Skocz do zawartości
Forum

Ciągły katar


diablok1

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tak długim katarze to tylko i wyłącznie woda morska. Krople z tego co wiem można brać tylko do tygodnia. Potem mogą spowodować polekowy nieżyt nosa. Ja kupiłam w aptece sterimar zatkany nos i brałam go 15 dni. Polecam, bo bardzo dobrze sprawdza się przy dłuższych przeziębieniach. Skutecznie odblokowuje nos i wypłukuje wydzielinę. Dodatkowo jest wzmacniany miedzią, przez co działa antybakteryjnie.

Odnośnik do komentarza

woda morska.... no jak ktoś ma kasę by wydać ponad 15 zł na coś co się skończy po 2 tygodniach... lepszym wyjściem i dużo dużo tańszym jest kupienie sobie zwykłej soli fizjologicznej :) Jest tańsza, a tak samo działa. Sama jestem alergiczką i miałam okresy gdzie katar zaczynał się na wiosnę a kończył późną jesienią i stosowałam krople przez ten czas... fakt śluzówka nosa wyglądała fatalnie ale po soli fizjologicznej się poprawiła i to znacznie. Tak więc nie trzeba wydawać majątku na wodę morską....

Odnośnik do komentarza

Podzielam opinię przedmówców – pewnie masz alergię. Pojawia się w różnym wieku, może nawet nagle u osoby dorosłej. Zapisz się na wizytę u lekarza jak najszybciej, bo na wyniki badań trzeba zazwyczaj długo czekać. Pomocny w takiej sytuacji może okazać się sterimar izotoniczny. Sprawnie usuwa wszelkie alergeny i drobnoustroje, przez co łatwiej się oddycha. Spokojnie, nie musisz mieć recepty, bo to naturalna woda morska.

Odnośnik do komentarza

Bogusia77
Na ból gardła stosuje Uniben a do nosa stosuje wiele leków bo mam straszna alergie, i wypróbowuje różne leki, i nie zgadzam się z tym, że do nosa nie powinno się stosować takich leków, jak nie takie to jakie, ja bez tych leków to bym nie dała rady normalnie funkcjonować zwłaszcza w sezonie letnim

Twój ból gardła wynika z alergii?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...