Skocz do zawartości
Forum

Intensywne wypadanie włosów u kobiety


Gość Anita801

Rekomendowane odpowiedzi

Jak włosy lecą garściami to trzeba iść do specjalisty, a nie kombinować na własną rękę! Poczytajcie sobie jakieś strony poświęcone problematyce, a nie recenzje kosmetyczne, bo to przy dużym wypadaniu nie pomoże. Ja ostatnio śledzę fanpage "zbyt piękni by łysieć" dużo można się dowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Gość Marika92

Tak w nawiązaniu do tych facetów, to wiecie, nie wszystkim facetom pasuje fryzura na łyso i nie każdy będzie w niej się dobrze czuć ;) A tak bardziej serio, to nie powinno się wmawiać facetom, że mają się pogodzić z losem itd. Wypadanie włosów może wiązać się z inną chorobą, więc czasem lepiej dmuchac na zimne :)

Odnośnik do komentarza
Gość MatkaPolka01

Przeżywałam to samo. Garściami wyciągałam włosy a nawet doszłam do momentu, kiedy liczyłam po myciu ilość włosów znajdujących się w wannie. Przerobiłam najróżniejsze kosmetyki, szampony i odżywki. Nawet przez jakiś czas starałam się myć włosy naturalnym szamponem z pokrzyw ale w moim przypadku zapach, szybko zakończył tą przygodę. W końcu jedna ze znajomych poleciła mi firmę Dermastic, zaczęłam od szamponu przeciw wypadaniu włosów (bardzo ładnie pachnie a i włosy po nim są przyjemne w dotyku) ale jakiś czas temu z tej samej marki pojawił się plastry przeciw wypadaniu. Szczerze mówiąc myślałam, że będzie troche roboty przy tym (zwłaszcza kiedy w domu mam małego raczkującego brzdąca) ale zakładanie ich jest szybkie i przyjemne, a efekty zaczęłam zauważać przy ich regularnym stosowaniu już po pierwszych dwóch miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Gość roksana88

Zgadzam się z tym pogarszaniem, w najlepszym przypadku będziemy tracić czas i pieniądze na nieskuteczne metody. Staram się też sporo czytać i poszerzać swoją wiedzę, np. odnośnie mitów związanych z pielęgnacją włosów. Bardzo fajne przykłady znajduję ostatnio na fejsie: https://www.facebook.com/zbytpieknibylysiec/ Łatwo się przypomni o lekturze, jak wyskazuje w aktualnościach ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Dominikaa_01

Mnie bardzo wypadały włosy ale od momentu kiedy zaczęłam stosować plastry dermastic zauważyłam znaczną poprawę. Po kilku tygodniach stosowania plastrów na noc włosy bardzo się wzmocniły i wypadały wszędzie gdzie popadnie.

Odnośnik do komentarza
Gość małgosia888

A ja polecam skonsultować się ze specjalistą. Przyczyny wypadania mogą być różne, a wtedy są i różne metody leczenia. Na "nadmierne" wypadanie naturalne sposoby raczej nie pomogą... Co innego sezonowe osłabienie a zmiany chorobowe.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś przypadkiem trafiłam w Akademii Perfect Hair na badanie włosa metodą maping. Dostałam to badanie gratis do strzyżenia i bardzo dużo się z niego dowiedziałam. Przyczyn wypadania moich włosów było sporo, m.in. źle dobrane kosmetyki. Dostałam specjalną kurację, rozpisaną pielęgnację i włosy są w lepszej formie.

Odnośnik do komentarza

Gdzie w Krakowie można znaleźć dobrego trychologa? Byłam ostatnio u jednego, ale jak mu powiedziałam, że włosy mi nadmiernie wypadają i boję się, że za chwilę nie będzie czego ratować to powiedział mi, że taka już moja uroda. Słyszałam coś o klinice medycyny estetycznej SCM estetic. Wiem, że mają swojego trychologa i dość profesjonalny sprzęt tylko nie wiem czy robią tam kompleksowe badania, bo przypuszczam, że będą potrzebne.

Odnośnik do komentarza

wiele dorosłych kobiet miało w życiu taki moment gdzie te włosy tak leciały intensywnie. mozna oczywiscie kombinowac z domowymi sposobami czy suplementami ale jednak lepiej od razu pojsc do specjalisty i znalezc metode dopasowana do problemu

Odnośnik do komentarza

Ja miałam taki problem, po porodzie - strasznie wychodziły mi włosy. Poszłam do trychologa żeby sprawdzić o co chodzi. No i miałam przeprowadzoną specjalną kurację, wzmacniającą i aktywizującą porost włosów. Bardzo polecam profesjonalne badanie skóry głowy i właśnie takie specjalistyczne kuracje. Jestem bardzo zadowolona, a zabieg robiłam w salonie Miraflores.

Odnośnik do komentarza

Przyczyn wypadania może być bardzo wiele. Może być sezonowe, może być spowodowany silnym stresem, złą dietą, chorobami, okresem przekwitania bądź zatruciem metalami ciężkimi. Dlatego zawsze najlepiej iść bezpośrednio do lekarza, żeby jak najwcześniej zacząć odpowiednie leczenie.

Odnośnik do komentarza

Jagna87125
Zauważyłam, że od jakiegoś czasu bardzo wypadają mi włosy. Nie ukrywam, że trochę mnie to niepokoi, poneważ moje włosy są dość cienkie i nie mam ich za wiele. Koleżanka poleciła mi preparat z Vichy , ale nie jest on zbyt tani i dlatego chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś może go używał?

Pani w aptece mi kiedyś ten preaprat poleciła, bardzo go zachwalała, ale ostateczniego go nie kupiłam.

Odnośnik do komentarza

Sama wypróbowałam różne suplementy, droższe i tańsze, a efekty nie były powalające. Ale przy odwiedzinach rodziców wypróbowałam Biotebal, który stosuje moja mamusia. Łykałam go przez kilka tygodni i włoski wzmocniły się. A zatem dalej go stosuję i liczę, że niedługo pojawi się trochę baby hair.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...