwracalnej miniaturyzacji - nie wiem jaki szybko takie coś postępuje. ciężka sprawa, ale za 1,5 tys. miałabyś full pakiet nietolerancji pokarmowych, może to też wpływa.

Odnośnik do komentarza

~NataliaNana
Ja zniszczyłam moje włosy przez częste farbowanie i prostownicę. Wypadały, w ogóle się nie układały i były strasznie sztywne i łamliwe. Znalazłam w internecie dużo dobrych opinii o takim produkcie jak Seboradin i stosowalam go przez prawie pół roku. Powiem Wam szczerze, takich efektów się nawet nie spodziewałam ;) Włosy dużo mniej wypadają, stały sie gęstsze, szybciej odrastały. Teraz są puszyste i miękkie, nie to co wcześniej. Wyglądają duzo lepiej więc jak dla mnie, warto spróbować. ;)

Niestety farbowanie czy rozjaśnianie włosów bardzo osłabia ich strukturę. Włosy mogą nie tylko wypadać, a nawet kruszyć się w rękach. Na pewno warto zwrócić uwagę na to, aby farby były bez amoniaku oraz dodatkowo zadbać o odpowiednią pielęgnację włosów w domu.

Odnośnik do komentarza

Zamiast stosowac drogie preparatu lub suplementy polecam kurację regenerującą na wypadające i zniszczone włosy . Kuracja oparta jest o preparat wykonany z ziół stosowanych w medycynie indyjskiej (https://ajurwedablog.wordpress.com/oferta/) . Kosztuje nie wiele a efekty są widoczne po kilku tygodniach. Naprawę polecam. Kuracja jest bezpieczna i w 100% naturalna.

Odnośnik do komentarza

czasami warto zainwestować w coś droższego ale skutecznego - taka dolegliwość jak wypadanie włosów wymaga długiego i systematycznego leczenia, stosowanie nieodpowiednich preparatów tylko wydłużają leczenie, a potem jeszcze gorzej jest się z tym uporać

Odnośnik do komentarza

Moje włosy były słabe i wymagały silnego odżywienia. Natychmiastowa rewitalizacja i zaskakujące efekty nastąpiły po zastosowaniu mezoterapii, która może stanowić uzupełnienie leczenia farmakologicznego. Byłam u pani Judyty Tomasik Homickiej z Mojej Estetyki z Rzeszowa. Mezoterapia polegała na wstrzykiwaniu w głąb skóry substancji aktywnych stymulujących regenerację włosów. Przy codziennej pielęgnacji czuć, że jest bardziej odżywiona skóra głowy a co lepsze zabieg ten wspomógł ponowny wzrost włosów. Są teraz bujniejsze.

Odnośnik do komentarza
Gość Suzanna1234

początkowo była nastawiona dość sceptycznie do tego senso duo, ale zupełnie niepotrzebne, co prawda nie działa na mnie tak cudownie jak zapewnia producent ale doceniam fakt, ze nie musze łykac zadnych pigułek tylko wcieram sobie olejek a wlosy przestają wypadać, trzeba jednak uzbroic sie w cierpliwosc, przez pierwsze 2 miesiace nie zauwazyłam zadnej poprawy, dopiero od niedawna zauwazam ze wlosy sa mocniejsze i mniej wypadają :) wiec oceniam Senso Duo pozytywnie

Odnośnik do komentarza

Każdy przypadek nadmiernego wypadania włosów należy traktować indywidualnie, poważ źródło problemu może mieć zupełnie inne podłoże.

Sugeruję skorzystać z pomocy specjalisty, ja udałam się do beauty for you w Krakowie i poddałam się badaniu trychologicznemu, które wskazało duże osłabienie cebulek włosowych oraz znaczące przesuszenie skóry.

Dopiero dobór odpowiednich kosmetyków, suplementów i właściwa pielęgnacja powoli pozwalają mi na nowo cieszyć się z mojej fryzury!

Odnośnik do komentarza

~lepaja
Mi po ciąży bardzo wypadały i jak tylko skończyłam kp to zaczęlam brać oeparol, po około miesiącu już byla poprawa, włosy mi się wzmocniły i zdrowiej zaczęły wyglądać, od czasu do czasu robię sobie taką kurację.

To naturalne, że po ciąży dochodzi do wzmożonego wypadania włosów. Na szczęście jest to zazwyczaj stan przejściowy. Na ten temat oraz o sposobach zwalczania tego problemu poczytacie tutaj https://portal.abczdrowie.pl/wypadanie-wlosow.

Odnośnik do komentarza

anetamska
też czasami sie martwie czy wypadnie nie jest u mnie nasilone... ale na szczęscie tylko na zmianę pory roku: na jesien i wiosne :)

Możesz to sprawdzić w prosty sposób. Wystarczy, że w ciągu dnia zliczysz mniej więcej ilość włosów, które wypadły. Jeżeli ich ilość jest mniejsza niż 150 to wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...