Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anita801

Intensywne wypadanie włosów u kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lidka1976

Ja tez miałam problem z wypadaniem włosów. Ta sytuacja zmieniła się, kiedy zastosowałam naturalny kolagen, w połączeniu z szamponem i odżywką. Obecnie moje włosy są w dużo lepszej kondycji i nie wypadają. Mogę pomóc załatwić produkty kontakt lidka1976@onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elizkaaaa

Jak na razie bardzo sobie chwalę Hair Medic, prosty w stosowaniu, ładnie się wchłania we włosy i skórę głowy, przyjemnie pachnie, nic nie podrażnia itp. A ja generalnie mam dość wrażliwą skórę na wszelkie preparaty, jeśli już coś stosowałam wcześniej to nierzadko kończyło się to wysypką itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Steff

Polecam Bioetbal, ponieważ ma w składzie sporą dawkę biotyny. Moim zdaniem to najskuteczniejsza metoda, ponieważ człowiek wzmacnia swój organizm od wewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Myszkaj

Ja polecam wizytę u trychologa, bo po ci się niepotrzebnie faszerować lekami czy wcierać coś bez sensu jak się nie zna przyczyny. Byłam w klinice dr legeand i tam pani mi udzieliła fachowej pomocy i jest ogromna różnica teraz w jakości wlosow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ereni

~Steff
Polecam Bioetbal, ponieważ ma w składzie sporą dawkę biotyny. Moim zdaniem to najskuteczniejsza metoda, ponieważ człowiek wzmacnia swój organizm od wewnątrz.

No to jak to w końcu jest z tą biotyną? bo ja słyszałam, zresztą od Pani trycholog, że nie ma żadnych badań potwierdzających to, że sama biotyna w dużej dawce ma przynosić korzyści, bo organizm nadwyżkę wywala;) więc jak to jest w końcu, działa, nie działa? trzeba zrobić jakieś badania wcześniej, sprawdzająco, jaki ma się ten poziom biotyny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krysinka444

Na pewno na samej biotynie włosów po kostki nie wyhodujesz, potrzebne są też inne składniki, ja brałam przez jakiś czas vitapil z bamusem i tam w składzie było kilkanaście różnych witamin i minerałów, efekt na włosach byłl bardzo widoczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Wam, że ja próbowałam już chyba prawie wszystkiego i po wielu bataliach pomogły mi tabletki Vitapil jestem teraz mega zadowolona zaczyna się dziać coraz lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Antka

Biotebal jest skuteczny, jest lekiem a nie suplementem i działa na włosy i paznokcie. Wzmacnia je od środka, czyli na długo buduje ich kondycje. To nie są odżywki do włosów, które tylko pielęgnują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadiana

A czy ktoś może poleci któreś z tych tabletek co są na tej stronie opisane https://znawcaurody.pl/jakie-tabletki-na-wypadanie-wlosow-ranking-opinie/ ? Bo znalazłam ranking i właśnie się zastanawiam czy są warte ceny i czy są skuteczne. Też mam problem z wypadającymi włosami i szukam dobrego preparatu cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rtikk

Na męskie łysienie i siwienie polecę Hair Medic. Super! Nie sądziłem że będzie jakaś duża różnica a się okazuje że włosy mam jak młody Bóg ;-) Najbardziej w szoku to jest jednak moja żona...:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula65

Ja miałam taki problem z wypadaniem włosów. Był po prostu koszmar. Ale os kad zmieniłam swoją dietę problem pozwoli ustępuje. Teraz dzięki aplikacji na telefon Skanerka wybieram dobre produkty pod względem składu. Uwielbiam z nią robić zakupy!! Kiedyś miałam inna aplikacje ale produktów było mało nie to co w Skanerce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kalinamalina

Polecam konsultacje trychologiczna. Bardzo fajna pani przyjmuje w klinice dr legrand. Pięknie wyprowadziła mi włosy i wreszcie przestały mi wypadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość darialenaa

Przy czesaniu włosy potrafiły mi wypadać wręcz kępkami. To chyba jedna z gorszych rzeczy, jaka może przytrafić się kobiecie. Za każdym razem patrzyłam w lustro i wmawiałam sobie że łysieje.. masakra jakaś. Koleżanka namówiła mnie na wizytę w klinice trychologicznej Hair-Med https://www.hair-med.com.pl . Od tamtej pory - mój problem zniknął. Po to mamy specjalistów, aby korzystać z ich pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie ten problem pojawił się niestety po ostatniej zimie i nie chce zniknąć. Zaczęłam od domowych sposobów. Wypróbowałam ich naprawdę sporo. Kozieradka, czarna rzepa, żółtka jajek itd. Pomagały, ale niewystarczająco. Zmieniłam też dietę. Skutek - nie ukrywam fajny - spadły mi 2 kilo:)). No, ale przyszedł czas na jakiejś profesjonalne rozwiązanie. I w związku z tym mam do Was pytanie. Co myślicie o tych szamponach? https://porostwlosow.pl/ktory-szampon-przeciw-wypadaniu-wlosow-wybrac.html Warto któryś wybrać? A może jakiejś inne rozwiązania? Cokolwiek co pomoże na to moje wypadanie włosów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lidka011

Witam, czy udało się Pani uporać z problemem ? Jeśli nie i zostały Pani niechciane łyse placki na głowie, bądź przerzedzone miejsca, to polecam przeszczep włosów. Szukałam ostatnio informacji na ten temat i natknęłam się na stronę Tekst linka jest tam opisana metoda DHI, która dedykowana jest także dla kobiet. Nie trzeba golić głowy, a efekty u pacjentów na stronie robią wrażenie. Może warto pomyśleć o przeszczepie włosów ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi po narkozie leżałam z bólem ponad 3tyg w łóżku. Zaczęły garściami wypadać włosy, łysiałam. Ratowałam się czym mogłam szamponami np dx2, pokrzywy,minerały, witaminy, zielarskie zioła, biotebal, biotynox. Zaczęły odrastać nowe włosy.Lecz dalej wypadały.Nic nie pomagało po 6msc byłam prawie łysa. Badania miałam dobre. Zaczęłam brać falvit i ascofer po2tabl rano, w południe i wieczorem. Od tygodnia nie wypadają. Zmiejszyłam dawkę do 1tabl. zobaczę co będzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka119

Wydaje mi się, że na https://kv1.pl/ mają bardzo duży wybór preparatów i można poradzić sobie dzięki nim z wypadaniem włosów. Jak szukasz dobrego rozwiązania to możesz zerknąć do tych propozycji i zobaczyć jak w Twoim przypadku się sprawdzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamill987

Możesz zerknąć na ofertę https://kv1.pl/. Mają tam fajne preparaty właśnie wspierające w walce z wypadaniem włosów, myślę że można spróbować może uda się ten problem jakoś ograniczyć, nawet jeśli całkowicie nie uda się go zlikwidować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iolll

Zmagam się z takim wypadaniem po ciąży, a dokładnie po urodzeniu dziecka, bo w ciąży włosy były piękne. Nie było to związane z hormonami, a po prostu organizm sobie tak postanowił. Pomogły mi kosmetyki KV-1 dostępne w sklepie www.kv1.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...