Skocz do zawartości
Forum

Ciągły katar


diablok1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nasturcja 123

Wykluczyłabym alergię, to podstawa przy ciągłym katarze. Może to dziwnie zabrzmi ale zapytajcie dzieciaki czy noszą czapkę. Z doświadczenia wiem, że różnie to z nimi bywa. My biegamy po lekarzach a oni zwyczajnie maja czapkę w plecaku i chodzą z gołą głową. Co do żelowego oxaliinu, dobry i szybki sposób na walkę z katarem. Sama mam go w domu, szczególnie przy takich pogodach i treningach mojego dziecka na świeżym powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia 178

Coś w tym jest, moja córka też nie lubi nosić czapki. Tego leku na katar akurat nie znam, ale patrząc na pogodę jest duże prawdopodobieństwo, że będzie potrzebny. A akurat w tym roku zależy mi, żeby dziecko nie opuszczało szkoły.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Dodatkowo jak dziecko nie potrafi jeszcze samo wydmuchać nosa to polecam aspirator do odciągania tej wydzieliny. Ja mam taki najprostszy marimer, niedrogi i wygodny w użyciu, bo zamiast tych wymiennych filtrów, stosuje się w nim watę i po użyciu można ją od razu wyrzucić

Odnośnik do komentarza

W takim razie jeśli chcielibyście się z tym problemem uporać to może warto skorzystać z pomocy specjalistów w zakresie wykonania korekcji małżowin nosowych, jeśli u Was również pojawił się problem z ich przerostem. Dlatego zajrzyj na  https://citocare.pl/dok/korekcja-malzowin-nosowych-konchoplastyka co do których będziecie mogli się przekonać, bo naprawdę daje ogromne możliwości w pozbyciu się trudności w oddychaniu przez nos, częstszych nawrotów infekcji lub pogorszenia powonienia. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...